Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
İnşallah öyledir ben şuana kadar denk gelmedim...destek kısmındaki başvurularımı kontrol ettim şuan haksız sayılmam bir haftadır küfür eden arkadaşa bugün yine denk geldim
Özelden yazar mısın,oyuncuymuş bakayım.

esmer.aY**

Mızrakçı
speed planlamaları kalktı 20.00 da vardı 24.00 da vardı. bunlar açılcakmı bildirim yaparmısınız?

Tibelda

Emekli Görevli
"Test round" hakkındaki geri bildirimlerinizi paylaşmayı unutmayın. ! :)

#4850 Test Round 5
Başlangıç:Şub 01, 22:30
Son:Şub 01, 23:30
Tarif:
UYARI ! Roundda yeni özellikler test edilmekte,sorunlar tespit edilmektedir.
Köy fethi mümkün. Barbar köy fethi mümkün değil.
Başlangıç Seviyesi: HRB 1
  • Saldırı Aralığı: 100 ms.
  • İptal Komutu: 300 sn.
  • Acemi Koruması: 20 dakika.
  • Köyler arası mesafe: azaltıldı.
  • Şövalye:Etkin değil
  • Okçu: Etkin değil.
  • Araştırma Sistemi:Basit
  • Klan Limiti: 1. Klan üyelerine saldırı, klan dışı destek yada klandan çıkmak yok.
  • Fake Limiti:%1.
  • Hammadde üretimi:Normal
  • Altın Masrafı:Normal
  • Milisler:Etkin değil.
  • Barbar köyler: 1.500 puana kadar gelişir.
  • Yön seçimi: Etkin değil.
Oyuncu sınırı:250
Zafer şartları:Round sonunda en yüksek puana sahip oyuncu kazanır. (Ödül yok)
Hız:370
Birim hızı:0.7
Uyku modu:Hayır
Hesap bakıcılığı:Hayır
Moral:Hayır

Narkoz34

Mızrakçı
#4863 Sürpriz Round

#4866 Test Round 6

Bu 2 raund içinde özellikle Sürpriz Round gayet başarılı buldum. Bizzat oynayıp test ettim. Uğraştırmayan raundların ve barbar alınmayan raundların hastası olduğumu size bildirmek isterim.

Hrb0-1-2-3-4
Tarzı raundların hepsi tarafımca çöptür. İstatistiklerine bakarsanız oynayan sayısı da çöptür rekabette çöptür.
Haftasonuna özellikle güzel raund vermemenizi kınıyorum efenim.

hrb0 raund görüpte oynamaya can atan arkadaş var ise buradan bildirsin lütfen.

olacağını düşünmüyorum. Ne kadar az yoran , ne kadar zamanımızı daha çabuk savaş yapmaya , fetih yapmaya iten raund var ise sevilir.

Tibelda

Emekli Görevli
#4863 Sürpriz Round

#4866 Test Round 6

Bu 2 raund içinde özellikle Sürpriz Round gayet başarılı buldum. Bizzat oynayıp test ettim. Uğraştırmayan raundların ve barbar alınmayan raundların hastası olduğumu size bildirmek isterim.

Hrb0-1-2-3-4
Tarzı raundların hepsi tarafımca çöptür. İstatistiklerine bakarsanız oynayan sayısı da çöptür rekabette çöptür.
Haftasonuna özellikle güzel raund vermemenizi kınıyorum efenim.

hrb0 raund görüpte oynamaya can atan arkadaş var ise buradan bildirsin lütfen.

olacağını düşünmüyorum. Ne kadar az yoran , ne kadar zamanımızı daha çabuk savaş yapmaya , fetih yapmaya iten raund var ise sevilir.

Öncelikle geri bildirim için teşekkürler. Son 1 ayın hafta sonu HRB ağırlık tablosu aşağıdaki gibidir. (Sürpriz Roundlar dahil değildir.)

