Stalker vs Exit & myrimidon

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Önemli olan en iyi stratejik hamledir
Oyunculuk pre ile yada multi vb... ile ölçülmez
Ben oyunu mobil oyunadim claasiclerde bile sınırda bile...
Ama @Reis * diye bir arkadaş var realde tanıdığım bir abim o oyunu öğreti ve onu övmek gibi olmasın inatçı çok.
W59 barzo klaninda 5 k pre ile ve mobil oyunadı o sınırda hep online oldu pre ile değil oyunculuğu önemli sadece olduğunu kanıtlıyor ve hallen mobil ile oynuyor oda

diRigent

Baltacı
Önemli olan en iyi stratejik hamledir
Oyunculuk pre ile yada multi vb... ile ölçülmez
Ben oyunu mobil oyunadim claasiclerde bile sınırda bile...
Ama @Reis * diye bir arkadaş var realde tanıdığım bir abim o oyunu öğreti ve onu övmek gibi olmasın inatçı çok.
W59 barzo klaninda 5 k pre ile ve mobil oyunadı o sınırda hep online oldu pre ile değil oyunculuğu önemli sadece olduğunu kanıtlıyor ve hallen mobil ile oynuyor oda

Bir nevi @Vivere Senza Rimpianti * sen gibi :)

Art Of War*

Hafif Atlı
Henüz kazanan bir taraf yok denge korunuyor. Ama dünyanın hızlı olmasının da etkisiyle harita ciddi şekilde değişti. Bazı bölgelerde kontrol el değiştirdi. Sadece Exit vs stalker olarak düşünürsek stalker ın rezerv gücü arttı. Devam eden günlerde etkinliğini sürdürürse Exit savunamayacağı kadar saldırıya maruz kalacağı kesindir. Myrimidon stalker a rahat vermemeye çalışıyor bunu önlemek için ama misyoner mesafe limitinden dolayı etki alanları oldukça kısıtlı.