Speedlerle İlgili Öneri

• Konuyu başlatan DeletedUser63005
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63005

Ziyaretçi
Merhaba benim söyleyeceğim şey tüm speedleri kapsamıyor yalnızca bash round için;

Bash round dediğimiz speed süre sonundaki en yüksek saldırgan puanına sahip olmak yani amaç saldırmak bu roundda savunmanın hiçbir önemi yok savunma kesimininde bir önemi yok fakat bazı kişiler bilmedikleri için bazılarıda kıllık olsun diye savunma basıyorlar buda roundun amacının dışına çıkan bir olay benim önerim bash roundlarda savunma asker basımlarının yasaklanması bu sayede herkes yalnızca saldırı basar iyi olan oyunu bilen kilit atar asker kaçar keser bilmeyenlerde deneyerek kesilerek keserek öğrenir ve girdiğim son 2 bash round aşırı derecede yavaş ahırı 20. seviye yapıyorum ve hafif atlı hala 2 saniyede üretiliyor zaten 2 ila 4 saat arasında süren bir eğlence modu asker ve bina basımlarını biraz daha hızlandırın amacımız zaten asker kesmek kolaylıkla asker basılabilsin kilit yiyen birdaha yarım saat boyunca asker basmakla vakit kaybetmesin daha kısa sürede ordu toplayıp oyuna dahil olabilsin şuanki aşamada kesilen kişiler benim gördüğüm kadarı ile hepsi oyundan çıkıyor eski kişiler tecrübeliler sadece devam ediyor buda speedlere olan ilgiyi düşürür. Son olarak mümkünse bash rounlarda hrb7 yazıyorsa sadece madenler 29. seviye olmasın tüm binalar üst kademelerde olsun direk olarak asker basımına gidelim ve oyun boyu kesimlerle savaşlarla geçsin zaten cata roundda bina basımı yapılıyor hrb0 ile olan speed roundlarda bina basımı yapılıyor bari bash roundların bi ayrımı olsun amaç asker kesmek o zaman buna göre speedleri düzenleyelim.

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Şuanlık böyle bir şey mümkün değildir.
Öneriniz için teşekkürler.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.