SOYLULAR VS TUĞRA - SANCAK - SUS

DeletedUser69964

Ziyaretçi
Sanatimizi icra edeceğiz rakiplerimize başarılar dilerim.

Soylular hatayı kabul etmez, ve yapılanları unutmaz.

Madem Kıtaya bu kadar talipsiniz azimlisiniz o zaman raporlar konuşsun.
Reis öyle bir başlık attın ki bende sandım kıyım gelicek kıyma oluyorsunuz raporlar herhalde bug da kaldı :D bari attığınız başlığı doldurun da bizde uzaktan savaş izleyelim

designmatter

Milis
İşte diyorum ya klanlarınızı ekleyin de savaşın net skorunu görelim? Aldığınız köy savaşta görünmüyor, çünkü klanlarınızı savaşa eklemiyorsunuz. Hadi onu geçtim son anda klandan çıkartıyorsunuz, bir çok örneği var. Bir hafta önce savaşın ilk saatlerinde organize olup elinizden 3500 puanlık iki köyü aldık, adamları klandan attınız.

Güneydoğu tarafı sağlam karışıyor. Her şey şeffaf olsun? Klanlarınızı savaşa ekleyin.

Bekâra karı boşamak kolay gelir

YALNIZBARON

Yasaklı
Savaş davetini biz gönderdik zaten, sizin davetteki üslubunuz begenilmedigi için kabul edilmemektedir.

designmatter

Milis
Abi istastistiğe gerek yok ki herkes ya köyünde asker kalmayınca barbara döndürüyor ya da klandan atıyorlar. Haritaya bakarsanız net bir şekilde puanlı barbar köyleri görebilirsiniz :)

@YALNIZBARON bu arada umarım o kadar puana rağmen asker sayın bu kadar değildir :)

Ekran Alıntısı.PNG

DeletedUser68886

Ziyaretçi
Baştan başlayanlar kervanına katılan son isim semihberat oldu. Tam iç bölgede açmış. Sanki oraya gelemeyeceğimi sanıyor :)
Az kaldı, bekleyin geliyoruz..

#soylulargidiyor

DeletedUser68886

Ziyaretçi
IMG_20200214_174706.jpg

Fark çok çok fazla fakat yukarıda belirtilen malum sebeplerden dolayı malesef istatistiklere yansımıyor.

YALNIZBARON

Yasaklı
cevap.jpg

Sizinle alakası olmayan bir durum 3 kişilik bir klan kalmış tabi ki kapatılacak klan kapattığım zaman sana mı haber vereceğim kaç gündür boş yapıyorsunuz savaş ortada çene çalma işini yap .

Savaşırsınız ya siz kazanırsınız ya biz yok öyle yaptınız yok böyle yaptınız sükse yapıp durmayın sizin yaptığınız tamamen karalama ve algı operasyonları burada ben kendi ekibimi de uyarıyorum yalnızca rapor koyun boş yapmayın .