Stalker vs Ayyıldızı Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser36776
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende bekliyordum ne zaman bir ay yıldızlı çıkıp yeni bir polemik konusu yaratacak diye :) Birkaç gün sesiniz çıkmayınca endişelenmeye başlamıştım.
Siz bizimle savaşa başlayınca 10 tane alt klan kurup, geriye kalan tüm klanlarla da anlaşma yaparsanız o zaman izin verin de bizim de biraz strateji ve diplomasi yapma hakkımız olsun :) Dünya'nın en güçlü klanı olduğumuzu iddaa ediyor olabiliriz ama aptal değiliz :) Savaş strateji işidir ve bu oyunda zaten bir strateji oyunudur. Siz bu yaptıklarınızın hepsini stratejiye bağlamıştınız. Bizde karşı strateji uyguluyoruz. Ne operatörlerle kanka olup size yok yere ceza verdiriyoruz ne de başka bişey. Hile hurda olmadan strateji uyguluyoruz. O yüzden ilerde savaşı kaybedersek bizim sizi suçlayabileceğimiz birşey olmadığı gibi eğer siz kaybederseniz sizinde bize atabileceğiniz bir suçlama olmayacak ortada. Strateji serbesttir çünkü değil mi :)

DeletedUser

Ziyaretçi
25.01.13, 01:21
GOCAYUSUF

Katılım Tarihi:
Jul 2012
Postlar:
6

Daha önce bu stalker 1 aya dağılır dedim. Sanırım 1 ayda dayanmayacaklar. ))

yazdıgı yazıdan 10 gün sonra kendisi silinmiştir varan 1

DeletedUser

Ziyaretçi
bozkurtxxx atıldı
gocayusuf atıldı
nihataslan atıldı
dark.dragon atıldı

ayyıldız atmaya devam .

DeletedUser

Ziyaretçi
5.01.13, 21:57
c@k@l

Katılım Tarihi:
Dec 2012
Postlar:
44

İlk olarak charlie croker tarafından gönderildi
pinhani20

ayrıca sana cevap verme gereği hissettim. şahsıma yönelik konuşmuşsun. sorsak yaşını belkide 30 dan yukarıdır. bu konuşma uslubun bana hoş gelmiyor. o yüzden şahsıma yönelik konuşmassan sevinirim. ayrıca açın ilk sayfadan okuyun benim yorumlarımı. ne demişim acaba merak ediyorum. kimseyi oyun için küçümsemek alaya almak, dalga geçmek yakışmaz. ki bu sanal ortam. yaşınızdan utanmalısınız. bir ego varsa reelde tatmin edilmeli. burası yeri değil. bu sözlerim sadece size değil kendi klan oyuncularımada. eskiden çok keyifli olur burada tartışmalar şimdi çok seviyesizleştirdiniz ayıp. ayrıca savaşı kazanmış gibi bir haliniz var. rehavete kapılmayın
Sanırım Klandaşların Dediklerini Pek Dikkate Almamışlar O Kadar Seviyesizleştilerki Bizide Bu Seviyeye İndirmeyi Başardınız Sen Sanırım İlk Yorumları Okumadın Saygıdeğer Arkdaşımm...

Haa Ayrıca Kimse Bu Savaşı Biz Kazandık Bitirdik Demedi Dikkat Edersen Şuan İçin Biz Önde Götürüyoruz Vee Sizler İstatistik İstatistik Diye Bagrışırken Neden İstatistige Yansımasın Diye Klandan Adam Çıkarıyorsunuz Nerneyse O Sizin Bileceginiz İş Ama Gelipte Sakın İstatistikle Gelip Bakk Biz Sizden Daha Çok Köy almışız Deme Biz Sizler Gibi Klandan Adam Çıkarmıyoruz Son Köye Kadar Savaşıyoruz O Kadar da Küçülmedik

evet varan 2 kendi kendini yalanlayan arkadaşlarda mevcut

bozkurtxxx atıldı
gocayusuf atıldı
nihataslan atıldı
dark.dragon atıldı

ayyıldız atmaya devam .

