Stan - ASI*&OLMPOS&HOPSS&EMPIRE

• Konuyu başlatan HerNeis3
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Herkese merhaba. Şimdilik burada sadece stan klanına ait konu başlığında bahsi geçen savaş raporlarını paylaşacağım. Savaşın 2 tarafı için başarılar ve seviyenin düşmemesini diliyorum.
Bu arada burası sadece bilgi paylaşma yeri, gereksiz sataşmalar yaşanmazsa ayrıca mutlu olurum. Herkese iyi günler.

dflkw.jpg

dfll0.jpg

dfll9.jpg

dfllc.jpg

dfllg.jpg

dfln5.jpg

dfln6.jpg

dfln7.jpg

dflnp.jpg

dflnt.jpg

DeletedUser39201

Ziyaretçi
ittifak:Stan,Usta rakip: asi*,empire,olmpos,hopps

DeletedUser7638

Ziyaretçi
İttifak
OLYMPOS
HOPSS
MADALYON
ASI*
EmpireTurks
Rakip
BiZ BiR AiLEYiZ
~.STAN~
CROM
~.STAN.~
USTA
ISTANBUL.
~STAN~
TÜRKÜN GÜCÜ
,STAN
BiZLER BiR AiLEYiZ
Savaş başlangıcı
23.09. tarihinde saat 23:57:47
Savaş süresi
4 gün 15:32:46
» Barış teklif et » Destek

DeletedUser30626

Ziyaretçi
stanın diplomasi sağlam deniyodu ama sanırım işler tersine dönmüş:) her iki tarafada başarılar.

DeletedUser

Ziyaretçi
30 tane klan diplomasiye eklemişlerdi zaten bu tür diplomasiler pek işe yaramaz :::D

DeletedUser39201

Ziyaretçi
Konu cengizhankaan Conolar Bas Kaldirmis) ATMACA (404|456) K44'e saldırdı
Gönderildi Eyl 29, 2012 22:39:34
Saldırgan kazandı

Şans faktörü (saldırgan açısından)

0.0%
Moral: 100%
Saldırgan: cengizhankaan
Kaynak: Conolar Bas Kaldirmis (404|455) K44

Miktar: 0 0 xxx 0 xxx 0 xx xx x 0
Kayıplar: 0 0 152 0 141 0 6 18 0 0
Şövalye: Şövalye, eşya yok.

Savunmacı: melih34ist
Hedef: ATMACA (404|456) K44

Miktar: 259 403 215 75 49 0 0 0 1 0
Kayıplar: 259 403 215 75 49 0 0 0 1 0

Ganimet: 0/xxxxxx
Şahmerdanların verdiği zarar: Duvar zarar gördü, 15 olan duvar seviyesi 12. seviyeye düştü.
Mancınık atışıyla verilen zarar: Çiftlik zarar gördü ve 15 olan seviyesi9. seviyeye düştü.

» Bu raporu yayınla
İlet Sil >>

DeletedUser33843

Ziyaretçi
stanın diplomasi sağlam deniyodu ama sanırım işler tersine dönmüş:)her iki tarafada başarılar.

Sevgili Ali Bey,

Siz oyun başında Stan klanıyla müttefik olmadınız mı ?
Bizim oralarda 2 klan müttefik oldu mu, diplomasileri ortak olmasa bile yakın olur, biri savaşa girdi mi, diğer müttefik imkanı varsa o savaşa yardım eder, müttefiğinin yanında olur, gerekirse müttefiği için kendi köyünü feda eder.

Sizinkisi müttefiklik değil SA olmuş, ama nabarsın işte bi söz vardır ''öyle saça böyle tarak'' diye. Stan da bunu hak etti. Biz sanki tüm bölge klanlarıyla müttefik olmayı bilmiyoruz veya ilk 2o listesinden başlayarak bütün kıta oyuncularına davet atmayı bilmiyoruz da bir tek Stan biliyor.

