Speed Dünyası Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Galiba speed açılmayacak

bir aylık premıum yaptık hesapta:D
herkes rahatsız galiba speed açmaktan yada artık gerek duyulmuyor oyunculara gereken ilgi gösterılmıyor

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Gereken düzenlemeler saglansada oyuncular sessiz kaldıgına bakmayın .
Mayıs sanırım tatile çıktı:
Ondan başkada anlayan yok :

Tykor

Mızrakçı
Bunlara verdiğimiz preye yazık sayemizde para kazanıyorlar örgütlenip pre almamak lazım aslında anlasınlar değerimizi

Ortalama Biri

Misyoner
Bir tane sadece speed ile ilgilenecek, oyuncuların önerilerini dikkate alıp farklı farklı speedler açacak operatör alınsa bu sorunlar kökten çözülecek gibi aslında.
Yine süper öneri yaptım yalnız. Burada harcanıp gidiyorum. Bir takıma alınmadım gitti :D

Ortalama Biri

Misyoner
Galiba speed açılmayacak

bir aylık premıum yaptık hesapta:D
herkes rahatsız galiba speed açmaktan yada artık gerek duyulmuyor oyunculara gereken ilgi gösterılmıyor

Şimdi hemen şöyle bir kaba taslak değerlendirelim.
Mayıs açıyorsa zaten geçen gün forumda özel hayatının yoğun olduğunu söylemişti.
Diğer operatörlerden açan kişinin de muhtemelen vize zamanı olabilir.
Storm zaten speedi test etmek için arada açıyor. Aslında test speedlerine bile razıyız şu anda. Yeter ki canımız sıkıldığında girip oynayabilecek değişik speedler olsun.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konular birleştirilmiştir.Yetkililerin speed dünyası açma zorunluluğu yoktur.Kendi reel hayatlarından ödün verilerek açılan dünyalardır.Elbette oyuncular olarak istekleriniz olacak ancak hemen olacak diye bir durum söz konusu değil.

Ortalama Biri

Misyoner
Konular birleştirilmiştir.Yetkililerin speed dünyası açma zorunluluğu yoktur.Kendi reel hayatlarından ödün verilerek açılan dünyalardır.Elbette oyuncular olarak istekleriniz olacak ancak hemen olacak diye bir durum öz konusu değil.

Konular birleştirilince flood yapmış gibi oldum. Ban yersem şikayet ederim sizi :p :p

JrFly

Dük
Konular birleştirilmiştir.Yetkililerin speed dünyası açma zorunluluğu yoktur.Kendi reel hayatlarından ödün verilerek açılan dünyalardır.Elbette oyuncular olarak istekleriniz olacak ancak hemen olacak diye bir durum söz konusu değil.

benim dayımın amcasının oğullarının kızlarının yeğenleri her gün speed oynuyorlar piskevüt yiyorlar bizde isteriz

DeletedUser63521

Ziyaretçi

Şimdi oyunculara göre açmıyorsunuz speed öylemi duydum ben oyuncu hakkları diye birşey yok mu.
Oyunculardan üstün mü moodlar yada comalar misali diyelim.
Sen kalkıp türkiye Cumhurbaşkanını oylarınızla seçiyorsunuz
Ama oda kalkıp kendi halkını istekilerini dinliyor ona göre bir takım çalışmalar yapıyor
Millet seçiyor onu onları dinlemek zorunda millet olmasa o orda olamaz ve bir hiçtir.
Sizlerde bence oyuncular olmadan orda olmanız anlamsız
Bize hak tanımadan böyle bir kanıya varıyorsanız sizden Şüphe ederim.
Oyuncuların isteklerine göre öncülük etmenizz lazım o bulundugunuz görevler onları göstriyor.
size yetki verilmişse boşuna degildir herhalde bizlere yardımcı olmanız gerekirken farklı düşünceler sergiliyorsunuz burda.
oyuncuları burdan sogutuyorsunuz yada umrunuzda degiliz.
Bagımlılık yapmış speed ugraşacak bişey yok artık ... dışarda olmaktan evde olmayı tercih edenler var havalar sogudu.
Bilemm anlatıyormuyum size

DeletedUser63521

Ziyaretçi
ßide bir speed açmak çok mu zor san ki zaman ne kadar alabilir normalde speedlerın saatleri ve Seviyleeri zaten belli
dewamlı açılabilir o yetki ondaysa hayatında ödün verebılır biz nasıl veriyorsak. oda bizi bu serüvene dogru alıştırmalı.
Açılmayacaksa da spşpedleri kapatın klanlar.org kapatın bitsin.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.