Star Trek vs. Alay

CokSevdimAbi

Yasaklı
Normalde başlık acmicaktim ama alay klanı kurucusu saygı ve terbiyesini bir daha gözden gecirsin büyüklerine itham ederken ve yigenim dediğin kişi emekli bir binbaşı alay klanı adıyla askerlerimizi yucelttiginizi söyleyip burda askerlerimize size yaşça büyük bir insana yigenim diye hitap ediyorsanız emin olun ki o koydugunuz klan tagi soylediklerinizle yaptığınız uyuşmuyor klanimiza başarılar diliyorum

Kurtkaya27

Yasaklı
Normalde başlık acmicaktim ama alay klanı kurucusu saygı ve terbiyesini bir daha gözden gecirsin büyüklerine itham ederken ve yigenim dediğin kişi emekli bir binbaşı alay klanı adıyla askerlerimizi yucelttiginizi söyleyip burda askerlerimize size yaşça büyük bir insana yigenim diye hitap ediyorsanız emin olun ki o koydugunuz klan tagi soylediklerinizle yaptığınız uyuşmuyor klanimiza başarılar diliyorum

Peki bundan sonra biriyle iletişim kurmadan önce gbtsini çıkarırız

llGuardianll

Kılıç Ustası
Reklam yapma burda aslan parcasi. Lafin gelisine soylenmis bir cumleyi kalkip klan ismine baglayamazsin kaldı ki kimin ne meslek yaptigi hakkinda da bir bilgiye sahip degiliz.

CokSevdimAbi

Yasaklı
Bana küfür etsin diye tahrik etmeye çalış sohbet etmeye çalış şimdi tanimiom de konusuyorsan tanıt kendini düzgünce bı an önce küfür etse diye tahrik etmeye çalışma cahilsin cahilliği ne veriyorum fazla konuşmada oyununu oyna artık

bareko53

Acemi
Oyun içerisinde herkes anonim kimin ne olduğu yaşı mesleği cinsiyeti bilinmiyor.Hakaret içermedikten sonra herkes istediği kişiyle istediği şekilde konuşur.Ahlak dışı bi durum varsa şikayet et butonu mevcut sizlerin iyi bildiği uzere.Uslup oyun kurallarına uyar lakin kişiyi rahatsız edici bi durum varsada oyuncuyu engeller olur biter.Kaldı ki klanım için milletimi vatanımızı askerimizi basşuste tutacaklarına ben kefilim.Oyun ile gerçek hayat arasında bağlantı kurmayı bırakalım bence,herkes oyununa odaklansın dostlar.

Njite

Baltacı
başarılar hocam , iyi oyunlar dilerim

llGuardianll

Kılıç Ustası
Bana küfür etsin diye tahrik etmeye çalış sohbet etmeye çalış şimdi tanimiom de konusuyorsan tanıt kendini düzgünce bı an önce küfür etse diye tahrik etmeye çalışma cahilsin cahilliği ne veriyorum fazla konuşmada oyununu oyna artık

Belliki kufute meyilli insanlarsiniz bi yegenim lafina kalkip kufur edilebileegini dusunuyosun baksana :)