STAR KLANLARI HAKKINDA

Loose CannoN

Mızrakçı
Herkese hayırlı sahurlar.. Bu açıklamayı yapmak bana düşmezdi ama maalesef STAR Klanlarında yönetimde başlayan 24-25 kişiden yaklaşık 23ünün oyunu bırakmasıyla bu açıklamayı yapmak bana kadar düştü... Klanla hiç alakam olmama rağmen davet üzerine geldim klana.. STAR Klanları herkesin malumu ki 6-7 ekibin bir araya gelmesiyle oluşan bir klandı.. 6-7 Ekip demek çok başlılık demektir ve biz bunun cezasını benim şuanki açıklamamla çekiyoruz...

18.05.2018 00:00 İtibariyle STAR Klanları feshedilmiştir. Bugüne kadar emek veren herkese teşekkürü bir borç bilirim. Eğer çok başlılık olmasaydı,zamanında yapılan bazı uyarılar dikkate alınsaydı ve türlü dalavereler dönmeseydi potansiyel olarak STAR klanları w45i kapatırdı. Neyse detaylara girmeyeceğim ama şu bir gerçek ki BU OYUNDA ÖNEMLİ OLAN KLAN SAYISI VEYA OYUNCU SAYISI VEYA İYİ OYUNCU SAYISI DEĞİL DOĞRU DİPLOMASİ DOĞRU STRATEJİ VE DOĞRU ORGANİZE OLMAK..

Bütün bu açıklamalarla birlikte her ne kadar bence adil bir savaş olmasa da nihayetinde savaşı kazanan PUSU-AZTEK-ZORBA Klanlarını tebrik ederim.

Geride kalan STAR oyuncuları ne yapacak bilmiyorum fakat BENİM VE SULTAN HANIN LİDERLİĞİNDE BÖRÜ KLANLARI KURULMUŞTUR. AMACIMIZ NE DÜNYAYI KAPATMAK NE DE SAVAŞI KAZANMAK.. Zevkimizi alıp,verdiğimiz emeklerin çöp olmamasını sağlayıp gittiği yere kadar gitmektir.. Pek sanmam ama diplomasi yapmak isteyen olursa beklerim...

Hepinize iyi geceler,hayırlı sahurlar... STAR KLANLARI YÖNETİMİ ADINA -ImmortaL-

Deleted User - 312144

Ziyaretçi
Hakkınızda hayırlısı olsun.Başarılar

*perfect*

Yasaklı
tesekkür ederiz. çok saol. senin bu yazını yazmak bile büyür bir rdemliktir. Bazı arkadaslar bu tür yazıları küçük düsme olarak görüyor. Halbuki aksine bin insanın veya bir oluşumun büyüdüğünü, gelistiğini, olgunlastığını gösterir.

DeletedUser67353

Ziyaretçi
"ama şu bir gerçek ki BU OYUNDA ÖNEMLİ OLAN KLAN SAYISI VEYA OYUNCU SAYISI VEYA İYİ OYUNCU SAYISI DEĞİL DOĞRU DİPLOMASİ DOĞRU STRATEJİ VE DOĞRU ORGANİZE OLMAK.."

Vay vaay ne de güzel yazılmış...Ancak kazın ayağı ne yazıkki öyle değil...Herşeyi ben bilirim büyüklüğüne kibrine kapılıp...köy paylaşımlarını sadece yönetim kadrosu (hatta sadece kendi ekiplerinin yönetim kadrosu) için paylaştıran...bu oyunun münferit değil adı üstünde klan olarak oynandığını unutan...klan içindeki klandaşlarını bile kendi yandaşlarının (adına ekip diyorlarmış) çıkarları doğrultusunda harcayan küstüren ...sözde yöneticilerin klanı getirdikleri nokta bu...kendi basiretsizliklerini yukarıdaki (aslında çok da doğru olan) sözle ortaya koyuyorlar...evet büyük harflerle yazdığınız cümlenin altına imzamı koyarım...ama o yazdıklarınızı ne uygulayabildiniz nede becerebildiniz...elinize yüzünüze bulaştırıp suçu şunda bunda arama yolunu seçtiniz...ancak ortada olan şey aleni..: Başaramadınız...Beceremediniz...Dışladınız...Küstürdünüz...çünkü BASİRETSİZSİNİZ...Öylede kalacaksınız...:)