SPARTA Klanı ve Quenn Elizabeth

• Konuyu başlatan DeletedUser53521
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Galiba şu an bizim başımıza gelen şey Queen Elizabeth ve saz arkadaşlarının başına geldi ne yazık size. Ayrıca Centurion7* kardeşim sana da helal olsun ant içmişsin galiba dünyayı kapatmaya karakterinden ödün verdiğine göre. Eften püften sebeplerle klandan adamları atıp köylerini nasıl topladığınızı biliyoruz biz. Kazanacaksanız hakkıyla oynayın şu oyunu yazık size..

Yönetim bas bas bağırdı bilgi mesajlarına dönmeyen atılıcaltır diye ki sen daha o gelen sürkükeri okumamışsın insanlar okadar emek veriyor az sende anlayışlı olup geri dönsen şuan aramızdaydın

Dr. Tinker

Baltacı
Boş boş konuşmayın. Bende biliyorum bu oyunun nasıl oynanması gerektiğini sirküleri falan. Benim sözlerim zaten tüm Zorba klanına değil mevzu sirkü mevzusu falan da değil Centurion7 denen arkadaş çok iyi biliyor bizi ve mevzuyu. Ha bu saatten sonra konuşmanında bir anlamı yok artık. Olanlar oldu ama haksızlık yapıldı. İnsanları whatsapp grubunda sana soru soruyorlar diye klandan atamazsın kusura bakmayın.

DeletedUser48622

Ziyaretçi
Soru sorulmasindan hoslanmam,klandan attim sizde dusmana girip koylerinizi kaybettiniz sakinn :)

DeletedUser48622

Ziyaretçi
İkinci olarak mesajlariniz duruyor,klanini ilk satan uyelerdendiniz.Cevap vermezdim de
can sikintisi iste:)))

DeletedUser68081

Ziyaretçi
Zorba klanları yöneticisi olarak centurion7'yi kınıyorum :)

DeletedUser58593

Ziyaretçi
Ya takmissiniz zorba klani soyle zorba klani boyle camur at izi kalsin misali. Varsa elinizde bilgi belge paylasin. Laf ebeligi yapmayin. Dunya acildigindan beri savasiyoruz. Kimseye bize savas acmayin saldirmayin demedik. Bu sadece bu dunya icin degil katildigimiz butun dunyalar icin gecerli. Saldirin koylerimizi alin tebrik etmesini de biliriz. Ama kimsede o yok. Soyle yaptiniz boyle yaptiniz. Harbi baydiniz artik.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Centruion07 yakışmıyor sana bilader insanların emeklerinin calmaya utanmiyormusun:)

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Centurion7* ;

Pasifse mislerim, değilse maili degistirrim

Köyü istedim vermediler sen aç gozlusun dediler

Sıralama bilek zoru Allahım sen centurionu koru :) :)

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Centruion07 isimli arkadaş flood yapıyor. Forum kuralları gereği ceza alması gerek.

@Strafe