Tamam herşeyi geçtim, madem adamları piyon olarak kullanıyosun bari bunu forumda belli etme, işler tersine dönmüş diye laf atmak, gülücük koymak ne demek. Tek kelime ile ''ayıp''

Bunlar daha Stan'ın iyi günleri, daha oyunun başı.. Şimdi ne köy alımı var ne bişey, hele bi köy alımları artsın.. Esas 1 ay sonra görecem ben Stan'ı..

stilci

Baltacı
Sevgili Ali Bey,

Siz oyun başında Stan klanıyla müttefik olmadınız mı ?
Bizim oralarda 2 klan müttefik oldu mu, diplomasileri ortak olmasa bile yakın olur, biri savaşa girdi mi, diğer müttefik imkanı varsa o savaşa yardım eder, müttefiğinin yanında olur, gerekirse müttefiği için kendi köyünü feda eder.

Sizinkisi müttefiklik değil SA olmuş, ama nabarsın işte bi söz vardır ''öyle saça böyle tarak'' diye. Stan da bunu hak etti. Biz sanki tüm bölge klanlarıyla müttefik olmayı bilmiyoruz veya ilk 2o listesinden başlayarak bütün kıta oyuncularına davet atmayı bilmiyoruz da bir tek Stan biliyor.

Tamam herşeyi geçtim, madem adamları piyon olarak kullanıyosun bari bunu forumda belli etme, işler tersine dönmüş diye laf atmak, gülücük koymak ne demek. Tek kelime ile ''ayıp''

Bunlar daha Stan'ın iyi günleri, daha oyunun başı.. Şimdi ne köy alımı var ne bişey, hele bi köy alımları artsın.. Esas 1 ay sonra görecem ben Stan'ı..

İsminizi bilmiyorum ama heralde bişeyi gözden kaçırdınız..
Dogrudur bizdede işler öyledir ama adamlar foruma girip ben işim bitince diabloyla mütlügü atıcam gibisinden etrafındaki klanlara yağ cekerse benimde gelim burda herşeyi demeye hakkım olur..
Ali az bile demiş bence..

Bilmediginiz şeyler var..
Olaya tam hakim degilken konuşmanızı anlamsız buldum..

Başka şeylerde varda işte söylenmiyor..
''cengizhankaan'' Umarım ne demek istedigimi anlamışsındır !

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Cengizhankaan, oyun başında nasıl bir üslup kullanıyorsa hala aynı üslubu kullanıyor. Kusra bakmayın da ben olayı şöyle izah edeyim,

Stan zaten toplama klandı ama başta foruma ilgi gösterdiklerini görünce ikilemde kaldınız, müttefik ekledinız. Daha sonra bazı (burda ismini vermek istemiyorum, aslında doğru olan sizin kendi diplomasi sayfanızda yayınlamanız ya neyse) güçlü klanlarla müttefik oldunuz ve Stan'a ihtiyacınız kalmadı. Şimdi de Stan'ı nasıl sepetlerim telaşına düştünüz, çünkü zaten düşmanınız olmayan 43.kıtada her tarafınız masmavi oldu.

İşin özeti bu, hariçten gazel okumanın anlamı yok. Ben zaten size niye yaptınız demiyorum bak ilk lafımı hatırla. ''Öyle saça böyle tarak'' adamlar da bu durumu en başında hak etti zaten ama sizi sattıkları için değil, korkak oynayıp sizi müttefik ekledikleri için..

Tek kızdığım konu madem adamları müttefik eklediniz, tamam işin bitti mi kullandın attın, bari dalga geçme kardeşim. Ayıp diye birşey vardır.

stilci

Baltacı
http://forum.klanlar.org/showthread.php?t=17703&page=2

Bu konu başlıgında 2. ve 3. sayfada yazılanlara bakarsan anlarsın demek istedigimizi..
Sen dedinya korkat şahsen kendi düşüncemi söylüyorum bunun klanımla hiçbir alakası yok..
Orda yazılanlara bakarsan korkaktan daha beter bişey oldukları apaçık ortada..

