Hızlı Dünyanın En Yırtıcı Klan Ve Üyeleri

• Konuyu başlatan DeletedUser69617
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69617

Ziyaretçi
Speed dünyasında en yırtıcı klanlar veya oyuncuları kimlerdir mesela yabancı ülkeler vs istediğin de hangi klanı veya hangi oyuncuları önerirdiniz ?

--Ofsetci--

Mızrakçı
Teke tekte yoklar sen bir elemana saldiriyon 20 kişi sana daliyor

Teke tekmi nerde var öyle speed söyle gidelim senle oynayalım teke tek kendine çok güneniyosan Bu ekip aynı klanda olur genellikle klana dalarsan klanda tabiki ekipce sana dalacak ayrıca senin bi düşmanın varsa bizim on senin on varsa bizim yüz düşmanımız var niçkleri gören direk bize geliyo :) sende bul dört kişilik bi ekip gel kapışak buldunda bizmi savaşmadık.

--Ofsetci--

Mızrakçı
Yani yabancilara karsi onercegin ekip bu :)
Biz zaten hergün yabancı selverlerdeyiz kapışıyoruz yeteri kadar genelde çekde fransa italya macar selverlerinde ofsetci Play you wing masarati bu niçkleri orada görürsün türkiyede speed olmadı zamanlar bazıları bire yirmi kişi dalıyo desede onlar yediremediklerin den böyle sallıyolar biz heryerdeyiz bunlar yılda bir speed oynarlar sonra bire yirmi kişi dalıyo derler kötülemeye çalışırlar oyunun ilk yirmi dakkasında ne kademe ne asker basacanı bilmezler sonra burda konuşurlar.

angry zeynep

Hafif Atlı
Maxi.ds.de vardı 2017 zamanında bu arkadaşın oynayışını çok beğeniyordum ama şuan oynamıyor sanırım

DeletedUser69617

Ziyaretçi
Biz zaten hergün yabancı selverlerdeyiz kapışıyoruz yeteri kadar genelde çekde fransa italya macar selverlerinde ofsetci Play you wing masarati bu niçkleri orada görürsün türkiyede speed olmadı zamanlar bazıları bire yirmi kişi dalıyo desede onlar yediremediklerin den böyle sallıyolar biz heryerdeyiz bunlar yılda bir speed oynarlar sonra bire yirmi kişi dalıyo derler kötülemeye çalışırlar oyunun ilk yirmi dakkasında ne kademe ne asker basacanı bilmezler sonra burda konuşurlar.
Tabikide herkez ekibiyle oynar oyunu dedigin kadroyu biliyorum her girdiklerinde domine ediyorlar speed i guzel strateji yapiyolar ve iyi oyuncular

DeletedUser69663

Ziyaretçi
Speed dünyasında en yırtıcı klanlar veya oyuncuları kimlerdir mesela yabancı ülkeler vs istediğin de hangi klanı veya hangi oyuncuları önerirdiniz ?

En yırtıcı klanlar ;

ekip oyununa dayalı bu tarz oyunlarda ekibi yoneten komut veren arkadaşın ekibin başarısında çok büyük payı var,hele bu ekip bireysel düşünmeyip takımın menfaatine dönük oynayan oyuncularla kuruluysa çok güzel işler yapar.

Bu işi güzel beceren ekipler şuanda sayılı veya bir çogu artık speede girmiyor .

Yırtıcı oyuncular;

Uzun süre speedte takıldım bu süre zarfında gerçekten çok başarılı oyuncularla karşılaştım.kimisiyle birlikte oynadık kimisyle kapıştık,küfürleştik fakat aşşagıda yazdıgım oyuncular bu oyunun hakkını gerçekten veren kişiler

Rize53
emindinho
-Dejavu is Here-
Lloyd
ronis
kafadar38
maxi.ds.de
sessizask
hakikiasker
yandanatmış
september

Son zamanlarda ise yazdıgım bu 5 li speedi domine etmiş durumda.

mazidenbiri
youwin
RDDM61
sempaty
-offsetci-

Yabancı sunucular;

Ekipce bir çok yabancı sunucuda oynadık fakat savaştıgımız ekipleri hatırlıyamadım. o yüzden ekip yazamıyacagım sadece almanlar ve romanyalıların bu speed işinde gerçekten başarılı olduklarını gördügümü belirtebilirim

Ortalama Biri

Misyoner
RDDM61 öğrenmiş mi oyunu? hashdah :D Benim zamanımda tokat manyağı yapıyorlardı sinirlenip tekrar tekrar kasıyordu :D Bir de bir sonraki raundda da kin tutup mancınıklıyordu :D

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
RDDM61 öğrenmiş mi oyunu? hashdah :D Benim zamanımda tokat manyağı yapıyorlardı sinirlenip tekrar tekrar kasıyordu :D Bir de bir sonraki raundda da kin tutup mancınıklıyordu :D
Kanka o biliyor oyunu :))
Bizle denk geldiğinde öyleidi

Birde rize53 batuhan ile biz oynardik hakkını veriyor oda :D

Birde maxi adı geçiyor .
Alex 2015 iyi kapıştık

@Lloyd tek rakibim :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Oyuncu dedigin

Barış baltalı var o süper oyunardi

Ahmet var

Cakmalar dolu bu ara :D