Stalker

• Konuyu başlatan DeletedUser43647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser37444

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar w15te kısa bir süre ben de oynamıştım bu klanda, çok kaliteli bir ekipti:)

DeletedUser27784

Ziyaretçi
sedat abi olsa keşke savaş konuşmaları beni benden alıyordu :D artık faruk abi de o görev :DDD

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Ben varım osman sende geliyorsun :)

Bu dünya benim için adil değil ama :( bolubjk gelip hesabını versin. Bana w15te stalkerı kendi klanım gibi benimsememe vesile olan kendisi. Los Galacticos daki ömeri ve diğerlerini benimseten kendisi , rest-dumrul-gölge birleşimi olan bayrak klanındaki arkadaşları benimseten kendisi. w14 te nop ünsalı kendim sevmiş olabilirim ama yine farklı dünyalarda kaynaşmamı sağlayan yine kendisi.

stalker-nop-Los Galacticos-rest-dumrul ve ortada bir bolubjk gerçeği var kim kimle savaşacak dünyada? 5 klanıda bir görüyorum nasıl olacak bu iş :)

DeletedUser37444

Ziyaretçi
14ten buraya 20 dünya geçmiş neyi düşünüyorsun insafsız:D

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Kapatır mi dünyayı bilmem ama adından uzun süre bahsettirir ben şahsi olarak söylemem gerekirse dikkat edilmesi diploması hamleleri incelemesi gereken bi klan olduğunu düşünüyorum

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu dünya benim için adil değil ama :(

stalker-nop-Los Galacticos-rest-dumrul ve ortada bir bolubjk gerçeği var kim kimle savaşacak dünyada? 5 klanıda bir görüyorum nasıl olacak bu iş :)

patates büyütmeye gelmedik herhalde osman, savaşır illa ki birileri birileriyle. :) hem birbirlerini tanıyan klanlar olması daha güzel. dengeler sürekli değişebilir. rehavete giremez kimse :)