Sponge bob vs Beyaz

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi

**Sabbah**

Kılıç Ustası
Ya bir kaybol velet hayatta tutanamamıs insansın kesin geçmiş burada bunu yaparak kendini mi kanıtlamaya çalışıyorsun veya adam müt oğlanlara calısıyorsun yazık acıyorum haline sadece herkes bilir herkesi merak etme sen yaranız çok var tabi çoğunu sildim ağırına gidiyor bazıların gocunun siz böyle yaptıklarınız yazdıklarınıza sadece gülüyorum acıyorum hadi eyvallah
Hayatta tutunamamis mi 17 yaşında bu kardeşimiz daha hayatının başında sanırım ezbere konuşuyorsun dost.

UNCHARTED

Dük
Hahahahahahhaha ben bu konuyu nasıl kaçırdım lan @TaPaTeS insan söyler forumda bir tane adam var çok enteresan gel der :D :D

İşin komiği ben o adamla bir dünya kapattım hahahahahaha neyse Allahtan hesapta o yoktu ben tanıdığım zaman :D

Tanısam sevmem zaten itici biri 2 3 mesajda anladım :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Hahahahahahhaha ben bu konuyu nasıl kaçırdım lan @TaPaTeS insan söyler forumda bir tane adam var çok enteresan gel der :D :D

İşin komiği ben o adamla bir dünya kapattım hahahahahaha neyse Allahtan hesapta o yoktu ben tanıdığım zaman :D

Tanısam sevmem zaten itici biri 2 3 mesajda anladım :D
Çağırırım bir dahakine :D

Krmz1905

Yasaklı
Takılmayın adama amacı dostluk kurmakmış. Dostluğu çok güzeldir gerçekten bir örnek vereyim bizim bir arkadaş barbar almıştı o barbarı almak için 2 ay boyunca çok güzel dostluk kurmak istemişti:) Duygusal çocuk askerden de yeni gelmiş malum:)