Speed Raundlar - SSS

• Konuyu başlatan Hestai
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
index.php

Speed raund nedir?

Normal oyunun modifiye edilmiş halidir. Bu çoğunlukla normale göre çok daha yüksek bir hızla (örneğin 120 kat) ilerler ve bu tarz bir oyun birkaç saat ile birkaç hafta arasında sürer.

Raundlara istediğim zaman katılabilir miyim?

Hayır. Speed raund sadece Klanlar Türkiye Takımı'nın ayarladığı zaman diliminde gerçekleşir. Planlanmış speed raundları Planlanan Raundlar bağlantısını kullanarak görebilirsiniz.

Barbar köylerini ele geçirebilir miyim?

Speed raundun özelliğine göre değişebilir. "Barbar köy fethi yok" özelliği mevcutsa barbar köylerini ele geçiremezsiniz.

Raund oyuncu sınırı dolarsa raunda katılamayacak mıyım?

Hayır, premium hesabınızı aktif ederek raunda katılabilirsiniz.

Speed raund sonunda dereceye girersem bir ödül kazanacak mıyım?

Bazı raundlarda dereceye girenlere ödül verilmektedir. Raund özelliklerini inceleyerek ve genel forumda Planlananlar kategorisini takip ederek ödüller hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

klanlar.org'ta ki premium puanlarımı speed sunucusunda harcayabilir miyim?

Evet, harcayabilirsiniz.

Speed sunucularına nasıl katılabilirim?

Raund başlangıç saatinde www.klanlar.org bağlantısından üyelik girişinizi yapıp Giriş > Speed yolunu izleyerek speed raunda katılabilirsiniz.

Giriş'e tıklıyorum fakat "Speed" sunucusu görünmüyor?

O an da aktif bir speed raund bulunmadığı için "Speed" sunucularına katılamazsınız.

Giriş>Speed yolunu izliyorum fakat sunucuya katılamıyorum?

Sunucu oyuncu sınırını aştıysa sadece speed sunucusunda premium sahibi olan oyuncular raunda katılabilir.
Raundların başlangıç ve bitiş zamanlarını nasıl öğrenebilirim?

Planlanan Raundlar bağlantısı yoluyla planlanan raundları görebilir. Raund özellikleri yardımıyla gelecek raundların başlangıç ve bitiş zamanlarını öğrenebilirsin.

Raund sonunda ödül verilecekse bu ödülü nereden görebilirim?

Raund özelliklerini inceleyerek ulaşabilirsiniz. Her raundda ödül verilmez.

Raund özelliklerini incelemekte sıkıntı yaşıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Planlanan Raundlar

Speed3.png

Çiftlik limiti nedir?

Genelde bash raundlarda kullanılan bir uygulamadır. Küçük ordular ile büyük ordular karşısında daha etkili savaşma olanağı sağlar. Etkisi ayarlanabilirdir ve raund özelliklerinde belirtilmektedir.

Ciftlik.jpg

(Örnek: Çiftlik limitinin 50 olduğu bu raundda maksimum 1500 savunma birimi etkili olacaktır.)

Bash raund nedir?

Köy fethinin mümkün olmadığı saldırgan sıralamasının baz alındığı oyun modudur. Kazanan saldırgan puanına göre belirlenir.

Cata raund nedir?

Köy fethinin mümkün olmadığı oyun modudur. Bu oyunda modunda kazanmak için raund özelliklerinde belirlenen puana ilk ulaşan oyuncu olmalısınız.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.