STAR WARRİORS KLANLARI - DÜNYA 59

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

snooke35

Yasaklı
STAR WARRİORS KLANLARI DÜNYA 59 DA SİZLERLE OLACAKTIR.

ALTTAKİ ŞARTLARA UYAN HERKESE KAPIMIZ AÇIKTIR.

DİLERSENİZ ARKADAŞLARINIZI DA DAVET EDEBİLİRSİNİZ

KİMSEYE KARŞI BİR DÜŞMANLIĞIMIZ YOKTUR

HER TÜRLÜ DESTEĞİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

SEVGİYLE KALINIZ.

KLAN DETAYLARI - Dünya 59 için :)

1- PREMİUM kasmak serbesttir ancak mümkünse gerektiğinde destek göndereceksiniz, sirküler mesajları okuyacaksınız ve herkes ile eşit seviyede gelişmeye çalışacaksınız.

2- Dünya kapatma iddiamız yoktur. 5 yıldır oyunda yokuz.

3- DÜRÜST VE İNSAN OLAN herkes bize katılabilir. Öncelikli amacımız sizleri tanımaktır. Sizlerinde bizleri tanımasıdır.

4- Klan kurucusu ben olsam da klanda herkes eşittir. GİZLİ FORUMLAR VEYA ARKADAN İŞ ÇEVİRMELER YOKTUR. Elbette ki bir yönetici kadrosu olacak ama yöneticilerin görevi oyunculara yardımcı olmaktır onlara üstünlük sağlamak değildir.

5- HER OYUNCU bizler için değerlidir. Sizler klana 1 verirseniz biz size 2 vereceğiz.

HERKESE ŞİMDİDEN GÜZEL BİR OYUN DİLERİM.

Not: Arkadaşlarınızı klana davet etmek isterseniz lütfen DÜNYA59 da KLANA GİRDİKTEN SONRA snooke35 ile iletişime geçerseniz size DAVET yetkisi vereceğim.

snooke35

Yasaklı
5000 mesaj attım dünya 58 e kalan mesajları da yarın göndereceğim :)

Herhangi bir kısıtlama yok bununla ilgili kimseye saygısızlık yapmıyorum :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Cidden yeni dünya açılır gibi değil de sw yüzünden kendimi seçim döneminde gibi hissediyorum olur ya sürekli sokaktan sürekli anons arabaları geçer. Aynı onun gibi :D aga yeter bir sal forumu.

SUPERFROG

Baltacı
Hayır saygısızlık olarak düşünmeyin,bir yere açmanız yeterli olacaktır.Birden fazla yere açmakla tek bir yere açmak aynıdır.Aynı mesajı fazla yerde açmanız, konuların hepsinin silineceği anlamı taşımaktadır.

snooke35

Yasaklı
Cidden yeni dünya açılır gibi değil de sw yüzünden kendimi seçim döneminde gibi hissediyorum olur ya sürekli sokaktan sürekli anons arabaları geçer. Aynı onun gibi :D aga yeter bir sal forumu.

arkadaşım 10 yıldır oyunda ciddi bir başlangıç yapmadık insanlar varlığımızı bile unutmuşlar bu yüzden de hatırlatma yapıyoruz BİZ buradayız Geldik diyoruz bu durum seni neden rahatsız etti ki anlamadım. aynı çabayı sizde gösterin bir engel yok ortada. Konular silinirse de silinsin yapacak bir şey yok ben şansımı deniyorum ama kimseye saygısızlık da yapmıyorum. isterseniz şikayet edin sonuca adminler karar versin.

SW klanları oyuna girdiğinde en çok parayı o dünyadan kazanacaktır oyun kurucuları :)

snooke35

Yasaklı
Hayır saygısızlık olarak düşünmeyin,bir yere açmanız yeterli olacaktır.Birden fazla yere açmakla tek bir yere açmak aynıdır.Aynı mesajı fazla yerde açmanız, konuların hepsinin silineceği anlamı taşımaktadır.

Ben bu konuda farklı düşünüyorum. Ben şu anda oyunu tanıtıyorum ve insanlara oyunu sevdirme çabasındayım asıl bu durumda bana maaş vermeleri lazım :)

snooke35

Yasaklı
Benim para ile işim olmaz. işin şakası idi bu acaba şaka yapmak da mı yasak burada :)

snooke35

Yasaklı
@eyesblack Cem arkadaşım World 4 te birlikte SW klanların da oynarken unuttun sanırım orada da tüm dünyaya sabah aksam mesaj atardım. O zamanlar sorun yoktu çünkü sende SW nin bir parçası idin ama şu anda neden senin için sorun oldu tüm bunlar anlamış değilim

snooke35

Yasaklı
Başarıyı kıskanmak ve kötülemek bu dünyada gelenek haline gelmiş. üzücü böyle düşüncelere sahip olmanız oysa ki ben sevmek isterdim herkesi ve kucaklamak, Barış konuşmak ve birlikte oynamak.
Benim eskiden söylediğim bir söz vardı

Gökyüzündeki yıldızlar gibi çoğalacağız hepimiz :)

KMKZ Wolf of the Seas

Kılıç Ustası
Başarıyı kıskanmak ve kötülemek bu dünyada gelenek haline gelmiş. üzücü böyle düşüncelere sahip olmanız oysa ki ben sevmek isterdim herkesi ve kucaklamak, Barış konuşmak ve birlikte oynamak.
Benim eskiden söylediğim bir söz vardı

Gökyüzündeki yıldızlar gibi çoğalacağız hepimiz :)

insanın tabiatı tabi sonuçta. Senin gibi naif bir insanın savaş oyununda ne işi var şu an onu düşünüyorum. Oyunda da klanın officer ı olarak mı çalışıyorsun ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.