TarihYüksek HRB (HRB4+)Düşük HRB (HRB0-1-2-3)
2-3 Ocak26
9-10 Ocak33
16-17 Ocak34
23-24 Ocak35
30-31 Ocak34
6-7 Şubat52

Genel olarak HRB dağılımını dengede tutmaya ve farklı günlere yaymaya çalışıyoruz. En temel prensip ile bir HRB'yi aynı gün tekrar oynamamanıza yönelik planlama sağlıyoruz. Daha önce aldığımız geri bildirimlerde HRB0-1 roundları daha çok sevildiğini düşündürdüğü için haftalık planlamalarda bu roundlara daha fazla yer verdik. Tabi elimizde ne kadar çok geri bildirim olursa bizlerde sizlerin isteklerinizi ve düşüncelerinizi daha iyi anlarız. Tüm speed oyuncularından ricam lütfen speed forumunu daha aktif kullanarak bol bol round geri bildirimi sağlayalım. :)

Koenigsegg*

Casus
Öncelikle geri bildirim için teşekkürler. Son 1 ayın hafta sonu HRB ağırlık tablosu aşağıdaki gibidir. (Sürpriz Roundlar dahil değildir.)

TarihYüksek HRB (HRB4+)Düşük HRB (HRB0-1-2-3)
2-3 Ocak26
9-10 Ocak33
16-17 Ocak34
23-24 Ocak35
30-31 Ocak34
6-7 Şubat52

Genel olarak HRB dağılımını dengede tutmaya ve farklı günlere yaymaya çalışıyoruz. En temel prensip ile bir HRB'yi aynı gün tekrar oynamamanıza yönelik planlama sağlıyoruz. Daha önce aldığımız geri bildirimlerde HRB0-1 roundları daha çok sevildiğini düşündürdüğü için haftalık planlamalarda bu roundlara daha fazla yer verdik. Tabi elimizde ne kadar çok geri bildirim olursa bizlerde sizlerin isteklerinizi ve düşüncelerinizi daha iyi anlarız. Tüm speed oyuncularından ricam lütfen speed forumunu daha aktif kullanarak bol bol round geri bildirimi sağlayalım. :)
hrb 0 ve 1 i zamanında biz cok istiyorduk artık girmiyoruz ya da kendi adıma konusayım girmiyorum :) ordan aklınızda kalmış olabilir

esmer.aY**

Mızrakçı
speed saatleri degişimi hiç iyi olmadı geçen ayın lig birincisi olarak nerdeyse bu ay hiç girmedim. oynayabildigimiz 1 round vardı akşamları onada yetişemiyoruz. saat 18:30 a koymuşsunuz round, bunlar eskiden 20:00- 23.59 arasındayken güzelce oynuyorduk. Saat siztemi çalışan insanlar için degil evde iş yapmayanlar için uygun. oyuncu kaybettiginizi düşünüyorum. Speed saatlerinin tekrar eski saatine alınmasını rica ederim

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
speed saatleri degişimi hiç iyi olmadı geçen ayın lig birincisi olarak nerdeyse bu ay hiç girmedim. oynayabildigimiz 1 round vardı akşamları onada yetişemiyoruz. saat 18:30 a koymuşsunuz round, bunlar eskiden 20:00- 23.59 arasındayken güzelce oynuyorduk. Saat siztemi çalışan insanlar için degil evde iş yapmayanlar için uygun. oyuncu kaybettiginizi düşünüyorum. Speed saatlerinin tekrar eski saatine alınmasını rica ederim

Başlangıç:Şub 11, 22:30
Son:Şub 12, 00:30

Yarım saat yüzünden mi giremiyorsun yani?

esmer.aY**

Mızrakçı
Başlangıç:Şub 11, 22:30
Son:Şub 12, 00:30

Yarım saat yüzünden mi giremiyorsun yani?

2 saatlik roundu örnek veriyorsunuz. benim bahsettigim eski roundlar 4 saatlik. başlagıcı 8 olan. en iyi round ve en çok girilen rounlar 20.00- 23.59 arası olan roundlardı. 2 saatlik oyun mu olur test roundu gibi ?

