Star-Trek

• Konuyu başlatan DeletedUser59592
  • Başlangıç tarihi

bertu123

Milis
2 köy bırakıp içerde ki köyleri savunmak zor değildi sana 100 defa söyledim sen kolay yolu seçtin bütün köyleri düşmana bıraktın. Adamlar seni toplamak varken neden seni savunsunlar.Senin yüzünden 1 ton sıkıntıya katlandım şükür sonucunu da alıyorum ama :)

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Gidecek koyler hicbir zaman aranmaz 3 5 koy davasi degildi destek istenildiginde bana gelen 4 koye bole bole atilmis toplam 3 er k savla oyna diyenleride hatirlatim :) orda deniz sagolsun bi destek cikti sedat zaten atamazdi sedata bile o kdr sav attim cogu kisiye iyi biliyo senin sorunun ben bitersem sira sana gelecekti gelmesin diye ugrastin anliyorum ama ettigin kufurleride bi kenara yaz ben her zaman oynadim ama bu is ekip isi tek basima tek klani tutamazdim ve 2 klan sinirindaydim hatirlatim 2 klanda cokuyordu ben yinede birakmadim hala kotu birsey demiyorum senin icin ama ettigin kufurlerin karsisinda kusura bakmada oynamayalim degil mi agzimdan tek kufur bile cikmadi saygimizi bozmadik sende bozmasan iyi olur oyun bu sonucda karekterini oyun icin dusurmemeni tavsiye ederim

DeletedUser63773

Ziyaretçi
Al meyvesini tabiki tebrik ediyorum emek harcaniyor butun dunyalarda basarili olmani isterim oyun ici anlik sinirlenmeler olabilir insaniz sonucda ama seviliyorsun bertu emin ol hicbir zaman kotu konusmadim konusmamda iyi dileklerim seninle kardesim :)

bertu123

Milis
Gidecek koyler hicbir zaman aranmaz 3 5 koy davasi degildi destek istenildiginde bana gelen 4 koye bole bole atilmis toplam 3 er k savla oyna diyenleride hatirlatim :) orda deniz sagolsun bi destek cikti sedat zaten atamazdi sedata bile o kdr sav attim cogu kisiye iyi biliyo senin sorunun ben bitersem sira sana gelecekti gelmesin diye ugrastin anliyorum ama ettigin kufurleride bi kenara yaz ben her zaman oynadim ama bu is ekip isi tek basima tek klani tutamazdim ve 2 klan sinirindaydim hatirlatim 2 klanda cokuyordu ben yinede birakmadim hala kotu birsey demiyorum senin icin ama ettigin kufurlerin karsisinda kusura bakmada oynamayalim degil mi agzimdan tek kufur bile cikmadi saygimizi bozmadik sende bozmasan iyi olur oyun bu sonucda karekterini oyun icin dusurmemeni tavsiye ederim
Böyle yazmışsın ama düşmanın içinde çok olsa 5-6 köyün vardı geri kalanı bizim içimizdeydi o köyleri verip devam edebilirdik onu bile bekleyemedin ilk fırsatta bıraktın iyi dileklerin için teşekkür ederim ben senin hakkında iyi düşünmüyorum.Yanındaki arkadaşlara başarılar inşallah bizim yaşadıklarımızı yaşamazlar world de oynucak diğer klanlara da başarılar dilerim burdan :)

DeletedUser62849

Ziyaretçi
BAŞARILAR

W31 ŞİZO
W44 DEJAVU
W50 ŞİZO
W48 LASVEGAS