Stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser43647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Allah düşmanın bile karakterlisini versin closedeyes

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Hesap saldırıya açık ceza aldı arkadaşlar 1 gün..
Nedeni ise..hesabın önceki sahibi polis idi..görev emrinden sonra forumdan acil bakıcı aradığını belirtmiş..o sıra klanda bulunan casus hesaplardan biri hemen bakıcılığı ister ve alır sabah saatlerinde..ve bakıcılığı aldıktan sonra da. ..birine küfür eder..o küfürlü mesajda şimdiki zaman diliminde şikayet edilir..

:) Hiç Şaşırmadım Beklenen Kişilerden Beklenen Hareketler

kingstone

Ağır Atlı
bakıcılığı verirken keşke mesaj okuma ve gönderme tikini kaldırıp verseymiş, geçmiş olsun, tebrikler ayrıca :)

DeletedUser4986

Ziyaretçi
Bazen kestiremiyor insan olacakları bizde düşman klandan bir arkadaşın hesap şifresini öğrendik ama müdehale yapmadık sahada kalsın olaylar dedik

DeletedUser29277

Ziyaretçi
Sevgili rakibimiz böyle seylerde kendine üstün sayıp bisey denemiş iste hazmedemedi belliki :)

Blackjack06

DeletedUser29277

Ziyaretçi
Ama önmli olan dürüstce savaşmak biz stalker ekibi yönetimi hep bunu yaptık seviyemizi böyle basit şeylerle küçültmedik siz değerli bize inanan klansever arkadaşlarım bunu ap açık biliyor zaten :)

Blackjack06

DeletedUser27784

Ziyaretçi
güzel raporlar faruk abiyi ve klanımı tebrik ederim :)

bizde kuş avlanmaz yemlenir.Kuş avlayacağım derken kurda yem oldunuz..

DeletedUser21873

Ziyaretçi
bakıcılığı verirken keşke mesaj okuma ve gönderme tikini kaldırıp verseymiş, geçmiş olsun, tebrikler ayrıca :)

hesaba o zaman da saldırılar vardı, mesaj atmayı engellemek demek hesabın iletişiminide bi nebze engellemek demek. Hırsızın hiç mi suçu yok yani :)

DeletedUser53352

Ziyaretçi
Yine laf sokmalar yine cirkeflikler iki taraf da birbirini tebrik etmiş daha ne uzatiyorsunuz?

DeletedUser36977

Ziyaretçi
Yine klavye delikanlıları ortada cirit atmaya başlamış :) fatih bey eğer bahsetmiş olduğunuz olay karşı ekip tarafından gerçekleşmişse gerçekten çok çirkin bir olay.. Sonuçta bir oyun oynuyoruz.. Çok güzel şeyler söylerdim de ceza verirler gerek yok..

Gönlüm stalkerden yana..

DeletedUser

Ziyaretçi
Vay arkadaş ne biçim mahluklar var şu dünyada. Olaylara bak. Gönlüm bir kat daha stalkerdan yana. Tüm çirkinliklerin layıkıyla üstesinden gelin inşallah..

DeletedUser48024

Ziyaretçi
Ve Yine Kuyruk Acısı Olanlar Konuşmaya Başladı :D Bayram Ve Yasin Tebrik Ediyorum Sizleri Yüzsüzlükte Nirvana Ya Ulaştınız :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Ve Yine Kuyruk Acısı Olanlar Konuşmaya Başladı :D Bayram Ve Yasin Tebrik Ediyorum Sizleri Yüzsüzlükte Nirvana Ya Ulaştınız :)

kendinden bahsetme bu kadar emin,efsane mızrak katilim benim :) lan sen kimsin ki senle bir husumetim olsun,geçmişte mi yendin beni yoksa hesap mı sildirdin nerede emin :).O kafa o beyni taşiyamıyor bak emin,iki üç kelimeyle sanırsn bilgili adam ama nerede :) neyse tartışacak durumda değilim o nedenle insanlar hakkında konuşacakken acaba ben insanların gözünde nasılım demen lazım egoist noob. :))