*STALKER & stalker.

*STaLKeR

Kılıç Ustası
Bilmiyorum çok önemli mi değil mi ama bana gelen bir kaç mesajdan sonra açıklama yapmak istedim. :)
27. Dünyanın sonlarına doğru görevde olmam sebebi ile hesabımı oktay denen arkadaşa emanet etmişler. Bu oktay denen arkadaş hem hesabı hemde nickimi çalmış, sonra her dünya insanlara küfür etmiş ve bu karaktersizliğe devam etmektedir. Lütfen pirim vermeyin, klanlarınızda barındırmayın, bu karakter yoksunu yüzünden benide mağdur etmeyin :)

bu şahsıma ait olan ve hala 56. dünyada aktif olarak oynadığım hesabım.
*stalker
esas stalker.PNG

buda o vatandaş
stalker.
çakma stalker1.PNG

NaRTsOsRiKuA

Mızrakçı
30 dünya önce devredilen hesap için adama çaldı vb demek doğru değil =) Bunun yanında elemanın profilden küfür etmesinin yanlışığını herkes biliyordur =)

erwl

Okçu
Şimdi ben tam anlamadım hanginiz gerçek, STaLKeR. Gerçek sanırım öyle mi? :D

Bi de şaka bi yana olayı çok bilmiyorum ama gördüğümü yorumlayacak olursam adama 30 world önce hesap verilmiş uzun süre onunla oynadıysa benimseyip o nickle tanınıp bi sonraki worlde de girmiş olabilir, ben de mesela bu nicki nasıl koydum bilmiyorum, kardeşim rastgele hesap açmış oynuyordu sanırım sen oynayamıyosun deyip o hesabı aldım devam ettirdim sanırım yıllar önce, bu nick yapıştı üzerime değişesim de gelmiyor, bi anlamı da yok ama herkes beni erevele olarak biliyor :D Küfür falan tabi yanlış şeyler onu söylemeye gerek yok zaten

*STaLKeR

Kılıç Ustası
30 dünya önce devredilen hesap için adama çaldı vb demek doğru değil =) Bunun yanında elemanın profilden küfür etmesinin yanlışığını herkes biliyordur =)

1 ay sonra kapanacak dünyada hesaba bak diye verip görev sürem bittiğinde tekrar istediğimde mail ve şifre değişmisse çalınmış demek oluyor sanırım :)
Hatta tamam hesap senin olsun nicki değiştir sanada 3 k pre vereyim dedim 2-3 yıl önce

NaRTsOsRiKuA

Mızrakçı
1 ay sonra kapanacak dünyada hesaba bak diye verip görev sürem bittiğinde tekrar istediğimde mail ve şifre değişmisse çalınmış demek oluyor sanırım :)
Hatta tamam hesap senin olsun nicki değiştir sanada 3 k pre vereyim dedim 2-3 yıl önce

Bu açıklamayı başta yapmak gerekiyor o zaman =) 30 dünya sonra hesap ile ilgili şeyler yazılınca insan bu süreyi 1 ay olarak değilde 5 yıl gibi düşünüyor =)

*STaLKeR

Kılıç Ustası
haklısın, ben ondan geçtim zaten çalmış çalmamış çok önemli değil olan olmuş. İnsanların anasına bacısına küfür eden birisi var. küfür eder dönüşü bana, paket edilir dönüşü bana, vs. vs. :))

myw**

Dük
51. dünyada oynarken stalker. hesabı bizim klandaydı . Kendisinin şizofren, takıntılı, hayal dünyasında enteresan şeyler yaşayan bir tip olduğunu yakınen gördüm. Klandan atıp topladık kendisini mükemmel oyuncu olarak gören tipler vardır ama ara atmayı bilmez öyle bir şey. Tehdit falan etmişti her dünya peşinizdeyim göreceksiniz vs diyerek küfür de etmişti. O zamanlar bu hesabın sahibine ulaşmaya çalışmıştım . Hesabın eski sahibinin normal birisi olduğunu sonradan başkasının hesabı aldığından bahsetmişlerdi. Kesinlikle kafadan kırık bir kişi uzak durmanızı tavsiye ederim

*STaLKeR

Kılıç Ustası
51. dünyada oynarken stalker. hesabı bizim klandaydı . Kendisinin şizofren, takıntılı, hayal dünyasında enteresan şeyler yaşayan bir tip olduğunu yakınen gördüm. Klandan atıp topladık kendisini mükemmel oyuncu olarak gören tipler vardır ama ara atmayı bilmez öyle bir şey. Tehdit falan etmişti her dünya peşinizdeyim göreceksiniz vs diyerek küfür de etmişti. O zamanlar bu hesabın sahibine ulaşmaya çalışmıştım . Hesabın eski sahibinin normal birisi olduğunu sonradan başkasının hesabı aldığından bahsetmişlerdi. Kesinlikle kafadan kırık bir kişi uzak durmanızı tavsiye ederim

Hepsinden haberim var :)
W47’ye 2 ay gecikmeli radjabın gazıyla nop klanlarında başladım, benzer şeyleri kurucusu unss ile de yaşamış. Açıklama yapmaktan yoruldum hepinizi bir daha bir arada bulamam yazayım dedim

mr.legend**

Mızrakçı
Herkese merhabalar hayırlı ramazanlar

bu oktay denen şahısa hesabı bir kaç aylığına bakması için verdik fakat kendisi hesaba sahiplenip mailini felan değişince heasabı daha alamadık kendisinden. hesabı çalmasını geçtik nick değiştir masrafını karsılayalım gibi teklfilerde de bulunduk fakat kendisi çalıntı hesapla oynamayı tercih etti bu adama globan ceza vermeyen modlarıda anlamıyorum her word herkese küfür eden birisi sonuçta. yani kısacası bu şahsın orjinal stalkerle hiçbir alakası yoktur kamuoyuna duyurulur :):)