SONS OF ANARCHY

• Konuyu başlatan DeletedUser58862
  • Başlangıç tarihi

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Pre kasmayacaksan alir :D
pre kasmayacaksam herkes alır önemli olan pre kasarken alacakmı şöyle büyük bi klan oalcak tm mı rahat bölgen oalcak sen saldırı ordusu kasacan yagma atıp pre kasacan sonra kamiyi rakibe atıp köyü bir klandaşıuna verecen benim sevdiğim pre kasma şekli bunu bunu kabul edecek bi klan bulmam lazım .d

FollowME

Casus
pre kasmayacaksam herkes alır önemli olan pre kasarken alacakmı şöyle büyük bi klan oalcak tm mı rahat bölgen oalcak sen saldırı ordusu kasacan yagma atıp pre kasacan sonra kamiyi rakibe atıp köyü bir klandaşıuna verecen benim sevdiğim pre kasma şekli bunu bunu kabul edecek bi klan bulmam lazım .d
Ben de öyle kasıyorum :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Klansızda kasabilirsin topraam korkma bu kadar da KAYSERilier cesur olur mert olur . Tek tabanca takıl boşver :D

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
onur dediğim şurda bir arjamtinli onur var ona diyom yanlış anlaşılma olmasın şimdi onurlar gelir ters birşey söyler falan .d

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Beni tarlamı yapıcan :eek:
Bak köyünü alırım sonra dersin pre kasamadım falan diye :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Beklerim pre kasıcan mı sen hala ? w36 dan yaz da halledelim işi :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Arkadaşlarımın birlikte oynamaya olan Özlemini çok iyi biliyorum ve görüyorum aynı Özlem'i bende yaşıyorum ama ne yazık ki askerde uzakta kalacağım bi worlde onları başlatamam bütün planlarımı w39a yönelik yaptım bir aksilik olmadığı sürece w39da yerimizi alıcaz w32de kemikleşmiş kadromuzun üstüne yeni ve başarılı süprizlerimizde olacak w38de mücadele eden tüm klanlara başarılar dilerim. Anarchy w39da klanlar dünyasına anarşi salmaya devam edicek görüşmek üzere tt2