Tibelda

Emekli Görevli
12 den sonra uyuyunca sabahları uyanamıyoruz modum :) şaka bir yana önceki speed saatleri daha iyiydi.
2 saatlik roundu örnek veriyorsunuz. benim bahsettigim eski roundlar 4 saatlik. başlagıcı 8 olan. en iyi round ve en çok girilen rounlar 20.00- 23.59 arası olan roundlardı. 2 saatlik oyun mu olur test roundu gibi ?

Round katılımlarını, round geri bildirimlerini düzenli olarak takip ediyoruz. Her oyuncuyu, her açıdan memnun etmek imkansız olmakla beraber gerek duyulduğunda düzenlemelerde yapılmaktadır. Geri bildirimleriniz için teşekkürler. :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
4 saatlik oluyor neden 2 saatlik olmasın? Speed Round için saat kısıtlaması mı var bizim bilmediğimiz? Neticede girebileceğiniz bir round var. Round beğenip, beğenmemek farklı bir olay - round saatleri ile oynadınız giremiyoruz farklı bir olay. Öncelikle neye sitem edeceğinizi düzgün seçip, kendinizi doğru ifade etmeye çalışın. Böylece geri bildirim toplamamız ve isteklerinize yanıt vermemiz daha kolay olacaktır. Sırf laf olsun, torba dolsun diye sitem yapıldığında ancak arpa boyu ilerleyebiliyoruz.

M A S E R A T İ

Kılıç Ustası
Kolay gelsin modum. bir sonraki speed fiksturunde yeni duzenlemeler yapacakmisiniz ? eger uygun gorurseniz gozume carpan oynayip deneyimledigim bir kac raund hakkinda size fikir sunmak istiyorum .

BASH RAUNDLAR

Bash raundlarin dusuk hrb ve 2 koylu baslangicta acilmasi yerine hrb8 'de acilmasini oneririm . Kesime dayali bu raundlarda koy buyutmenin gereksiz oldugunu dusunuyorum .ayrica 3 saatlik raundun 2 saati koy buyutme ve gelistirmeye harcaniyor ordusu oyun basi kesilen oyuncu oyundan kopuyor.

ÇİFTLIK KURALI

Son zamanlarda acilan cogu raunda ciftlik kuralini goruyorum.Bash raund ve cata raund haricinde ciftlik kuralini gereksiz buluyorum. ozellikle savaslarin bol oldugu savunmanin is yapmasi gerektigi raundlarda ciftlik kurali oyunun gidisatini degistiriyor.

HRB 8 200K ALTIN UCRETI

Belkide speed oyuncularinin hemfikir oldugu en sıkıcı speed raund turudur.
Bu raund yerine 2 x dusuk altin ucretli HRB8 raund daha bir keyifli olur .(barbar koy fethi var/yok bunu esit duzeyde ayarliyabilirsiniz)
Gecmiste speed doluluk oraninin en yogun oldugu ve en cok sevilen raund turuydu.

Size tavsiyem olumlu geri donusler alacaginiz dusuk altin ucretli bu raundlardan bolca koymaniz.

HRB0

Bu raundlar ozellikle speedte tecrubeli oyuncularin en cok tercih ettigi raund turudur.Bu raundlarinda bir tik cogaltilmasi iyi olurdu . Normal altin ucretli ve 2x dusuk altin ucretli ( esit duzeyde) ciftlik kurali olmadan acilmasini oneririm

Nigrum Cygnum

Kılıç Ustası
bu 18.30 roundu yeterince zor olmamış modum. bir dahakinde oyuncuları 26 puandan başlatıp terk köylerin surlarını 20 de başlatalım. böyle çok hızlı gelişiyoruz.

esmer.aY**

Mızrakçı
#4918 Speed Round
roundu çok iyi bir soun hrb2 hızlı bitir

tamamen dogru strateji ile her türlü kolay gelişim mevcut bu roundun daha sık olması taraftarıyım