STARK

• Konuyu başlatan DeletedUser59565
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57044

Ziyaretçi
ASASİANTR OLARAK BASLADM BU NİCKLE FORUM MODU OLARAK BASLALYIP KLAN KURUCUSU OLUP TEK YONETİCİ OLAN Bİ BENİM GALİBA OSMAN ABİ(RADJAP) İLE KAVGA EDİP HESABI DEVRETTM SERHAT ABİDE BIRAKMIS SONRA SENİN İNCK BU DEGİLDİ AMA NİCKMİ DEGİSTN

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Diaz Dizzy

Buydu . Askerden geldikten sonra nick tutturamadim kendime :) En az 10 nick degistirdim :)

DeletedUser57044

Ziyaretçi
BUYUR GEL STARKA BERABER OYNAYAK YARIM KALANI TAMAMLAYALIM

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Pre kasmaya gelicem onun disinda 37 de aktif savastayiz zaten . Zor olur haci k.bakma baska zaman insallah

DeletedUser59565

Ziyaretçi
Ailemiz ortak bir isimde toplandi
SANSUR adinda dunyadayiz hepinizin bilgisine

myw**

Dük
36 daki kardeşlerimizden arkadaşlarımızdan bir kısmı burda oynıcak sanırım onlara başarılar dilerim tabi bu klanda oynıcak diğer oyunculara :)

36 ile alakalı boş boş konusanlara rastladım dünya 2 ye bölündüğünde adam akıllı oynasalardıda yenseydiler bizi , yenildilrse günah bizim mi yani yalnız muhittin beni tanıyormusun diyen arkadaşı ben tanımıyorum bu 36 da mıymış

DeletedUser58862

Ziyaretçi
w36 Kapandı neredeyse hala konuşuyorsunuz ya komedi :D

myw**

Dük
Sen beni tanıyon mu canım? Söyle bakayım nasıl kapattırmışlar Yek'e?:)

Ne oldu anlat bakayım Adam(!)lığınız önce UDW ye sonra Adalet ve dirilişe fazla geldi sanırım gittiğiniz yeri kuruttunuz. Dünyada bize kaldı :)

onu değilde ben seni tanıyorum tanımayanlar için tanıtayım o bir kral honeybagger :):cool:

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Sen beni tanıyon mu canım? Söyle bakayım nasıl kapattırmışlar Yek'e?:)

Ne oldu anlat bakayım Adam(!)lığınız önce UDW ye sonra Adalet ve dirilişe fazla geldi sanırım gittiğiniz yeri kuruttunuz. Dünyada bize kaldı :)
Bende tanıyorum Çöp :p:p