Stalker Savaş Raporları

bugracisem

Baltacı
Atlarsak öyle '' biz sınır oynarız biz savaşmaya geliyoruz " diye bahtsız bedevi olmuyoruz kaşınıyor oluyoruz al kafamıza kafamıza vurdular bizde zenginiz ama bizim gönlümüz zengin cebimiz değil ki neyse stalker klanıda demesin artık yok exit pre farkı var yok exit zengin falan bize yolladığınız zengin adamları o zaman exit ana kadro tarafına yollasaydınız sanki çaylak kalkmadan 5 seviye oduncu ile ben yaptım kışla 22 sev ben bastım ful ordu sizde gayet EXİT kadar zengin bir ekipsiniz o konuda pre farkı falan demeye gerek yok :D:D

GERÇEK FAKİRLER BİZDİK :p

Bu kelimeleri beni kastederek kullanmışsın,
Saymıştım 74 kişinin içinde tek başımaydım ve bana en yakın stalker oyuncusunun mis mesafesi 8 saatti.
Ayrıca çaylak kalkar kalkmaz tüm klan bana saldırdınız ve Mehmet bana 4 mis attı direkt.Pre harcamadan olacak değil bunlar sende biliyorsun.
Puanımı elimden geldiğince ufak tutmasam o bölgede belli zaman sonra işlevsiz kalırdım o yüzden de maden kademesi gibi işlere girmedim.
Destek bile en erken 4-5 saatlerde geliyordu.O da 2-3 tane oyuncudan,sadece pre ile olmazdı,elimden geldiğince cephe oyunu oynadım sizinle.
Destek gelene kadar köyleri tutmak için neler yaptığımı sizler biliyorsunuz.
Benim için çok eğlenceli geçti,hepinizi de ayrı ayrı sevdim,bu şekilde de aynı sevgiyle devam edelim olur mu..

UNCHARTED

Dük
Bu kelimeleri beni kastederek kullanmışsın,
Saymıştım 74 kişinin içinde tek başımaydım ve bana en yakın stalker oyuncusunun mis mesafesi 8 saatti.
Ayrıca çaylak kalkar kalkmaz tüm klan bana saldırdınız ve Mehmet bana 4 mis attı direkt.Pre harcamadan olacak değil bunlar sende biliyorsun.
Puanımı elimden geldiğince ufak tutmasam o bölgede belli zaman sonra işlevsiz kalırdım o yüzden de maden kademesi gibi işlere girmedim.
Destek bile en erken 4-5 saatlerde geliyordu.O da 2-3 tane oyuncudan,sadece pre ile olmazdı,elimden geldiğince cephe oyunu oynadım sizinle.
Destek gelene kadar köyleri tutmak için neler yaptığımı sizler biliyorsunuz.
Benim için çok eğlenceli geçti,hepinizi de ayrı ayrı sevdim,bu şekilde de aynı sevgiyle devam edelim olur mu..

Abi orada senden bahsettim evet doğrudur ama kötü bir şey demedim kendimizi eleştirdim yanlış anlaşılmış olabilirim orada demek istediğim stalker pre farkı var diyordu fakat en az exitte olan pre kadar pre harcamıştı ve benim olduğum ekip sizdeki o pre gücüne diremezdi diremedi yanlışım varsa düzeltin o yüzden cümlemim başında kafamıza kafamıza vurdular dedim ki eline koluna sağlık öyle yaptın altta denklem yukarıda sen ikiniz yettiniz 50 adama yalan değil yani :D

Ve evet sizlerde(exit tarafıda dahil) 100k 200k gibi prelerden bahsedilirken bizler 3k 5k pre yatırdık yalan yok mehmet o 4 misi yapmak için pazar 200e düşünce pre çekip 500e çıkınca maden çekerek ticaret yaparak yaptı o 4 misi :D

Neyse sana karşı art niyet ile yazmadım dediğim gibi sadece pre farkı var zamanla o fark kapanır denildiği için yazmıştım pre farkı çok yoktu :)