Bana kalsa bu terbiyesizlik karşısında dip. atıp vurmaya başlamıştım bile..
Herneyse :)

Dedigim gibi bunlar benim şahsi fikrim..
Diger söylediklerin için ali gerekli cevabı verecektir..

DeletedUser33843

Ziyaretçi
http://forum.klanlar.org/showthread.php?t=17703&page=6

Aynı konu başlığında 6.Sayfanın sonlarına doğru benim yazdığım yazıyı gördün mü ? Yaptıkları bu müttefiklikten dolayı Diablo ve Stan'la dalga geçiyorum. Ben de o gün forumdaydım ve aynı gün bordoluya başka bir başlık altında bu konuyu söylediğimde, bordolumavim (Ali) şunu demiştir, biz müttefik olduğumuz klanla müttefikliği bozmayız ve bu muhabbetin de farkındaydı. Kusra bakmasın o zaman sineye çekip şimdi rahatlayınca mı ezmeye başladınız Stan'ı ? İşte ben buna karşıyım, biz müttefik olduğumuz klanla oyun sonuna kadar müttefiğiz gibi iddialı bir açıklama yaparsan (ki sen neredeyse bütün dünyayı müttefik eklemiş bir klansın, diplomasi bölümünü koymaya utanıyosunuz) acaba bu müttefiklerle oyunun sonunu nasıl getireceksiniz ? Tabiki bahane arayıp sıra sıra hepsini avlayarak. Stan toy bir klandı bu tuzağa düştü. Geçmiş olsun diyorum ilk çırak çıkan Stan oldu bu savaşta.

not : Şimdi forumu karıştırıyorum birazdan bordolumavilim'in stan ile ilgili yazdığı forumu da buraya ''ss'' geçicem, herkes herşeyi görsün.

DeletedUser38355

Ziyaretçi
arkadaşlar savaşıyoruz bunda ne var nereden çıkıyor bu dağılma mevzu.lafda herşey kolay.çok müt var stan dağılır.sizde de çok düşman var sizde dağılın o zaman.müt lüklere gelince bizim kimseden bi beklentimiz yok savaşımıza bakarız.savaşıyorsak sorun da yok.dün çok müt var diye konuşuluyordu bugun ilk 20 den düşmanlar eklendi kesiyoruz yine konuşuluyor.müt bizim yanımızda durmasına gerek yok biz savaşımıza bakarız.vakti geldimi de onlarda yanımızda yer alın diyeceğini pek sanmıyorum.kolay gelsin savaşa devam

DeletedUser39201

Ziyaretçi
herşeyin ne oldugunu cok iyi biliyorum rahat olun diablo , asi vs hepsinin ne istediğini cok iyi biliyorum ama sunu unutmayın su an ki düşmanlarımızla sohbet ederek savasıyoruz gitsekde problem değil her iki taraf da zevk alıyor mami iyi bilir az sinir etmedim onu :) ha herşey icin cok erken arkadaslar görücezle olacak iş değil bunlar etrafı kırmızı seviyoruz yaptıgınız muhameleye bak arkadas stan müt ü olsa laf yapıyorsunuz düşmanı olsa laf yapıyorsunuz herkez artık raporlar hakkında yorum yapsın ve madem eleştiri yapacaksınız önce gidin düşmandan bilgi alın stan kötü mü cok mu kötü ? oooo :( iyi miş gibi üzmeyin kendinizi olur mu allaha emanet :)

DeletedUser39201

Ziyaretçi
Arkadaslar Kafanızı yormayın olayları dısardan görüp yapmak kolaydır . Olayların birde ic yüzü vardır . İc yüzünü iyi öğrenin bari 2 3 casus sokun sokmussunuzdurda azcık raporlara diyaloglara bakın :)

DeletedUser39201

Ziyaretçi
Stan hakkında olumsuz düşünen herkeze kardeşim :)