SPEED MOD DÜZENSİZLİĞİ VE FORUMUN ÖNEMSENMEMESİ!

• Konuyu başlatan DeletedUser57867
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser57867

Ziyaretçi
TEKRARDAN SIKICI BİR SPEED MODU BİZLERE SUNAN BÜTÜN OYUN YÖNETİCİLERİNE SONSUZ TEŞEKKÜR BORÇ BİLİRİZ. OYUNDA BİRAZ OLSUN HIZLI OYNAYARAK KEYİF ALMAK VE ZAMAN GEÇİRMEK OLAN KİŞİLERİN GÖRÜŞLERİNİ HİÇE SAYIP DURMADAN HRB0 AÇAN BÜTÜN MODLARA SONSUZ TEŞEKKÜRLER İYİKİ VARSINIZ SİZ OLMASANIZ ÇOK EĞLENİR VE KEYİFLİ VAKİTLER GEÇİRİRİZ SAĞOLUN..!

NOT: KANIT GÖSTER KİM İSTİYOR FLN DİYEN KİŞİLER SANIRIM DAHA ÖNCE HİÇ FORM OKUMADI YADA OYUNA HİÇ BAKMIYOR KAÇ GÜNDÜR FORUMDA HRB0 AÇILIYOR DİYE OYUNCULAR DERT YANARKEN BU SPEED MODUNDA HRB0 OLMASI KASITLI YAPILIYORMUŞ İZLENİMİ VERMİYOR DEĞİL.

Ortalama Biri

Misyoner
CoMa'nın son postu şu şekildeydi:
"Roundlar hakkında istek almayı hepinizin çok iyi bildiği nedenlerden çok uzun süre önce bıraktık. İlginiz için teşekkür ederiz."

Burada bahsettiği çok iyi bilinen sebepler yukarıda yazdığınız birileri istiyor diye raund açılıyor diye dönen laflar. Eskiden istek alıyorlar ve isteğimize göre speed açıyorlardı. Fakat bundan haberi olmayıp gelip sürekli benim istediğim olmuyor hep birilerine çalışıyorsunuz imasından sıkıldıkları için artık kafalarına göre açıyorlar. Bu yaklaşımla devam edildikçe de eminim bu şekilde devam edecektir raundlar.

Ayrıca konuyla alakası yok fakat forum kurallarına göre büyük harflerle yazı yazmak yasaktır. Forumlarda büyük harf kullanımı bağırmak anlamına gelir çünkü.

DeletedUser57867

Ziyaretçi
birileri tarafından açılıp açılmaması konusunda herhangi birşey yazmadım sadece modların forumu önemsemeyip sürekli anyı türde açmalarına sitemim.
Bi kaç hafta ekstra bir boşluğu oldu biraz keyif alıyım zaman geçiriyim diye speed moda premium açtım görünen o ki yine boşa 200 pre harcamışız keyif almak yerine sürünüyoruz

DeletedUser

Ziyaretçi
Ayrıca şirketlerin speed round açmak gibi bir zorunluluğu da yok diye biliyorum. Ve oynamasını bilene HRB0 lar daha eğlencelidir. Çünkü gerçek oyunu bilenler orada daha iyi oynar. Yoksa 3x hammaddeli bir hrb7 de direkt saraya gidip 30 dk da köy almayı herkes biliyor sanırım :) Bence asıl büyük hrb’li maçlarda hak yeniyor çünkü gerçek oyuncu daha çok askerle daha iyi savaşmak isterken biri çıkıp saray basıyor. Sonra 4-5 kişi bi adamın üstüne çöküp speedi 1 kişi çevresinde döndürüp tamamlıyorlardı. Hrb0 da bu mümkün değil galiba ondan bu çatlak sesler :)

Ortalama Biri

Misyoner
O zaman Takım Liderinin son postunu okumadınız.

Merhaba,

Şuan için speed sunucusunda yetkisi olan sadece 2 kişi mevcut. İş yoğunluğu, hastalık, seyahat, izin vb. insani durumlar söz konusu olabiliyor. Bu sebeple son dönemde bazı sorunlar yaşanmış olabilir. Konuyla ilgili bu hafta sonu takımımızdan yeni bir arkadaşı görevlendirerek eğitimini tamamlamayı planlıyoruz. Bu işlemlerin ardından speed raundlarının düzene gireceğini düşünüyorum. Bu süreçte sizlerin de bize anlayış göstereceğinizi düşünüyorum.

Yaşanan sorun için özür diler, iyi oyunlar dileriz.

Ayrıca benim dediğim eskiden forumdaki isteklere göre de açıyorlardı. Fakat sürekli birilerinin istediği gibi speedler açılıyor dendiği için artık forumdaki isteklere de bakmıyorlar.

DeletedUser57867

Ziyaretçi
Tekrardan söylemek istiyorum birilerinin istekleri doğrultusunda roundlar açılıyor yada açılmıyor diye eleştirmiyorum normal worldlarda zaten bir çocuğumuz oynuyoruz speed modlarda da normal dünyalardaki gibi gelişim sağlayınca ne anlamı kalıyor speed modların bir eğlenceli keyifli vakit geçirmek her oyuncunun hakkı olması gerek diye düşünüyorum

Büyük harfle yazma konusuna gelirsek eğer forum kullanan herhangi bir foruma üye olan herkes biliyordur bu kuralı büyük harfle yazmak bağırmak hakaret v.b anlamlara geldiğinden dolayı yasaktır. Ancak şunuda çok iyi biliyorum genel olarak (sadece bu forumu eleştirmiyorum bu forumda daha yeniyim genelleme olarak söylüyorum) forumlarda kural ihlali olmadıkça modlarımız konu içerikleri pek ilgilenmediği için bu şekilde yazmayı doğru gördüm.

DeletedUser57867

Ziyaretçi
O zaman Takım Liderinin son postunu okumadınız.

Ayrıca benim dediğim eskiden forumdaki isteklere göre de açıyorlardı. Fakat sürekli birilerinin istediği gibi speedler açılıyor dendiği için artık forumdaki isteklere de bakmıyorlar.

Modun söylediği sözlerde bi yanlışlık görmüyorum ancak tekrar tekrar hrb0 açılması sanırım iş seyahatı hastalık v.b konuların etkisi altında yapılmış bir şey olamaz

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Modun söylediği sözlerde bi yanlışlık görmüyorum ancak tekrar tekrar hrb0 açılması sanırım iş seyahatı hastalık v.b konuların etkisi altında yapılmış bir şey olamaz
İlk raundu ayarlarken bina seviyeleri basit olduğundan hızlıca ayarlayabilmek için HRB0 ayarladım. Diğerlerinde bir sürü bina seviyesi girmem gerekiyor. Sonraki raundlarda da zamanım olmadığı için ilk açtığım raunddaki özellikleri kopyalayarak yeni raund açtım. Farklı bir sebep aramanıza gerek yok.

Belirttiğim gibi önümüzdeki hafta itibari ile belirtmiş olduğunuz sorunların önüne geçeceğimizi düşünüyorum.

DeletedUser65178

Ziyaretçi
İçeri bakmadığımız söylenmiş :)
Gerekli cevapta verildiğine göre konu kapatılmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.