Stalker

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Mehmet açtın bi konu kurdun bi klan ama yine oynamıyorsun :) Milleti toplayıp bırakıp gıdıyorsun olmuyor yanı :)

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Stalker oynamıyo oynamıyo muhabbeti dönüyor süreklide buna bi açıklık getireyim..oynamayan varsa memo oynamıyordur online problemi yüzünden onun haricinde ulvi reis gibi pek fazla asılmayanlar var..bunlar bir elin parmağını geçmezler. bu da o kadar önemli değil..varlıkları olması yeterli.....biz klan olarak gayet güzel oynuyoruz ve güzel bir hava yakaladık..yavaş yavaş elimizden geleni yapıyoruz..

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Stalker oynamıyo oynamıyo muhabbeti dönüyor süreklide buna bi açıklık getireyim..oynamayan varsa memo oynamıyordur online problemi yüzünden onun haricinde ulvi reis gibi pek fazla asılmayanlar var..bunlar bir elin parmağını geçmezler. bu da o kadar önemli değil..varlıkları olması yeterli.....biz klan olarak gayet güzel oynuyoruz ve güzel bir hava yakaladık..yavaş yavaş elimizden geleni yapıyoruz..

Kötü gidiyorsunuz demedm fatihcim :) Ben sadece mehmet için söyledim

Başarılarınız daimi olsunki mutlu olayım.

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Teşekkür ederim Ahmet abi..yazım sana özel değildi genel yazdım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
klanınızın gidişatı gayet iyi sadece puan olarak değil oyuncuların sahip olduğu asker miktarları bakımındanda başarılar dilerim

DeletedUser

Ziyaretçi
her açılan dünyada bu çıkışı yapıyorsun :)))) tanıtım , eski üyeler sağlam kadro hadi buseferde hayırlısı olsun diyelim ( bir dost )

DeletedUser

Ziyaretçi
esaretin bedeli vardır cesaretin değil.. o ancak ödülle sonuçlanır.. iyi oyunlar!