Spanish fly

• Konuyu başlatan DeletedUser66552
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66552

Ziyaretçi
Yönümüz kuzey doğu 2 klan şeklinde giriş yapıcaz amacımız bellidir diplomasimiz kapalıdır preyle başlıyacaz iyi oyunlar dilerim

DeletedUser63512

Ziyaretçi
Oyundaki nickiniz nedir merak ettim bu arada basarilar

DeletedUser65843

Ziyaretçi
fake hesap bunlar cesareti olan normal nick gelir foruma

DeletedUser66554

Ziyaretçi
Kardeş sende baya özgüven var ama bak demedi deme burası İspanya serveri değil çok yazıyorsun boş yazıyorsun

O ispanya ser. Ne onu bilmez multinin multisi bosver eskilerden kalma icindeki aciyi cikartiyor birakin rahatca cikarsin arkadas :)hadi yaz seni dinleyelim 2 gozum.

DeletedUser66554

Ziyaretçi
Erhan 43 te koylerimi al diye yaptim aliyorsun bak:)

Benimle konusmamk seni cok uzecek arkadas cevren azaliyor hatta multilerin bile seni artik terk ediyor be erhan.

Yazmaların güzellesmis erhan .
Telefonda o bendim deseydin goygoy yapardm veya emine ismi yerine alev yazasaydin yine goygoy yapardm senle kardessss

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser66554

Ziyaretçi
Erhan kendini ifsa etmekte iyisin wp grubunda o kelimeleri yedirdin kendine burada da goruyorlar artik seni tanimayanlar tanidi hadi erhan oyunu birakma zamanin gelmis.
bu sefer oglunu öldürme muamelesi çekme

DeletedUser66554

Ziyaretçi
Ve erhan buraya 7 8 kisi gelir senin hakkinda yorum yapar altindan kalkamazsn

DeletedUser60795

Ziyaretçi
Erhan kendini ifsa etmekte iyisin wp grubunda o kelimeleri yedirdin kendine burada da goruyorlar artik seni tanimayanlar tanidi hadi erhan oyunu birakma zamanin gelmis.
bu sefer oglunu öldürme muamelesi çekme
Yazmıyorum diyorum yasin ah yasin çoluk çocuk kardeşim yukarıdaki gevşek ne yazıyorsa yazsın biz seni biliyoruz ama erhanın suçu varmı yokmu bilmeden araştırmadan ve öğrenmeden çocugunu katma lütfen YAPMA YASİN YAPMA

DeletedUser66554

Ziyaretçi
Abi erhanin hesabiydi w34 te bu anlatiyorum anlatiyirum anlamiyorsun ve aztek skype ve emine ile olan aramdaki abla kardes muhabetine kadar giriyor ve onun yazi sekli daha ne yazayim.
insan bir oyun icin ailesinden birini yalandan öldugunu soyluyorsa burada herseyi yapar.

DeletedUser66554

Ziyaretçi
Aferin sana hadi senin dedigin olsun hadi.
yürüde boyunu posunu gorsun forum .

Durum
Konu yanıtlara kapalı.