Speed

ressam12.

Kılıç Ustası
Bakın burada görüş almak istiyoruz. Ancak görüşlerden çok dayanağı olmayan eleştiri geliyor. :) Neden görüş ve önerilerinizi sunmuyorsunuz ? Takım liderimiz bununla ilgili yeterince açık kapı bırakmış zaten. :)
Aynen bende bunu diyorum görüş sunuluyor zaten oradan biri atlıyor sonra siz de dahil herkes bir tartışma laf sokma pesinde, su speedleri oynuyan 3-5 kişi kaldı zaten onlarinda istekleri olsun bence.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Belli belli beni çok özlemişin yakında donecem speedlere :) burda sunacaklar makul ölçülerde sıkıntı yok sizde değerlendirmeye alırsanız güzel olabilir bence :)
Ben bütün oyuncuları özlerim :) Makul olduğu sürece bütün fikirlere kapımız açık :)

Koenigsegg*

Casus
Bahsettiğiniz oyuncunun şuanda LP değerlendirmesi ile ağustos ayının 1. si olduğunu biliyor musunuz ? Bu yüzden size önerileriniz ile ilgili sağlam nedenler sunmanızı önermiştim. :)

Oynanan turlar ;

Rize53 - 4 Round
Hakariki - 4 Round
est1910 - 16 Round
Geçen ayın tablosuda

Rize53 - 35 round
Est1910- 9 round

Sadece bu aya göre bir kanıya varmak ne kadar doğru olur

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Geçen ayın tablosuda

Rize53 - 35 round
Est1910- 9 round

Sadece bu aya göre bir kanıya varmak ne kadar doğru olur
Bir kanıya varmıyoruz.İsteyen herkes fikirlerini paylaşabilir. :) Böyle tartışmalar yapmak yerine,fikirler paylaşılırsa daha iyi olur :)

est1910

Mızrakçı
Sürpriz roundlar hakkında ne düşünüyorsun? :)

Sürpriz roundların çeşitliliği arttırdığını düşünüyorum. Açıkçası ben barbar toplamalı speedlere girmiyorum ama sürpriz rounda girdiğimde barbar toplamalı da oynuyorum şansa.

Sürpriz roundlar sayesinde oyuncu sayısı arttığını düşünüyorum.

est1910

Mızrakçı
Bu kadar tartışmaya gerek yok bence bir oyuncu bir öneri sundugunda her kesin atlamasina gerek yok bu atlayanlarin kuyruk acısını biliyorum ben, bu yüzden bir öneri yazıldığında modlar uygunsa yapar değilse yapmaz bu kadar basit boş laf yapmanın bir manası yok

Kesinlikle katılıyorum sana

rize53

Yasaklı
Sayın modum 4 round girmeme laf atmış ama illa ayni nikle mi oynamam lazım :)

Ben bı öneri sunuyorum diyorum ki bash roundlar ve hrb8 ler artarsa güzel olur l

Herkesin görüşünü bildirmeye hakkı var tabikide su oyun oynamayı bilmeyen spede biz girince etrafmizdakilere kalabalık bunlar diye ağlayıp gene vurulanlar yazmasa sevinirim :)