Stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser43647
  • Başlangıç tarihi

Lloyd

Casus
Abi bırak şimdi saldıranları tebrik edip iki tarafa da iyi görünmeyi :D Görmüyor musun adamlar casus sokmuş :D

Ayrıca troll olduğum için belki de forumcu oldum wub

ata whatsapp'ıma sızmış ajan yakaladım bugün, oyunda casus varmış klana sızmış falan ne ki tt2

Oyunda bütün pislikleri yapıp gelip burada bana boş yapma! Kimin ne olduğunu, neler yaptığını görüyor zaten herkes. Sen git kendine sokmaya devam et casusu!

:) sahneye oynama atacim. Bana bu tarz gelirsen benden fazlasını alırsın benim stilim bu canım . Yaparım çekinmem .. Herkes önce kendini düzeltsin sonra gelip beni sorgulasin .. Beni sorgulamadan önce kendinize bakın hepinizin ne mal olduğunu biliyorum ... Beni bana anlatma !!!

Şimdilik 1 gün . Her yapılan hareket de karşılığı mutlaka gelir ... Umarım bir daha yapılmaz herkese kolay gelsin .

Bengam

Ağır Atlı
Bu kavga hararetlenmiş. Gerek yok böle şeylere Stalkern başlığınıda daha fazla kirletmeyelim sevgili kardeşlerim :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Ahh ahh nerede o eski ban atan modlarımız :D

Ayaz sen pek tanımadığın için yanlış taraftasın. Zamanında forumda bayağı makarasını yapmıştık Kendal'ın casus konusuyla ilgili olarak. Kendal kendime bile soktum demişti de hunharca eğlenmiştik :D FA:SDF:D Kendi kendine casus sokan adam Kendal :SDF:D

Çağırın Batu'yu, Barış'ı, Erdem'i arşivlerinden bir şeyler çıkarsınlar da tekrar eğlenelim :D

Komik misin cocuk sen?????

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Rahmi Hatırlarsan Biz Zamanında Kapattık O Defterleri Lakin Senin Adını Kullanıp Prim Yapmaya Çalışan Arkadaşlar Var :)

Ben olayların arka yüzünü bilemem,ayrıca ne rahmiyi kullanp prim sağlarım ne de başka bir şey beni bilen bilir,karakterim olarakta ağırlığımı koyarım zamanı gelince,şimdilik senin gibi egoistlere tepkimi her türlü koyarım....Adam rahmiden prim sağladığımı söylüyor ya c3ün seyrini değiştirdik o nedenle bu konuyu burada noktalicam,zaten zamanı gelince savaşacağız.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Mesele komiklik değil eğlenceydi. Onu bile anlamayamamışsın. Biz arkadaşlarla gayet iyi eğlendik ayrıca :cool:

Misile kimiklik değil iğlincee,bak senin seviyene indim,şu forumda şaklaban bi sensin her foruma çekirge gibi atlayan..Az yaşının kalıbı ol forum teyzesi...Yaşının gerektirdiği gibi davranmamandan utanman lazım ama karakter herkeste yok işte.

DeletedUser43647

Ziyaretçi
Abartmayın baylar..altı üstü oyun keyif almaya bakın..
Konumuzuda bozdunuz ayıp(banned)

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Misile kimiklik değil iğlincee,bak senin seviyene indim,şu forumda şaklaban bi sensin her foruma çekirge gibi atlayan..Az yaşının kalıbı ol forum teyzesi...Yaşının gerektirdiği gibi davranmamandan utanman lazım ama karakter herkeste yok işte.

:) Sen Atanın Seviyesinin Yanından Bile Geçemezsin. Ha Bir De İnmek Demiş Ula Nasa Gelse Seni Atanın Seviyesine Çıkaramaz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kullandığınız kelimelere ve üslubunuza dikkat edin. Konunun da hangi amaçla açıldığını bir kez daha kontrol etmenizi tavsiye ederim. Burası tartışma bölümü değil. Devam ettiğiniz taktirde işlem yapmak zorunda kalacağım.

İyi forumlar.

okadar5

Baltacı
yinemi kendal bi yerlere bisey sokuyor aman dikkat et yanlis yere sokma bu sefer kendal yanlis anlamayin ha casus sokuyor.

DeletedUser614

Ziyaretçi

ahahahaha :DSFA:D:D :D İyi güldürüyorsun ya :D :D Burada karakter kelimesini en son senin kullanman gerekir ama işte bir insan neyden çıkar sağlarsa en çok ondan bahsedermiş. Hala w33te yaptığından utanmayıp gelip burada yaşının kalıbı ol diyecek cesareti nasıl buluyorsun gerçekten merak ediyorum.

Forumun kullanılabilen yerlerini gerektiği kullanmak konuya atlamak olmuyor forumu aktif olarak kullanmak oluyor fakat bunu anlayacak kapasitede olsan zaten bu lafları etmezdin. Neyse sen bu kafayla devam et.

Neyse zaten kpssye çalışıyorum buralarda pek olmasam da olur :p Cadu TLA'm konuyu ben bozmadım ben her zamanki gibi buralarda takılıyordum çok ciddiye aldı arkadaşlar. Neden bu kadar zorlarına gitti anlamadım :S

Ayrıca ben tartışmıyorum makara yapıyorum ciddiye alıyorlar Hestai Mod'um =)
Stalker yine güzel raporlarını yayınlamış. İyi topladım mı Hestai Mod'um :p

Bengam

Ağır Atlı
ahahahaha :dsfa:d:d :d iyi güldürüyorsun ya :d :d burada karakter kelimesini en son senin kullanman gerekir ama işte bir insan neyden çıkar sağlarsa en çok ondan bahsedermiş. Hala w33te yaptığından utanmayıp gelip burada yaşının kalıbı ol diyecek cesareti nasıl buluyorsun gerçekten merak ediyorum.

Forumun kullanılabilen yerlerini gerektiği kullanmak konuya atlamak olmuyor forumu aktif olarak kullanmak oluyor fakat bunu anlayacak kapasitede olsan zaten bu lafları etmezdin. Neyse sen bu kafayla devam et.

Neyse zaten kpssye çalışıyorum buralarda pek olmasam da olur :p cadu tla'm konuyu ben bozmadım ben her zamanki gibi buralarda takılıyordum çok ciddiye aldı arkadaşlar. Neden bu kadar zorlarına gitti anlamadım :s

ayrıca ben tartışmıyorum makara yapıyorum ciddiye alıyorlar hestai mod'um =)
stalker yine güzel raporlarını yayınlamış. Iyi topladım mı hestai mod'um :p

başarili sayilir. Ama biraz daha ders alman lazim asena ablamizi tanirim numarasini verebilirm :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
başarili sayilir. Ama biraz daha ders alman lazim asena ablamizi tanirim numarasini verebilirm :)

Bünyamin yanlış dersleri alıyorsun sen. Konu toplama =) Fuat reyiz'in klan toplaması gibi. Elmaların sepetten düşünce toplanması gibi. Daha örnek vereyim mi?

Bengam

Ağır Atlı
Bünyamin yanlış dersleri alıyorsun sen. Konu toplama =) Fuat reyiz'in klan toplaması gibi. Elmaların sepetten düşünce toplanması gibi. Daha örnek vereyim mi?

hım :) pardon cok karıştırmısım ben gideyim ozaman

stalker iyi savunma yapmış basarılarının devamını diliyorum

DeletedUser24088

Ziyaretçi
Çok şikayet olmuş ahmadinejad ismine modlar sağolsun ismimi değiştirdiler profil resmimide sildiler :D