SPARTA Klanı ve Quenn Elizabeth

• Konuyu başlatan DeletedUser53521
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53521

Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle haksızlığa hiç gelemeyen biri olarak bu paylaşımı yapma gereği duydum. Yarın bu insanlarla aynı dünyada yer alma durumunuza karşın bir uyarı sadece.

Öncelikle Quenn Elizabeth adlı oyuncu, tanımam etmem bir klan kurdular adına SPARTA dediler ve ilgili dünyada yerlerini aldılar. Klanda yer alan oyuncular hafife alınacak insanlar değildi benimde tanıdığım iyi oyunculardan oluşan ve oyunu takip eden eğlenmek için bu oyuna giren insanlardı.

İlerleyen zamanlarda dünyayı şöyle kapatacaz böyle kapatacaz fark etmediğiniz güçler arkamızda tarzında romantik açıklama yapan yönetim ekibi kısa süre içerisinde ZORBA klanı ile savaşa tutuştular. Savaş başlamadan hiçbir direnç göstermeyen bu arkadaş ve malum ekibi oyunu bıraktığını iddia ederek klanı dağıttı.

Klan 3 5 parçaya bölündü ilk önce VEFA , TM , GÖLGE gibi sonra bunlarda kendi içlerinde bölündü. Ancak oyunu bırakan Quenn Elizabeth arkadaşımız ne hikmetse hala hesabı silmedi.

Şuan kendi arkadaşlarını da kapsayan bir şekilde ZORBA klanına geçtiğini gördüm. Oyundur üç beş köy alıyorsun. Gerçekten zor bir oyunda değil zaman ayırarak oynuyorsun. Ancak daha bu kadar karakterini ayırarak oyun oynayana ilk kez şahit oluyorum.

Bu insanı tanıyan tanımayan dikkatli olmasını rica ediyorum. Bu insanlar bu tarz basit bir oyunda bile böyle bir karakter sergiliyorsalar gerçek hayatta nasıl aksiyonlar aldıklarını şahsen ben hayal edemiyorum.

Yaşlı başlı insanlar oynuyor oyunu emek veriyor, zamanından ayırarak eğlenmek adına oynuyor. Bu insanların emeklerini hiçe sayarak strateji adı altında böyle aksiyonlar alınması beni gerçekten üzüyor. Ben bu yıl içerisinde gerek zorunlu görevimlerim gerekse yoğunluğumdan çok emek harcamadığım dünya oldu. Ancak emek veren bir çok oyuncu bunlar yüzünden başkalarının farmı haline getirildi.

Bunu da kendi karakterine sığdıran ZORBA yönetimini de ayrıca ele almak istiyorum. İçlerinde gerçekten bu vicdana sahip olmayan insanlar var ancak sanırım onlarda kazanma isteği ağır basmış. Dikkat etsinler Quenn Elizabeth oyuncumuzun büyük planları var yarın sizleri de hesap siliyorum diyerek büyük bir savaşın ortasında yarı yolda bırakabilir.

7629 adlı eklentiyi görüntüle7630 adlı eklentiyi görüntüle7631 adlı eklentiyi görüntüle

Sevgiler..

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Aşağılama yapmadan laf sokmadan dobra yazısı ile gönüllere taht kuran kişi olarak tarih seni unutacak ama Elizabeth kimse unutmayacak. Malum her hafta bir kere adı geçiyor tüm erkekler tarafindan prenses Elizabeth

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Yavaş gel yavaş. Zorba yönetiminin karakterine laf atana kadar önce oyunu öğren. Adi üstünde oyun. Oynanır biter. Kazanamayinca koy kaybedince her ortamda mağdur edebiyatı yapılmaz. Madem bu kadar iyi biliyordun oyunu da klani 3 5 parçaya bolmeseydin kendin yönetseydin.

Ek olarak biz bu worlde Queen Elizabeth le başlamadık ki onsuz zor durumda kalalım. İsteyen istediği zaman oyunu bırakabilir yolu açık olur.

Meydanı boş bulanlar klavye başına oturup, biraz da internetten öğrendiği edebiyat bilgileriyle forumda laf gebeliği yapıyor. ZORBA yönetimini ağzına almadan önce karakterine ve bir o kadar rezalet olan oyun karakterine bak. ZORBA KLANLARI bu zamana kadar hiçbir oyuncunun veya klanın oyunlarına gelmedi, gelmemiştir. Sizin gibi yönetmeyi bilmeyen bir ekipten oluşmamıştır. Burada bir plan yapılacaksa ona biz karar veririz. Siz sadece bölünmeyi bilirsiniz.

LordHagi

Kılıç Ustası
Zorba yonetiminden olarak arkadasin isyanini hakli buluyorum. Bence cok tepki vermemek gerek. Sparta queen elizabeth olsa da olmasa da yikilacakti. Sparta ile SA varken savastigimiz klandan oyunculari kendine alarak once taraflarini belli ettiler. Biz de savasimizi actik. Kadromuz yeterince guclu bizim spartayi icten yikma gibi oyunlara ihtiyacimiz da yoktu bunu herkes biliyor. Queen Elizabeth adli kisi de hesabini devretti su an hesapta baska biri var. Kendisinin de yonetimde hicbir yetkisi ve gucu yok, haliyle bizi icten de yikamaz. Bu sebeple de sindirilecek bir durum yok. Saygilar sevgiler herkese.

DeletedUser48622

Ziyaretçi
Queen hesabinin sahibi burak oyunu birakip,bizim klandaki volkan abinin yakin bi arkadasina birakmis.O kefil olunca biz de klana aldik.Kordine olmayan bi ekip vardi,rezerve icin oyun basinda birbirlerini yediler,bilip bilmeden atmayalim.Hele karaktere sallayip,laf atmak ise tamamen senin acizligin.Cevap dahi verilmemesi gerekir sana ama biz yine yaziyoruz.Cok merakliysan ozelden yazabilirsin ayrintilari soylerim

DeletedUser61081

Ziyaretçi
ZORBA klanlarının spartayı yok etmesi için yönetiminden dahi olsa 3-5 kişinin çıkması yetiyorsa demek ki sparta klan değildi =) Özeleştiriyi öğrenmemiz şart.. Toplama klandan klan yapmaya çalışmak, klansavaslarında ve klanların ilk zamanlarında olan şeylerdi.. Bariz ekipler var artık onlarla takılın =) bölgemizde bunlar varmış aaa sıkı toplanıyorlar diyerek toplanmayın =)

Dr. Tinker

Baltacı
Galiba şu an bizim başımıza gelen şey Queen Elizabeth ve saz arkadaşlarının başına geldi ne yazık size. Ayrıca Centurion7* kardeşim sana da helal olsun ant içmişsin galiba dünyayı kapatmaya karakterinden ödün verdiğine göre. Eften püften sebeplerle klandan adamları atıp köylerini nasıl topladığınızı biliyoruz biz. Kazanacaksanız hakkıyla oynayın şu oyunu yazık size..

OffensiveZorba*

Baltacı
Hiç bir sirküler mesaja hiç bir operasyona hiç bir klansal faaliyete katılamayınca atılırsınız tabiki kimse kimseyi sebepsiz klandan atmadı zorbada atamazda