Speed Dünyası Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser58640

Ziyaretçi
Konu nerden nereye gelmiş bir relax olun arkadaşlar bir iddası olan ekibini kurar davet eder kapışılır gürültüye gerek yok

Pikaaacu da bilir Udw speed ekibiyle Güzel savaşlarımız oldu kimi raund onlar aldı kimi raund biz. Ama elimizden geldigince ben ve ekibim sevgi saygı çerçevesinde bulunmaya gayret ettik arada atışmalar olmuyor degildi .Ama buda savaşların olmazsa olmazıdır

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
:))) Normal Dünyalara Seferberlik İlan Edin Bundan Sonra Speed Raundlarına Başlayalım .

JrFly

Dük
Ben dedim ama ilk dakika pff diye :D Siz birde benim klanımı görün diplomaside 2 oyuncu dısında herkes düşman :D Speed serverde 10 klan 20 klan kurup sonra müttefikleriyle tek klana dalanlardan olmayın herkes açsın savaşını kazanan bileğiyle kazansın. Küfür eden stalker. adlı oyuncuyu gördüğüm speedde keserim. Böyle gevşek oyuncuları barındırmamalıyız.

LaFleur01

Baltacı
güzel bir konuya değinmiş başlığı açan arkadaş. biz bu sebeplerden dolayı speed server'lara girmiyoruz ve bizim gibi çok oyuncu olduğunu düşünüyorum burada klanlar.org yönetimi kendi ayağına sıkıyor. yada premium satamadığı için speed'i takmıyor, oyuncular olarak yapacağımız hiç birşeyimiz yok...

Ortalama Biri

Misyoner
güzel bir konuya değinmiş başlığı açan arkadaş. biz bu sebeplerden dolayı speed server'lara girmiyoruz ve bizim gibi çok oyuncu olduğunu düşünüyorum burada klanlar.org yönetimi kendi ayağına sıkıyor. yada premium satamadığı için speed'i takmıyor, oyuncular olarak yapacağımız hiç birşeyimiz yok...

Klanlar yönetiminin yapabileceği bir durum göremiyorum. Buna speed'e giren oyuncular engel olabilir. Baktın 3 kişilik klanlarda 4 klan mı geldiler. Herkes bir olup indirmeli onları. Yine iş bizde bitiyor yoksa yönetim tek kişilik klan da kursa 10 kişi gelip organize olduktan sonra aynı raund'un laciverdi olur sadece.

JrFly

Dük
Klanlar yönetiminin yapabileceği bir durum göremiyorum. Buna speed'e giren oyuncular engel olabilir. Baktın 3 kişilik klanlarda 4 klan mı geldiler. Herkes bir olup indirmeli onları. Yine iş bizde bitiyor yoksa yönetim tek kişilik klan da kursa 10 kişi gelip organize olduktan sonra aynı raund'un laciverdi olur sadece.

İster istemez speedde herkes birbirini tanıyor konuşuyorsun bir yerden tanıdığın oluyor oluyorda oluyor mecbur organize oluyorsun... Daha çok katılımcı olsa çok daha güzel olur diye düşünüyorum. Ben bir kaç kişiyi speedde tanıdım yalnız oynuyorlardı artık beraber oynuyoruz mesela .. Sizde böyle oynabilirsiniz.

DeletedUser67786

Ziyaretçi
ben eskiden beridir çek serverlarına girip oynarım
hiç bir zaman türk serverindaki gibi bana 10 kişi birden aynı anda saldırı atmadı
herkes ile tanışıklığımız da var ayrıca çek serverinda çoğu beni tanıyor
yinede savaşmaya engel değil
zevk için oynuyoruz kim birinci olmuş vs sonraki konu bizim
ama burda zevk için oynayan adam kimseye küfür etmez oyundayken
2 3 kişi daha bulup organize dalmaz

uzun uzun yazmaya gerek yok
kimseye okumaya mecali yok zaten
eminim şuraya yazı yazanlar kendileri bireysel oynasın otomatik 50 60 kişi bireysel oynamış olacak
önce yazanlar yapsın

Ortalama Biri

Misyoner
İster istemez speedde herkes birbirini tanıyor konuşuyorsun bir yerden tanıdığın oluyor oluyorda oluyor mecbur organize oluyorsun... Daha çok katılımcı olsa çok daha güzel olur diye düşünüyorum. Ben bir kaç kişiyi speedde tanıdım yalnız oynuyorlardı artık beraber oynuyoruz mesela .. Sizde böyle oynabilirsiniz.

Bizde zaten 10 klan gelmiyoruz. 3-5 kişi hadi girelim der gireriz fazlamız olmaz. Zaten her zaman hepimiz de müsait olmayız. Genelde müsait olan tek başına girer oynar. Bir raundda yapılan o raundda kalır benim için ama bunu çoğu speed oyuncusu yapmıyor. Haritasına göre hareket etmektense intikam peşinde gitmeye çalışıyor. Bir raund savaştığım adamla diğer raund güvenle diplomasi yapabiliyorsam gelişme var demektir speedde.

**Küvet**

Yasaklı

benim mesela samet bu oyunda en sevdiğim kişilerden biridir, ama 1 speed hariç hep kırmızı yaktık birbirimize. gerçi daha çok o bana yaktı bende kanka bana vurma diye ağladım :p :D

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Speed Dünyalar varda very slow dünyalar neden yok :? Dünya hızı : 0,01 olsun :p

JrFly

Dük
benim mesela samet bu oyunda en sevdiğim kişilerden biridir, ama 1 speed hariç hep kırmızı yaktık birbirimize. gerçi daha çok o bana yaktı bende kanka bana vurma diye ağladım :p :D

he la biz niye hiç müt olamıyoz 50 de klan kurucam fanfinifinfoncular diye orda müt olalım biz .d

DeletedUser63521

Ziyaretçi
Herkes saldırıyor ama :/ birincilikle gözüm olmadı çok hırs yok bende galiba

Durum
Konu yanıtlara kapalı.