sorumsuzluk

rize53

Yasaklı
Gene durduk yere forum hesabım sınırsız banlanmazsa bir şeyler yazıcam pek bi etkisi olmıcak ama

cuma günü yapılacak olan turnuvada vefa ekibiyle katılacak biri olarak herhangi bi son başvuru zamanı belirtilmeksizin turnuvaya dahil edilmedik hadi eyvallah

turnuva cuma günüydü ne hikmetse oynanmadı bu bizi alakadar etmiyor artık ama cmt normal planda akşam oynanıcak olan spede saatler kala raoundun adının ve özelliklerinin değişmesi ve turnuvaya dönmesi kadar sorumsuzca ve saçma bi olay yoktur

İNSANLAR BURAYA ÖZEL HAYATINDAN çalarak vakit ayırıyor azıcık eğlenmek için bu adminler ise kafasına göre takılıyor artık biraz daha planlı proglamlı olsanızda para verip pre alarak oynadığımız oyundan zevk alsak teşekkürler

You Win

Kılıç Ustası
Gene durduk yere forum hesabım sınırsız banlanmazsa bir şeyler yazıcam pek bi etkisi olmıcak ama

cuma günü yapılacak olan turnuvada vefa ekibiyle katılacak biri olarak herhangi bi son başvuru zamanı belirtilmeksizin turnuvaya dahil edilmedik hadi eyvallah

turnuva cuma günüydü ne hikmetse oynanmadı bu bizi alakadar etmiyor artık ama cmt normal planda akşam oynanıcak olan spede saatler kala raoundun adının ve özelliklerinin değişmesi ve turnuvaya dönmesi kadar sorumsuzca ve saçma bi olay yoktur

İNSANLAR BURAYA ÖZEL HAYATINDAN çalarak vakit ayırıyor azıcık eğlenmek için bu adminler ise kafasına göre takılıyor artık biraz daha planlı proglamlı olsanızda para verip pre alarak oynadığımız oyundan zevk alsak teşekkürler

turnuva elemeleri var biraz idare edin

You Win

Kılıç Ustası
@rize53 ün bırak küfür ettiğini -lan dediğini duymadım bu güne kadar. Kişisel problemin kimse git onunla hallet buradan çoğul konuşupta insanın canını sıkma.

Vefa klaninda kufurbaz dan cok ne var herkes neyin ne oldugunu biliyor. Turnuva katilim sartlarina uymuyorlar sonra burda agliyorlar kimde hata admin de mi ?

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Cuma günü olmadığını nereden çıkardın? Öğlen saatinde ayarlar değişti gayet kontrol edilebilir.Bunun dışında gün içinde üç adet round vardı :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Vefa klaninda kufurbaz dan cok ne var herkes neyin ne oldugunu biliyor. Turnuva katilim sartlarina uymuyorlar sonra burda agliyorlar kimde hata admin de mi ?

Destek sistemi var değil mi ? sende git oraya şikayet et burada ağlayacağına. Turnuvaya katılım şartına uyup,uymadığı da sana kalmadı. Arkadaşların açtığı konunun muhattabı da sen değilsin. Hadi işine bak.

rize53

Yasaklı
Cuma günü olmadığını nereden çıkardın? Öğlen saatinde ayarlar değişti gayet kontrol edilebilir.Bunun dışımda gün içinde üç adet round vardı :)

zaten öğlen raundunda oynadık lakin biz girdiğimizde alşam raoudu hrb 8 barbarköyü fethi yoktu

raound ortadan kalktı bari aynı şeyi bu akşam yapsak daha güzel olur

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
zaten öğlen raundunda oynadık lakin biz girdiğimizde alşam raoudu hrb 8 barbarköyü fethi yoktu

raound ortadan kalktı bari aynı şeyi bu akşam yapsak daha güzel olur
Türkiye'yi temsil edecek takım için alıştırma roundları olacak.Bunun dışında diğer roundlar devam edecek.

rize53

Yasaklı
Yarın gün içerisinde netleşir bundan sonra o şekilde hareket edilir :)

tşk misal veiryorum her raound herkesin hoşuna gitmek zorunda değil kimi hrb 0 sever kimi hrb 8 bu akşam ki kaybolan raound yıkım ya da herhangi bi raound yerine konulursa güze olul 2 gündür o spedi bekleyen arkadaşlar vardı ben dahil

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
tşk misal veiryorum her raound herkesin hoşuna gitmek zorunda değil kimi hrb 0 sever kimi hrb 8 bu akşam ki kaybolan raound yıkım ya da herhangi bi raound yerine konulursa güzel 2 gündür o spedi bekleyen arkadaşlar vardı
Anladım özelime yazabilirsin hangi hrbyi istediğini başka bir saate ayarlarım.Geri bildirim için teşekkürler :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Herkes başka telden çalıyor .
Ama şimdi speed zamanları farklı
Şimdi iki tane sonucu açılmaz mi aynı anda bir tane speed takımı için bir tane de Oyuncular için imkansız değil bunlar yapılması iyi olur .
Speed takımı oyuncular kendi line antreman için zaten diledikleri takımları seçip yarisabilir :)

Birde yağcı olanları sevmiyorum

Cyroburn*

Ağır Atlı
İnsanları tanımadan yorum yapmayı bi bıraksak mı artık :) Batu ve küfürbaz kelimeleri birbiri ile aşırı alakasız ki adam buradan modlar ile iletişim kurmak için gelmiş konu açmış niye tartışma ve laf sokma durumlarına çevrilmeye çalışılıyor? Neyse zaten cevap bile vermeyip sadece Strafe ile konuşmuş buda onun karakterini göstermiş oldu zaten :)

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Batuya laf eden onu çekmiyor ki
Adam speedci bırakmış un zaman önce ben gibi çoğundan iyi oyunar
Demi uşağım
Rize53 :((