Speed

HasNicktir

Yasaklı
Hangi sunucuda 6 aylık açılan round var öğrenebilir miyim ? :)

İnfernal-Wars i bilir misin ? Klanlar in kopyası. Görseller dahi aynı idi. Yakın zamanda kapandı. 10x hızdan tut da 500x hıza kadar farklı serverlar vardi. Ordan esinlendim :)

Düşün ki 50 birim mesafeye mis süresi 10 dakika. Düşün ki dakikada 50k ham üretimi var. Buna benzer özellikleri olan dünyalar vardı ve çok uzun sürüyordu. Ben bir gecede 100 köy toplayıp ertesi sabah beni sifirladiklarini bilirim :)

HasNicktir

Yasaklı
İnfernal-Wars i bilir misin ? Klanlar in kopyası. Görseller dahi aynı idi. Yakın zamanda kapandı. 10x hızdan tut da 500x hıza kadar farklı serverlar vardi. Ordan esinlendim :)

Düşün ki 50 birim mesafeye mis süresi 10 dakika. Düşün ki dakikada 50k ham üretimi var. Buna benzer özellikleri olan dünyalar vardı ve çok uzun sürüyordu. Ben bir gecede 100 köy toplayıp ertesi sabah beni sifirladiklarini bilirim :)

@Tibelda şekil A' daki gibi :)

images

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Makul önerilere açığız,fikir paylaşın :)

Ya açılan normal roundlardan bile ümidi kesmişken millet yenilikler için fikir üretiyor. Umarım gerçekleşir arkadaşlar ne diyeyim :)

Tr daha turnuva standartında round bile görememişken yenilik peşinde koşmak bana biraz komik geliyor.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Ya açılan normal roundlardan bile ümidi kesmişken millet yenilikler için fikir üretiyor. Umarım gerçekleşir arkadaşlar ne diyeyim :)

Tr daha turnuva standartında round bile görememişken yenilik peşinde koşmak bana biraz komik geliyor.
Zamanında hrbler ve speed önerileri ile ilgili konular açtık.Yazan pek olmadı :)

Hakkını vererek Speed oynayan insanların sunuculardan hakları yenilerek soğutulması sebebinden olabilir fikrimce ama yine de siz bilirsiniz :)

Sorunda burada bize göre hakkımız olan hiçbir şey size göre bir anlam ifade etmiyor.

Ben burada hangi konudan bahsedersem bahsedeyim böyle bir hak yok, bu saatte kayıt yok, böyle bir takım yok vb. cevaplar ile hak hukuk çizgisini siz dizayn ediyorsunuz.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Sorunda burada bize göre hakkımız olan hiçbir şey size göre bir anlam ifade etmiyor.

Ben burada hangi konudan bahsedersem bahsedeyim böyle bir hak yok, bu saatte kayıt yok, böyle bir takım yok vb. cevaplar ile hak hukuk çizgisini siz dizayn ediyorsunuz.
Çok basit bir soru sordum,hangi hak ? :) Turnuva meselesi diyorsan çok basit,her organizasyonda kayıt süresi dolduktan sonra başvuru alınmaz :)

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Kayıt süresinin bitiş saati yöneticiler tarafından belirtilmeyen bir turnuvanın başlangıç tarihine 6 saat kala attığım mesajdan bahsediyorsunuz sanırım :)
Tarih belirtilmediği diye turnuva başlamadan 1 dakika önce mi başvuru yapacaktınız ? :) Her şeyi buradan sorabiliyorsun, "son başvuru ne zaman" diye sormak zor olmamalı :)

Son 1 dakika ile son 6 saat arasında 600 kat fark var sanki ama neyse.

Ve o tarih o saatler arasında Ramazan turnuvasında bulunup hala seçme yaptığımız gerçeğinide bildirdiğimiz halde bu şekilde davranmanız ayrı ironi

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Son 1 dakika ile son 6 saat arasında 600 kat fark var sanki ama neyse.

Ve o tarih o saatler arasında Ramazan turnuvasında bulunup hala seçme yaptığımız gerçeğinide bildirdiğimiz halde bu şekilde davranmanız ayrı ironi

Türkiye Topluluğunu temsil etmek isteyen birden fazla takım olması halinde 15 Mayıs Cuma günü 20:00-00:00 saatleri arasında tek round üzerinden bir eleme maçı yapılacaktır. Round sonunda galip gelen takım turnuvaya gönderilecektir. Sadece tek bir takım olması halinde ise bu takım doğrudan kayıt ettirilecektir.

15. May 2020
Kayıtlarımız sona ermiştir.Turnuvaya katılan ekip liderleri round başlangıç saatinden bir saat önce forumda olsunlar.
İki mesaja bakarsan,15 Mayıs günü eleme maçı oynanacağını duyurulduğunu ,kayıt işleminde aynı gün kapatıldığını görürsün :)
Gelelim diğer konuya,konu 13 mayıs'da açılmış.Önünüzde uzunca bir vakit varmış :)