speed server mafyalaşması

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

hadi be

Acemi
arkadaşlar görüyorum ki bazı mahluksuz mahlukatlar speed serverinde mafyalaşmış ve serverin geleceği tehlike altına girmiştir

bu durumda yapılacak belli 1 kişiye speed serverde 10 kişi operasyon çekenlere karşı birlik olma vaktidir

herkesi speed serverindeki bu operasyonculara karşı duruşa bekliyorum

bmw.aşk

Acemi
@Tibelda @Strafe sayın yetkılıler oyun başında, herhangi bir oyuncunun köyünü aldıgımzıda tekrar başlangıç yapamıyor ''Oyun dünyasının final aşamasında yeniden başlayamazsın.'' bu yazı çıkıyor sızce yeni açılmıs dunya için çok saçma bir kural degılmı bence bu hatanın biran önce düzeltimesi lazım milleti fake hesap açmaya zorluyorsunuz farkında degılsınız....

Tibelda

Emekli Görevli
@Tibelda @Strafe sayın yetkılıler oyun başında, herhangi bir oyuncunun köyünü aldıgımzıda tekrar başlangıç yapamıyor ''Oyun dünyasının final aşamasında yeniden başlayamazsın.'' bu yazı çıkıyor sızce yeni açılmıs dunya için çok saçma bir kural degılmı bence bu hatanın biran önce düzeltimesi lazım milleti fake hesap açmaya zorluyorsunuz farkında degılsınız....

Round sürelerimiz ortalama 3 saattir. Bu süre içerisinde yeniden başlamak mümkün değildir. Köyünüzü kaybettiğiniz zaman roundu kaybetmiş olursunuz. Başka roundlarda şansınızı deneyebilirsiniz.

Tibelda

Emekli Görevli
arkadaşlar görüyorum ki bazı mahluksuz mahlukatlar speed serverinde mafyalaşmış ve serverin geleceği tehlike altına girmiştir

bu durumda yapılacak belli 1 kişiye speed serverde 10 kişi operasyon çekenlere karşı birlik olma vaktidir

herkesi speed serverindeki bu operasyonculara karşı duruşa bekliyorum

Bir tarafa hakaret benzeri bir söylemde bulunarak konu açmanız uygun bir davranış değildir. Round içerisinde ya da hızlı dünya sohbet konusunda diğer oyuncularla birlikte oynamak için iletişime geçebilirsiniz. Konu kilitlenmiştir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.