DeletedUser40839

Ziyaretçi
5.01.13, 21:57
c@k@l

Katılım Tarihi:
Dec 2012
Postlar:
44

İlk olarak charlie croker tarafından gönderildi
pinhani20

ayrıca sana cevap verme gereği hissettim. şahsıma yönelik konuşmuşsun. sorsak yaşını belkide 30 dan yukarıdır. bu konuşma uslubun bana hoş gelmiyor. o yüzden şahsıma yönelik konuşmassan sevinirim. ayrıca açın ilk sayfadan okuyun benim yorumlarımı. ne demişim acaba merak ediyorum. kimseyi oyun için küçümsemek alaya almak, dalga geçmek yakışmaz. ki bu sanal ortam. yaşınızdan utanmalısınız. bir ego varsa reelde tatmin edilmeli. burası yeri değil. bu sözlerim sadece size değil kendi klan oyuncularımada. eskiden çok keyifli olur burada tartışmalar şimdi çok seviyesizleştirdiniz ayıp. ayrıca savaşı kazanmış gibi bir haliniz var. rehavete kapılmayın
Sanırım Klandaşların Dediklerini Pek Dikkate Almamışlar O Kadar Seviyesizleştilerki Bizide Bu Seviyeye İndirmeyi Başardınız Sen Sanırım İlk Yorumları Okumadın Saygıdeğer Arkdaşımm...

Haa Ayrıca Kimse Bu Savaşı Biz Kazandık Bitirdik Demedi Dikkat Edersen Şuan İçin Biz Önde Götürüyoruz Vee Sizler İstatistik İstatistik Diye Bagrışırken Neden İstatistige Yansımasın Diye Klandan Adam Çıkarıyorsunuz Nerneyse O Sizin Bileceginiz İş Ama Gelipte Sakın İstatistikle Gelip Bakk Biz Sizden Daha Çok Köy almışız Deme Biz Sizler Gibi Klandan Adam Çıkarmıyoruz Son Köye Kadar Savaşıyoruz O Kadar da Küçülmedik

evet varan 2 kendi kendini yalanlayan arkadaşlarda mevcut

bozkurtxxx atıldı
gocayusuf atıldı
nihataslan atıldı
dark.dragon atıldı

ayyıldız atmaya devam .

Şub 05
11:43 GOCAYUSUF, rambaldi tarafından davet edildi.
Şub 05
11:23 GOCAYUSUF klanı terketti.
Şub 05
11:23 GOCAYUSUF klana katıldı.
Şub 05
11:16 GOCAYUSUF, USTUR@ tarafından davet edildi.
Şub 05
11:14 GOCAYUSUF klanı terketti

Klandan Atmadık Kendisi Çıkmak İstedi...

Ben Hala Sözümün Arkasındayım Sizin Gibi Degiliz Merak Etmeyin.

DeletedUser

Ziyaretçi
4 ünüde yaz aslanım tekini degil. dark.dragon yeni girdi tekrardan. özellikle bozkurtxx05 i yazda görelim atılmış mı atılmamış mı.

DeletedUser40839

Ziyaretçi
Bozkurt'un Atılması Yaşanan Tatsız Muhabbetlerden Olmuştur Köy Kaybediyor Diye Atmış Olsaydık Bunu Sizin Gibi İlk 3-5 Köyden Sonra Hemen Atardık Boş Boşuna Kendini Rezil Etme Ve SUS. Suski Kendi Yalanının İçinde BOĞULMA. Ve Hitablarına Dikkat Et Ben Senin Bişeyin Değilim. Haddini BiL

DeletedUser511

Ziyaretçi
Hehehe vur gözüne gözüne vur :)

@:c@k@l bu işler sırayla. Zamanında siz adamlara yüklendiniz sıra onlarda. Ne kadar debelensende boş. O zaman sorarlar adama o karakterde birini niye barındırdın şimdiye kadar diye. Neyse ben bitarafım fazla karışmayam. Şimdi devam gözüne gözüne vur. Artık hanginiz nereye denk getirirse :p

DeletedUser

Ziyaretçi
Adamları, köyünü tam kaybedeceği vakit klandan çıkıyor, istatisliklere işlemesin diye. Ardından tekrar klana alınıyor.Gene aynı şekilde köyünü kaybedeceği vakit klandan çıkıyor, ardından köy kaybedildikden sonra tekrar alınıyor. İstatisliklere işlemesinde her ne olursa olsun maksatındalar yazık.

DeletedUser21499

Ziyaretçi
ne istatistikmiş arkadaş, üzmeyin birbirinizi güzelce savaşıyorsunuz işte

DeletedUser

Ziyaretçi
Birisi beni adımı andıysa cevap vermek gerekir diye düşünüyorum.

