Star Warriors

• Konuyu başlatan DeletedUser46810
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser46810

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar,

Eskilerden katılmak isteyen olursa oyun içindeki nickimden bana ulaşabilirsiniz.

snooke35

Sevgiler Saygılar Alper :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar Alper bey. Gönül isterdiki müsait olup en çok zevk aldığın klan bünyesinde oynasaydım ama başka zamana inşalllah

DeletedUser49135

Ziyaretçi
abi baştan deseydin oynardım be sizle ben king3000, özledim sizi kadro tamamsa her türlü oynardım sizle, en son 18de savaştık, 19da kısa bi sürede olmuştum bayaa oldu oynamayalı.. keşke deseydin..

DeletedUser46810

Ziyaretçi
Muhammed yok maalesef o oynasa zaten 5 tane alt klan çıkartırız haliyle onun yeni versyion klansavaşlarındaki mazisi benden uzun ben yeni versiyonda çok fazla oynamadım.
Aslında klanı kurmayı düşünmüyordum ve eski kadrolardan çok fazla oyuncu da yok hatta 7-8 yıl öncesinden hiç kimse yok veya oyun içinde varsa oyuncular henüz bana denk gelmediler. Çoğu kişi nickini değiştirmiş ve haliyle senelr içinde 100 lerce 1000 lerce değişik nickte insan ile tanışınca artık kiminle nerede ne zaman oynamış hatırlamakta güçlük çekiyorum.
Klanı kurduktan 2 saat sonra bölgedeki başka bir klan bize savaş ilan etti sanırım adımızı beğenmediler :) veya korkuları sonucunda bizi daha baştan yok etmek istediler :)

Tebrik eden veya aramıza katılan arkadaşlara Teşekkürler

Herhangi bir iddiamız yoktur sadece zevkine takılıyoruz

Diğer tüm klanlara da oyun içinde başarılar dilerim :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
@snooke

özledim abi, başlıyasım geldi, yarın başlarım başlarsam sen bana özelden yönünüzü falan söyle, fazla kişi olmasada sw ruhunu canlandıralım :D

sende heryerde oynuyon bi benle oynamadın :)

abi oynamya çalıştıkta noldu :D

DeletedUser46810

Ziyaretçi
Güney batıdayız ama en garantilisi kullanıcı adını veya herhangi bir mail adresi gönderirsen davet gönderirim böylece yakınıma düşersin ben genelde eskilerden tanıdığım oyuncuların çoğuna öyle yaptım nicklerine davet gönderdim müsait olanlar geldiler.

Fazla kişi olsun derdim yok tanıdık, tecrübeli ve kaliteli toplam 10 oyuncu olsa yeter çok olup da cesaretten yoksun oyuncuları ne yapayım ben :)

DeletedUser46810

Ziyaretçi
Bu arada Muhammed in soyadını hatırlayan var mı acaba kendisine ulaşmak istiyorum ama ulaşamıyorum bir türlü :)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
Güney batıdayız ama en garantilisi kullanıcı adını veya herhangi bir mail adresi gönderirsen davet gönderirim böylece yakınıma düşersin ben genelde eskilerden tanıdığım oyuncuların çoğuna öyle yaptım nicklerine davet gönderdim müsait olanlar geldiler.

Fazla kişi olsun derdim yok tanıdık, tecrübeli ve kaliteli toplam 10 oyuncu olsa yeter çok olup da cesaretten yoksun oyuncuları ne yapayım ben :)

güneybatıyı toplarım ben tamamdır okulum var biraz sıkıntı olur ama neyse :D :D ''Freud*''a davet salla abi geliyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
memo , ali abi , himmet abi , çevo , arda hoca ekip toplansa iyi olurdu ama nerdeee :) başarılar dilerim alper hocam

DeletedUser50380

Ziyaretçi
klanınız bayağı geri kalmış hadi hayırlısı :) başarılar