SPEED RAUND ACMAMA REKOR |:

You Win

Kılıç Ustası
mıllet hep bunu soyluyor bıze halbukı dıscordda 3 kısıyız bıdaha speedlere canlı yayınla gırecegım yoksa mıllet ınanmayacak

29.01.2020 10:15 speedi 10-15 dakikadır erişilemiyor. Tam 4 cü misi basarken biri İP mizi mi gondikledi acaba:))) yoksa genel bi durum mu? yardıııııııııııım))

@Strafe speedin ortasinda beni oyundan atti ve 1 saate yakın süre giremedim diğer dünyalara rahatlıkla girebiliyordum ama lütfün incelermisiniz birileri kazanmak için her şeyi yapıyor galiba.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
speed eror bırkaın şu speedi yalvarmayan bunlara mecbur acmaları lazımken oyunculara
yaptıklarına bak

DeletedUser67221

Ziyaretçi
Speed açın artık yeter ya bune mayıs gitti diye neden şımarıyorsunuz

You Win

Kılıç Ustası
Konu ile alakalı şikayetlerinizi anlıyorum.Yakın zamanda daha düzenli şekilde yapılacaktır.

Bence bir sey anlamiyorsunuz hep goz boyama yakin zaman dediginiz 2-3 aydan asagi surmuyor .Milleti bostan bosa kandirmanin bir anlami yok isinizi yapamiyorsaniz birakin yapacak birileri gelsin.

Cozume kavusamayan problemlerinizi merak ediyoruz acikcasi, tabii problem varsa .

crank2171

Hafif Atlı
yahu bu yaptıgınız dolandırıcılık 1 aylık pre falan alıyoruz speed e acmayıp kapatıyorsnuz bide sacma bisekilde oyalıyorsunuz bu kadar mı acizsiniz işinizi yapmaktan beceremiyorsanız bırakın kardeşim @Strafe

heskarxz

Acemi
okulların üniversitelerin evden çalışanların sayısı gittikçe artıyor bu yüzden bi speed ayarlanmalııııı

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Mayis ,için böyle yapıyorlar

mayis da gelmesin @Mr.Storm bir çare bul işi bilen birileri gelsın

DeletedUser67221

Ziyaretçi
Speed açın artık yeter ya boş boş oturuyoruz evde