STAR WARRİORS KLANLARI

snooke35

Yasaklı
STAR WARRİORS KLANLARI DÜNYA 59 DA SİZLERLE OLACAKTIR.

DİLERSENİZ ARKADAŞLARINIZDAN
BİZİMLE OYNAMAK İSTEYENLERİ DE YÖNLENDİREBİLİRSİNİZ.
KİMSEYE KARŞI BİR DÜŞMANLIĞIMIZ YOKTUR
HER TÜRLÜ DESTEĞİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
SEVGİYLE KALINIZ.

Not: Arkadaşlarınızı klana davet etmek isterseniz lütfen DÜNYA59 snooke35 ile iletişime geçiniz size DAVET yetkisi vereyim. [/b]

Deleted User - 5354182

Ziyaretçi
Arkadaşlar ben buradan ne yazarsam yazayım aslında hiçbir önemi yok.
Oyuna gireceğiz sonra sonucu hep birlikte göreceğiz :)
iyi oynarsak sevileceğiz kötü oynarsak ezileceğiz
Herkese şimdiden Keyifli oyunlar dilerim.
SW ye katılmak isterseniz de dünya 59 dan benim nickie arkadaşlık isteği
veya mesaj göndermeniz de yeterlidir.
Sevgiler Saygılar
İyi oyunlar dilerim

Senin o oynadığın eski klanlar yok :) millet artık 20-50 hesapla giriyor 1 hesapta seninle girer düşmanın olan klan içerinde olur az ol bildiğin adamlarla ol :) Diğer türlü sen istersen AMERİKA gibi yönet hatta tanımadığın oyunculara değer de ver ama bir cacık olmaz yanlış anlama belki inanmazsın ama dene ve gör

snooke35

Yasaklı
STAR WARRİORS KLANI HEDEFLERİ

DÜNYA 58 DE OYUNA BAŞLADIK
DÜNYA 59 YENİ DOSTLAR TANIYACAĞIZ
DÜNYA 60 DA GENİŞLEYECEĞİZ
DÜNYA 61 DE DÜNYAYI KAPATACAĞIZ

HEDEFİMİZ BUDUR BELKİ TUTAR BELKİ TUTMAZ :)

snooke35

Yasaklı
Senin o oynadığın eski klanlar yok :) millet artık 20-50 hesapla giriyor 1 hesapta seninle girer düşmanın olan klan içerinde olur az ol bildiğin adamlarla ol :) Diğer türlü sen istersen AMERİKA gibi yönet hatta tanımadığın oyunculara değer de ver ama bir cacık olmaz yanlış anlama belki inanmazsın ama dene ve gör

EVET KESİNLİKLE HAKLISIN. Ben dünya 58 de oynarken yeni düzeni fark ettim ama bakalım biz de bu düzene göre yeniden şekilleniriz. Bizde düşmanlık yok amacımız dünyadaki en BARIŞÇIL KLAN olmak ama ne kadar başarılı oluruz bilmiyorum. Bence bu şekilde oynayan oyuncular sadece kendileri kaybederler. biz zamanla genişleyeceğiz ve GERÇEK dostluklar kurmaya çalışacağız.

snooke35

Yasaklı
Bu oyunu oynayan her 3 oyuncudan 1'si "w61'e giricez" diyorken son hedefinizin gerçekleşme ihtimali çok azalıyor :)
Hedefler tutmuyorsa da sorun değil. Bu bir oyun sadece gerçek hayatlarımız daha önemli

Önce sağlık, mutluluk ve güzel günler bizlerle olsun.

Oyun içinde herkesin kendince bir iddiası var ve olacaktır

Herkes umarım başarmak istediği hedefe ulaşır.

61 Açılmasına en az 7-8 ay daha var belki daha da uzun

Bu süreçte neler olur kimse bilemez :)

snooke35

Yasaklı
Bu oyunu oynayan her 3 oyuncudan 1'si "w61'e giricez" diyorken son hedefinizin gerçekleşme ihtimali çok azalıyor :)

Kazanmak için sadece oyuncu sayısının fazla olması yeterli değil bence bunun yanında birlik olması gerekiyor ve daha bir çok şeyin yerine oturmuş olması da lazım. 61 olmazsa 62 deneriz o da olmazsa 63 deneriz o da olamzsa 64 deneriz ama belki bunların hiçbirisine gerek kalmaz ve sürpriz yapar 59 u kapatırız :)

uyznlar

Ağır Atlı
Hedefler tutmuyorsa da sorun değil. Bu bir oyun sadece gerçek hayatlarımız daha önemli

Önce sağlık, mutluluk ve güzel günler bizlerle olsun.

Oyun içinde herkesin kendince bir iddiası var ve olacaktır

Herkes umarım başarmak istediği hedefe ulaşır.

61 Açılmasına en az 7-8 ay daha var belki daha da uzun

Bu süreçte neler olur kimse bilemez :)

"Hedefler tutmuyorsa da sorun değil. Bu bir oyun sadece gerçek hayatlarımız daha önemli" maddesi tam tersi olursa dünyayı kapatma şansınız olabilir :) dünya ilerledikçe oyun gerçek hayatın önüne geçmeye başlıyor hele birde sınırsanız duşta ara atarsın, tuvalet de yağma felan filan :DSAD

Deleted User - 5551146

Ziyaretçi
10 yıldır hiçbir ciddi iddiamız olmadı diyorum bu yüzden 10 yıldan eski oyuncu varsa aramızda bizi bilirsiniz yoksa diğerleri için önemsiz bir klanız :)

Ben klan savaşları zamanından bilirim kaliteli klan. Klanlar dönemindede w4 te kaliteli savaşımız olmuştu KAPAK-SW savaşı. Başarılar dilerim...