Birincisi AYYILDIZ klanından atılmadım. Kimsede beni klandan atmaz. Kendimce haklı sebeplerim vardı ve klandan ayrıldım. Geri davet attılar katılıp kalıtmayacağımı bilmiyorum.

ikincisi GOCAYUSUF u sildik diye söz ediyor bazıları. Ben hiçbir zaman GOCAYUSUF u silemezsiniz demedim. Çünkü bu dünyada ve başka dünyada silinmeyecek oyuncu yoktur. Sadece stalkerin 1 aya dağılacağını belirtim. Hala fikrimde ısrarcıyım. GOCAYUSUF u silebilecek oyuncu var mı sizde. Bir kaç köy aldınız diye silmiş mi oldunuz. Önce ben aldım şimdi siz aldınız. Sıra yine bende.

DeletedUser

Ziyaretçi
her neyse... bir ayyıldızlı olarak klandan atılan oyuncuların neden atıldıgını biliyorum... peki siz o oyuncular atıldıktan sonra kaç köy aldınız ... emin olun klanda iken aldıgınız köylerin 10 da 1 i bile degil... boşuna tartışma oluyo biliyorum fakat ortada bir takım gerçekler var bilmeyenerde olayı yanlış ögreniyor...

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Birisi beni adımı andıysa cevap vermek gerekir diye düşünüyorum.

Birincisi AYYILDIZ klanından atılmadım. Kimsede beni klandan atmaz. Kendimce haklı sebeplerim vardı ve klandan ayrıldım. Geri davet attılar katılıp kalıtmayacağımı bilmiyorum.

ikincisi GOCAYUSUF u sildik diye söz ediyor bazıları. Ben hiçbir zaman GOCAYUSUF u silemezsiniz demedim. Çünkü bu dünyada ve başka dünyada silinmeyecek oyuncu yoktur. Sadece stalkerin 1 aya dağılacağını belirtim. Hala fikrimde ısrarcıyım. GOCAYUSUF u silebilecek oyuncu var mı sizde. Bir kaç köy aldınız diye silmiş mi oldunuz. Önce ben aldım şimdi siz aldınız. Sıra yine bende.

yusuf abimiz sizlere gerekeni söylemiş.
benim de adım geçmiş konuşmaların birisinde,şunu iyi bilin ey stalker oyuncuları ayyıldız klanı terbiyesizlik yapmayın hiçbir oyuncusunu sırf istatistik için klandan atmaz.sizin çok önemsediğiniz istatistikler bizim için en başta olduğu gibi hala mini etektir.

savaş bu muhabbetlerle güzel oluyor sanırım =)

DeletedUser

Ziyaretçi
okadar istatistik konuşuyorsunuz paylaşan yok .....hele rapor hiç yok yokmu şöyle ağzımı tatlandırıcak raporlar sercan hep koyardı ah sercan :D

DeletedUser39201

Ziyaretçi
Bir Taraftan Operasyon klanı da bu savası sürdürüyordu artık ortak hareket etmeye başladılar stalkerle beraber . Ayrıca restin başındaki site54 200k ya düştü yani operasyon klanının önü acıldı artık arkadan arkadadan gelicektir . Diğer taraftanda stalker ortada bulusmaları an meselesi fikrim bu yönde :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Stalker'de hesap sil var sanırım. Bivya 1Göktürk SavasEfendisi olabilir tam emin değilim. Zayıflatacaktır bunlar Stalker'i.

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Stalkar-AYYILDIZ savaşı STALKER klanının ÖZEL HAYATlarındaki durumları neticesinde, hesap sil yapan oyuncularından ve dağılma noktasına geldiklerinden dolayı sonlanma aşamasındadır.Fiilen de yakın zamanda bitecektir.

AYYILDIZ klanlarından HERHANGİBİR OYUNCUNUN BURADA STALKERDAKİ ARKADAŞLARIMIZLA ALAY EDİCİ,KÜÇÜK DÜŞÜRÜCÜ VE İÇERİSİNDE KİNAYE OLAN SÖZCÜKLERİ KULLANARAK CÜMLELER KULLANDIĞINI GÖRÜRSEM EĞER O KİŞİ YADA KİŞİLERİ CENK ABİYLE BERABER ALDIĞIMIZ KARAR DOĞRULTUSUNDA AYYILDIZ KLANLARINDAN İHRAÇ EDECEĞİM.

BEN BİZZAT GEÇMİŞTE KONUŞULAN TÜM TATLI SERT KONUŞMALAR BİR KENARA BIRAKIP STALKER KLANLARINI GÖSTERDİKLERİ GÜZEL SAVAŞDAN DOLAYI TEBRİK EDERİM.

İSTERİM Kİ AYYILDIZ KLANLARININ BÜNYESİNDEKİ TÜM ARKADAŞLARIMIZ DA STALKER KLANLARINI TEBRİK ETSİNLER !!!