STARK

• Konuyu başlatan DeletedUser59565
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser65100

Ziyaretçi
hodrimeydan klanları adına başarılar dilerim, keyifli ve kaliteli bir oyun olması dileklerimizle iyi oyunlar..

DeletedUser65073

Ziyaretçi
kardeşim w36 yı yek kapatmadı o dünyayı diplomasi ve bi kaç oyun ile yek e kapattırdılar bende ordaydım tanıyan tanır oyundaki nick neydi senin tanıyon mu sen beni :)

Diplomasi ve birkaç oyun? Hahaha.Konu dağılmasın diye herşeyi anlatmayayım ama bence sen yenildim demeyi gururuna yediremiyorsun. ;)

DeletedUser62703

Ziyaretçi
Diplomasi ve birkaç oyun? Hahaha.Konu dağılmasın diye herşeyi anlatmayayım ama bence sen yenildim demeyi gururuna yediremiyorsun. ;)
oyun dünyasında en önce savaşan oyunculardan birisi bendim stark ekibine baktım yekten ismini hatırladığım bir iki kişi var yani tam yek ekibi bile değil :)

DeletedUser65073

Ziyaretçi
oyun dünyasında en önce savaşan oyunculardan birisi bendim stark ekibine baktım yekten ismini hatırladığım bir iki kişi var yani tam yek ekibi bile değil :)

Konumuz sizin savaşıp savaşmamanız veya STARK değil.Asıl konumuza tekrar dönelim:
YEK ne gibi oyunlar yapmış anlatın da dinleyelim bakalım.

DeletedUser59565

Ziyaretçi
BEYLER YEK KAPATTİMİ KAPATTİ DEMEKKİ BİSEY VARKİ KAPATTİ SİZDE YAPSAYDİNİZ O ZAMAN :) HAKETMİSLERKİ DUNYA SONUNU GORMUSLER VE BEN YEK EKİBİ GELECEK DEMEDİM

DeletedUser57850

Ziyaretçi
Yer varsa davet atabılırmsıınız bıde yon ne olıcak?

DeletedUser57044

Ziyaretçi
İZLEYİN BU YEK KİM DİYENLERİ SUAN HİC BİRİNİN ESAMESİ OKUNMUYOR DİPLOMASİ KAPATMISMIS BEYLER BAYANLAR BU OYUN SADACE KAMİLERLE OYNANMAZ ZEKA SEVİYENİZ NE KADAR DİPLOMASİ KALDİRİR BİLMİYORUM AMA BİZ O DİPLOMASİLERİ YAPANLARİZ SİZLERDE HESAP SİLİP GİDENLER SIRALAMAYA GİREN ADIMI ORDA GORUR KESİMDEDE PUANDADA BİZ BARBAR TOPLAYAN COCUKLAR DEGİLİZ ONDAN SİZ DEGİL BİZ KAPIYORUZ(CAKİR535) ADIMIDA GEREKENLER BİLER BİLMEYENLERDE SÖZ HAKKI OLMAYAN KİŞİLER DEMEKKİ Kİ CİDDİYE ALIP SİZİNLE MUHATTAP OLMAMISIM :eek:

DeletedUser57044

Ziyaretçi
kardeşim w36 yı yek kapatmadı o dünyayı diplomasi ve bi kaç oyun ile yek e kapattırdılar bende ordaydım tanıyan tanır oyundaki nick neydi senin tanıyon mu sen beni :)

KETEMPERE SİZİN ,OYUN BİZİM İŞİMİZ MUSTAFA ABİ VE YASEMİN ABLAYA SEVGİM SONSUZ MUHİTTİNİN SELAMI VAR DE KİM OLDGUMU SÖYLESİNLER SANA AMA YAPILAN YANLIS SAVAS CIKMADAN ARANAN İLK KİSİ BENİM AMA SİZ BARBAR TOPLAMAKTAN SIKILDINIZ SAVAS ACTINIZ SUANDA SENİN ESKİ KLANIN OLAN ADELET EKİBİNDEN 1 KİSİ KALDİMİ? HATİRLAMIYORUM EN COK KÖYÜDE SİZDEN BEN ALDIM ALLAH RAZİ OLSUN ...

DİPLOMASİ VAR DÜNYA KAPATTIRIR
DİPLOMASİ VAR MADARA YAPTIRIR

DeletedUser15829

Ziyaretçi

Sen beni tanıyon mu canım? Söyle bakayım nasıl kapattırmışlar Yek'e?:)

Ne oldu anlat bakayım Adam(!)lığınız önce UDW ye sonra Adalet ve dirilişe fazla geldi sanırım gittiğiniz yeri kuruttunuz. Dünyada bize kaldı :)

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Dur ben sizin nasıl kapatmaya çalıştığınızı anlatayım.

Violini, kene ile savaşa sokmaya zorla. Olmayınca violin bizi sattı diye yaygara kopartıp violine saldır sonra violin bize ihanet etti de. Tam yıkılırken oyun başından beri savaştığınız udwye sığın ama gel gör udwde dağılınca hükümdar klanını kur. Sonra savaşta yine geriye düşünce çok sevgili, dünya başından beri arkasından etmediğiniz hakaret kalmayan. Gram oyunculuk bilgileri olmayan, beleş köy toplayarak hesap şişirmiş Atlantis ve Kralımdan medet um, dünyayı biz kapatalım diye YEK klanına karşı savaşta yanına çek. Ama onlarda bal

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Geçmiş geçmişte kalmış siz hala geçmişi tartısıyonuz . W36 bile unuttu oyunculari ulen :)

Bu arada en iyi pre kasan klan bu worldü kapatır :)

DeletedUser57044

Ziyaretçi
GÖKHAN BUNLAR BOYLE İŞTE ARAYİP SAVAS YAPMAYALIM 6 AYLIK DOSTUZ DİYORUZ DUSMANLA AYNI YATAGA YATIYORLAR DUSMANI YIKIYORUZ KALINTILARINI DOSTLARIMIZ KLANINA ALIYOR SONRADA GELİP AGLIYORLAR FAZLA SÖZE GEREK YOK İYİ OLAN ZATEN BELLİ