Speed Ligi Görüşler

• Konuyu başlatan DeletedUser36909
  • Başlangıç tarihi

Ortalama Biri

Misyoner
Patladık ya ne muazzam efsane hasarından bahsediyon sonra sildiler bizi işte :D Gerçi aynı tarafta olunca ikimizde siliniyoz sen karşıda mı olsan acaba :D
Ben zaten bırakacaktım o yüzden silindim :p Hatta bırakmayacak olsam dalmazdım da kendim casuslamadan :D Haktan'ın oyununa geldik :D Bence gidip Haktan'a trip at :p

Ata naber daha takımın yok mu speed ligi
KİNGADAM ILE KİM YARIŞIR KI :))
Oyundan genel olarak elimi ayağımı çektiğim için takımım yok. Birde bazen müsait olamıyorum o yüzden yedekten bir takıma belki girerim o kadar =))
İstersen gel beraber takım kuralım eğlencesine :p

JrFly

Dük
Ben zaten bırakacaktım o yüzden silindim :p Hatta bırakmayacak olsam dalmazdım da kendim casuslamadan :D Haktan'ın oyununa geldik :D Bence gidip Haktan'a trip at :p

Oyundan genel olarak elimi ayağımı çektiğim için takımım yok. Birde bazen müsait olamıyorum o yüzden yedekten bir takıma belki girerim o kadar =))
İstersen gel beraber takım kuralım eğlencesine :p

ona tribi 50den sonra attım zaten :D

DeletedUser67841

Ziyaretçi
1-2 ekip daha katılırsa lig usulü güzel maçlar görebiliriz, tabi şuan maç trafiğinin nasıl olacağı belli değil sanırım. Rakiplerimize başarılar diliyorum.

Tykor

Mızrakçı
September sen haric herkese başarılar kardeş anabaci sövmezsin umarım

DeletedUser68234

Ziyaretçi
İstersen gel beraber takım kuralım eğlencesine :p[/QUOTE]

Bende pc yok olsa gelirim hiç çekinmem
Eglencesine girer çıkardık.
Ama kimse bizi beğenmez ki :D

Ortalama Biri

Misyoner
Pc var evde internet yok kurmak içimden gelmiyor .. Şuan işsizim diye.. ama bırakalım ki daha iyi olan kazansın
Yoksa bizi gören oyunu unutur :)))

Kazanmak için değil zaten eğlenmek için girecektik :p Neyse ben gidip Mayıs'a takım teklifi götüreyim. O beni takıma almıyor ama ben onu alacağım takımıma. Belki yüzü kızarır utanır :p

O değil de takım tekliflerine son dakikaya kadar açığım :p

DeletedUser68234

Ziyaretçi
Kazanmak için değil zaten eğlenmek için girecektik :p Neyse ben gidip Mayıs'a takım teklifi götüreyim. O beni takıma almıyor ama ben onu alacağım takımıma. Belki yüzü kızarır utanır :p

O değil de takım tekliflerine son dakikaya kadar açığım :p
Walla sen ve Mayis tek başına herkese yetersiniz ama işin aslı :S
Kimse seni takıma yedeğe bile almak istemiyor ne yaptın millete :D