Stan Klanları Diplomasisi.

• Konuyu başlatan DeletedUser39201
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Hee bu ön eleme yani , herkese mavi boncuk dağıtıp , aralarından eleme yaparak kırmızı kurdele mi vericen :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Sadece 1 haftalık mı showunuz var ? Oysa ki bütün dönem sizi izlemeyi düşünüyorduk.
Mum gibi hemen yanıp , sönecek misiniz ?

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Yok doğru anladım , 1 hafta sürücekse 1 hafta başında olucaz.1 ay'sa 1 ay :D

DeletedUser33843

Ziyaretçi
1 hafta ekran basındamı olacaksın

yoo şimdiden hazırlık olsun diye, koydum dolaba cipsleri:)

sonuçta 6 tane klan kurup kendisiyle iç içe olan 2o tane klanı müttefik ekleyen bir klan 1 hafta sonra nasıl bir şov yapıcak da bizi şaşırtıcak, gerçekten de büyük bir merak konusu. gel gelelim dibindeki klanları müttefik ekledikten sonra kendisinden saatlerce uzak klanları düşman ekleyip ''bakın biz de düşman ekleyebiliyoruz, alın size düşman'' kafa yapısıyla iş yaparsanız o da bizi şaşırtmaktan çok güldürür ya neyse.. sahne sizin 1 hafta sonrasını iple çekiyorum :)

DeletedUser37831

Ziyaretçi
mehmet bu ne kardeşim böyle yürürmü sence :)

DeletedUser7638

Ziyaretçi
yazık oldu klana :). Ama stan bitincede herşey bitti arkadaş savaşıcak klan kalmadı bize :D esip gürlüyordu ne güzel uğraşıyorduk birbirimizle :)

DeletedUser36476

Ziyaretçi
stan klanı 1 haftaya kalmaz yıkılcak demedı demeyın tas catlasa 2 hafta bı bıldıgım var kı dıyorum :)

DeletedUser7638

Ziyaretçi
o zaman sen 1 hafta geriden geliyorsun yetiş bize stan diye bişey kalmadı dostum :D. tarihin tozlu sayfalarında yerlerini aldılar esip gürleyen arkadaşlar :D