SPEED ?

Napolyon2.0

Yasaklı
Zafer şartları:Raund sonunda en yüksek puana sahip oyuncu kazanır.

Burda ne yazıyor ? Round sonunda en yüksek puanı olan kazanır yazıyor başka bir anlam çıkıyor mu burdan ?

Tibelda

Emekli Görevli
Aynı soru için birden fazla konu açman gerekmiyor. Turun özelliği budur zafer şartı açıklaması "cata round" özelliğini bilmediğin ve geçmiş roundları incelemediğin için seni yanıltmış olabilir. Rounda katılmadan önce speed formundan yada destek sisteminden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirdin.

Napolyon2.0

Yasaklı
Speed Mancınık modunda oynadım

Zafer şartları:
Raund sonunda en yüksek puana sahip oyuncu kazanır.

Oyunun zafer şartı bu köy ele geçirme yok
Tek köyle oynuyorsun
Rand sonunda en yüksek puan olan kazanır yazıyordu ama rand bitmeden 12k yapan adam kazandı oyunu

Daha iyi bir şekilde anlatsan keşke hiç bir şey anlamadım belki anlamayacaklar.

Napolyon2.0

Yasaklı
Aynı soru için birden fazla konu açman gerekmiyor. Turun özelliği budur zafer şartı açıklaması "cata round" özelliğini bilmediğin ve geçmiş roundları incelemediğin için seni yanıltmış olabilir. Rounda katılmadan önce speed formundan yada destek sisteminden konu ile ilgili detaylı bilgi alabilirdin.
Tamamda bunu belirten bi cümle yazssanız çok mu zor

DeletedUser72279

Ziyaretçi
asireis23

Bu adam kazanmadı mı 12 k puanı var bu adamın kazanması gerekiyor mantıken

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Tamam raund sonunda en çok onun puanı yok muydu abi

Tibelda

Emekli Görevli

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bir şey soracağım neden erken bitti speed ben o kısmı anlayamadım

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Cata roundlarda 12000 puanı aşan ilk oyuncu kazanır. Böyle bir durumda sistem otomatik olarak roundu bitirir. Round amacı hem ilk üst limit puana ulaşmak hemde diğer oyuncuların ulaşmasına engel olmaktır. :)
Anladım teşekkür ederim ama bence bir sıkıntı var galiba bu dünya özelliği sayfasında yazıyor muydu

Napolyon2.0

Yasaklı
Ben o kadar mancınık speedi oynadım kimse 12k yı aşmadığı için ilk defa başıma geldi
O kadar dediğim 4-5 kere filan oynadım en zevkli speed bu bence

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Zafer şartlarıyla alakalı nasıl bir sorun var?