Soyluları Kurtar Etkinliği Hakkındaki Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Görüş ve öneri bölümü dediler sanırım, geyik bölümü değil. Azıcık saygı gösterirseniz yazılanlara çok mutlu oluruz. Burada yazılan yorumlar gelecek etkinlikler açısından bizim için çok önemli. Bizi boş sohbetlerinizi okumak zorunda bırakmayın!

DeletedUser

Ziyaretçi
24.dünyada oynarken bu etkinlik hoşuma gitmişti. Ağır atlı mı ejderhayı yeniyordu. Hangi yaratığa hangi birim yollanıcak bi ara klan forumlarında sabitlenen konulardandı :)) Ara ara oyunu güzelleştiren bu tür etkinlikler oyuncu açısından yararlı oluyor , ben destekliyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
bu birimlerle ilgili bilgi verilmiş mi ne kadar ne yollayacaz filan?

DeletedUser55227

Ziyaretçi
Etkinlik başladığında yardım penceresi üzerinden gerekli bilgileri alabileceksiniz.

Demişsiniz Ama Yardım Bölümünde Sadece Doğru Canavara Dğru Birimleri Gönderin Diyor Keşke En Azından 1 Tane İpucu Verseydiniz örnek: Balta Domuzu Yener Gibisinden Bizde Ona Göre Bir Ayar Çekseydik :D

DeletedUser55227

Ziyaretçi
Daha Önceden Böyle Bir Etkinlik İle Karşılaşan Ve Bilgisi Olanlar Bari Bizimle Paylaşsın Bizde Bir Şeyler Öğrenmiş Oluruz :D

DeletedUser52783

Ziyaretçi
Bence bu tarz oyunu hareketlendi geçen etkinliklerin sayisi artmali grepolis kadar da etkinlik olmasın şöyle ortası bulunursa çok güzel olur
Selam ve dua ile

DeletedUser

Ziyaretçi
moderatör arkadaşlar bu etkinlikte kazandığımız savunma bonuslarını savunma askerleri destekte iken o askerler üzerinde olumlu bir etkisi olacak mı? bilgi verebilir misiniz?

DeletedUser

Ziyaretçi
moderatör arkadaşlar bu etkinlikte kazandığımız savunma bonuslarını savunma askerleri destekte iken o askerler üzerinde olumlu bir etkisi olacak mı? bilgi verebilir misiniz?

Etkinlik ile kazanılan bonuslar o an dışarıda bulunan destek askerlerini etkilemez.

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Gümüş olayında günlük görevler diyor bu konuda herhangi bir bilgi yok bu görevler nelerdir; )