Speed

rize53

Yasaklı
1 milyon kere yazdim gene yazıyorum

Cata ve bash raoundlar artirilip hrb 8 ucuz altın para artilirsa daha güzel olur

Kale alinmiyacani biliyorum bı ümit belki dinlemye karar versin

hakariki

Acemi
arttırmazsa oyuncu sayısında düşüş yaşanıcak ki hrb 8 , cata ve bash rounda giriyor çoğu kişi diğer roundlardaki oyuncu azlığını görüyoruz @Strafe

Tibelda

Emekli Görevli
tespit edilecek bir şey yok belli roundlar çok kalabalık diğerlerinde maks 25 30

Karar merci ben değilim ancak fikir ve önerilerinizi dayandırdığınız temellerin çokta geçerli olduğunu düşünmüyorum. Round artması yada farklı bir öneriniz var ise bunu sağlam nedenler, sebepler, gerekçeler sunarak yapmanızı öneririm. :)

rize53

Yasaklı
Karar merci ben değilim ancak fikir ve önerilerinizi dayandırdığınız temellerin çokta geçerli olduğunu düşünmüyorum. Round artması yada farklı bir öneriniz var ise bunu sağlam nedenler, sebepler, gerekçeler sunarak yapmanızı öneririm. :)

sağlam sebeb gerekçe derken ne yapıcaz kanıt evrak sunum felan mı yapıcaz sanki dünyanın en önemli olayı böyle saçma sapan devam etsin bizde oynamayız olur biter

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Herkes yazsın,genel düşünce neymiş onu görelim.Bir iki kişi yazdığında bunu yaparsak,bir iki kişide karşı çıkacaktır :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
karar merci siz değilseniz neden yazıyorsunuz ☺
Takım üyeleride,oyuncular gibi fikirlerini paylaşabilir.Kesin karar verici olmasalar dahi,karar vermede düşüncelerini dile getirilebilirler.Düşünce yapını değiştirmelisin.

Tibelda

Emekli Görevli
oynamadığı roundlar hakkında ne düşünücek tabi ki mükemmel mükemmel

Bahsettiğiniz oyuncunun şuanda LP değerlendirmesi ile ağustos ayının 1. si olduğunu biliyor musunuz ? Bu yüzden size önerileriniz ile ilgili sağlam nedenler sunmanızı önermiştim. :)

Oynanan turlar ;

Rize53 - 4 Round
Hakariki - 4 Round
est1910 - 16 Round

ressam12.

Kılıç Ustası
Bahsettiğiniz oyuncunun şuanda LP değerlendirmesi ile ağustos ayının 1. si olduğunu biliyor musunuz ? Bu yüzden size önerileriniz ile ilgili sağlam nedenler sunmanızı önermiştim. :)

Oynanan turlar ;

Rize53 - 4 Round
Hakariki - 4 Round
est1910 - 16 Round

Sayın modum konusmuyon konusmuyim diyorum ama bı açın bakın bakalım agoystostan önce kimler zirvede ve o adamların görusleri dikkate alındı mı? Çok basit bir soru?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Sayın modum konusmuyon konusmuyim diyorum ama bı açın bakın bakalım agoystostan önce kimler zirvede ve o adamların görusleri dikkate alındı mı? Çok basit bir soru?
Çok basit bir soru onlar görüşlerini nereden dile getirdi :)

Tibelda

Emekli Görevli

Bakın burada görüş almak istiyoruz. Ancak görüşlerden çok dayanağı olmayan eleştiri geliyor. :) Neden görüş ve önerilerinizi sunmuyorsunuz ? Takım liderimiz bununla ilgili yeterince açık kapı bırakmış zaten. :)

ressam12.

Kılıç Ustası
Bu kadar tartışmaya gerek yok bence bir oyuncu bir öneri sundugunda her kesin atlamasina gerek yok bu atlayanlarin kuyruk acısını biliyorum ben, bu yüzden bir öneri yazıldığında modlar uygunsa yapar değilse yapmaz bu kadar basit boş laf yapmanın bir manası yok