Sons of Anarchy Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser58712
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser24418

Ziyaretçi
zaten 33 e gidiyorsunuz korkudan şimdi de fenersavar dedi pre kasacağız klanca he yavrum he anlatı külahıma

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Onur şu sinserin sizin forumda açtığı 33 başlığının resmini koysanıza şuraya bi arkadaşlar heveslenmesin

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Onur şu sinserin sizin forumda açtığı 33 başlığının resmini koysanıza şuraya bi arkadaşlar heveslenmesin

S.O.A - S i N S e R 30.01.2016 tarihinde saat 16:13 Teşekkürler Alıntı Düzenle
Evet arkadaşlar 33. dünya 4 şubatta açılacak

Klan yönetimi bilgisi dahilinde başından beri 33 ü bekliyordum ve bu dünyaya ekibimle birlikte sağlam giriş yapıcam...

Aranızda premium kasmak amacı ile dünyaya giriş yapacaklar olabilir. Bu başlığı da o nedenle açıyorum... Eğer premium kasmak için başlayacak olanlar varsa bana bildirsinler bizim başladığımız bölgede bizimle başlasınlar karşılıklı çıkar ilişkisini sağlarız...

NOT: Bu davet sadece pre kasmak için dünyaya girecekler içindir. Pre kasmayacak buraya ilgisi düşecek adamı kesinlikle istemiyorum !

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Klan forumumuzda açılan başlık üzerine herkes pre kasmaya girdi biz bir öyle bir böyle değiliz kardeşim kasma fazla kendini bak bu kadar stres iyi değil.

Şimdi kaybol ağlama duvarına çevirme başlığı

zaten 33 e gidiyorsunuz korkudan şimdi de fenersavar dedi pre kasacağız klanca he yavrum he anlatı külahıma

S i N S e R dedi ki:
Evet arkadaşlar 33. dünya 4 şubatta açılacak

Klan yönetimi bilgisi dahilinde başından beri 33 ü bekliyordum ve bu dünyaya ekibimle birlikte sağlam giriş yapıcam...

Aranızda premium kasmak amacı ile dünyaya giriş yapacaklar olabilir. Bu başlığı da o nedenle açıyorum... Eğer premium kasmak için başlayacak olanlar varsa bana bildirsinler bizim başladığımız bölgede bizimle başlasınlar karşılıklı çıkar ilişkisini sağlarız...

NOT: Bu davet sadece pre kasmak için dünyaya girecekler içindir. Pre kasmayacak buraya ilgisi düşecek adamı kesinlikle istemiyorum ! :)

Şu konulara dışardan atlayanları da bir türlü anlayamıyorum FenerSavarla aramda bi sıkıntı yok adamla muhabbet ediyoruz adamlar dışardan yorum yapıyolar onlara ne oluyosa

DeletedUser58862

Ziyaretçi
La gene ne alıp veremediginiz var birbirinizle 1 haftaya yakın yoktum neler olmuş neler tt2