STAR WARRİORS KLANLARI

Deleted User - 5568329

Ziyaretçi
ilginçtir ki TEK bunalan sensin onca yazıma rağmen halen daha burada isen o zaman mesajlarımı yeniden okumalısın belki orada sana da uyan bir şeyler vardır :p:p:p . Birde YAN hesapların var tabii onlara diyecek sözüm yok. Önce bilgisayardan giriyorsun, sonra mobilden sonra, VPN ile başka bir ülkeden ama Adminler böyle şeyleri tespit edecek yeterli teknik donanıma sahiptirler sadece geriye kalan birisinin; DESTEK butonuna basıp ŞİKAYET etmesidir.
:D:D:D
Azcık daha zorlarsan beni miki mouse hareket edecek ve yeni hedefine varacak:p:p:p
Sonra beni suçlama seni nazikçe bilgilendirdim. Tekrar bilgilendirdim. Tekrar bilgilendiriyorum. Bir kere daha bilgilendirme olmayacaktır !!!

diger worldler dahil herkesi bunalttin:)miki mauseni hareket ettirsene hedefin olmak istiyorum: )

Deleted User - 5571371

Ziyaretçi
Evet; buradaki arkadaşları çözmek cidden çok zor. Alper abinin de dediği gibi; adamın klan tanıtımı başlığına gelip eğlenmeye çalışıyorsunuz çapınızca ve tezatlığa bak ki seviyeden, elit olmaktan bahsediyorsunuz...
Yok tüm dünyalara mesaj atıyor, çok bunalttı; adam bilgilendirmesini yapıyor arkadaşlar size ne? Geri dönüş yapmayanlara tekrar tekrar yazıyor mu?
-Yok, toplama klanla birşey olmaz; ananızın karnında mı bir araya geldiniz siz? aynı aşiretten misiniz hepiniz? olayınız nedir? Son zamanlarda yeni yeni klanlar kurulmuş, çok güzel işler de yapıyorlar. Konuya tanıyan bir kişi olarak baksam zaten, yönetici olarak Alper abi bir çoklarını cebinden çıkartır.
Bu gereksiz tartışmaya girmek istemezdim ama biraz kendinize bakın. Buralar kimsenin tapusu değil, herhangi bir uygunsuzluk söz konusu olursa adminlerde gereğini yapıcaktır ama tek uygunsuzluk sizde...

Deleted User - 4838057

Ziyaretçi
SW klanları Manifestosu

> Dunya 59 a SIFIR iddiamız var diyerek giriyoruz.
> Öncelikli amacımız olabiliyorsa 3-5 dost daha kazanmaktır.
> Hiçbir klanın boyunduruğu altına girmeyiz.
> Hiçbir klanın isim değişikliği ile parçası da olmayız.
> Diplomasimiz ilk 1 ay açık olacaktır. Sonra duruma göre değerlendirme yapacağız.
> SA klan politikamız çok NET dir. Sadece bizimle aynı Felsefeye sahip klanlarla ortaklaşa belirlenecek şartları her iki taraf içinde uygun ise kabul görecektir. Arkadaşımın,akrabamın,dostumun,tanıdığımın klanı mantığı ile SA yapan bir klan değiliz.
> Üye alımlarını 14 Mayıs 12:30 da oyun açılana kadar sınırlandırdık sadece referansı olanları alacağız.
> 14 Mayıs 12:30 ile 20 Mayıs 23:59 arasında Yeni üye alımları devam edecektir. Şartlarla ilgili dünya 59 da klanın profil sayfasını okumanız yeterlidir.
> Başka klanları bünyemize katmak düşüncesine çok sıcak bakmıyoruz. Bunun yerine aynı tarz da oyun yapısına sahip isek birlikte hareket edebiliriz veya bir süreliğine SA olmayı deneyebiliriz.
> Yakında bir WEB sitesi projemiz vardır. Bununla ilgili gereken duyuruları daha sonra bu konu altında yapacağız.
> Gene zaman içinde belki farklı sosyal medya platformlarında klan tanıtımı devam edecektir.

Gelecek dünyalara dair olası planlarımız;

> Oturmuş bir ekip yaratmak ve uzun süre bu bayrağı taşıyabilecek oyuncular ile birlikte oynamak.
> Dünya 60 a sağlam bir ekip ile girerek tüm KLAN premium kasmak.
> Dünya 61, 62, 63, 64 herhangi birisinde dünyayı kapatmayı denemek.
> Zaman içinde oyunda uzun süre varlığını koruyabilecek sağlam bir ekip yaratmaktır.

Not : Bundan sonrasında Konu dışı yorum yazan herkesi destek kısmından şikayet edeceğim. Aslında farkında olmasanız da klanı yukarı da tutuyorsunuz ve daha çok insan gelip kim ne yazmış diye okuyor. Yani siz bizlere zarar verdiğinizi düşünürken aslında FAYDA veriyorsunuz. Keyfiniz bilir devam edip etmemeye ama alakasız her yorumu şikayet edeceğim. Konuyla ilgili konuşmak istiyorsanız konuşun ama seviyenizi düşürmeden bunu yapınız.
Bütün klanlar yazdıklarınızı görüyorlar ve herkesin kafasında kötü söz yazanlara ait bir fikir oluşuyor.

Kendini eğitmiş ve geliştirmiş olan insanlar dediklerimi anlayacak olup diğerleri alaycı yorumlarına devam edeceklerdir.

cblok

Acemi
Baştan sona bütün yorumları okudum haklı ve haksız bulduklarım illaki var ama huzur adına bana kalsın.
Oruçlu şu zamanda okuyup bana keyifli dakikalar yaşatan yazar arkadaşlara çok teşekkür ederim :)