Son Savaşın Kazananları Kim Olacak ?

Son Savaşın Kazananları Kim Olacak ?

• Toplam oy kullanan
    176

Vezir001.

Ağır Atlı
selamlar,

forum dediğimiz yer zaten dünyada olan biteni uzaktan takip edenlere paylaşacağımız bir yer değil mi? İspat vs gibi durumlara ihtiyaçlık bir alandan çok zaten sohbetin ve bu tarz paylaşımları yapacağımız bir alan olduğu için yapılan gayet normal şu an bknz: w58 59 60 sürekli sitatistik ve rapor paylaşılıyor daha fazla ekip olduğundan daha aktif kullanıyorlar forumu 57de fazla ekip kalmadı forum kullanımı biraz az olabilir ama olabildiğince forumu canlı tutmaya çalışıyoruz ispat durumu katmanız yersiz olmuş.

kesimlere gelince arada 2 ay savaşmışlık farkı puan farkı köy farkı vsvs var yetiştik zaten tümünde yakında kapatırız.

Tabii ki bekleriz kesmek kesilmek oyunun amacı zaten hatta memnun oluruz alt sıralarda olmaktan bizden daha iyi kesen klanları kıskanıp daha çok şevkleniriz ve daha çok keseriz :)

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Yaklaşık son savaşımızda 1 ay boyunca uykusuz kalıp çağrı(stepmom),furkan(aresto) arkadaşlarımla özellikle 2 saat uykudan fazla uyumadığımız oldu sayısız ara sayısız bakıcılık ettik birbirimize ve sayısız fake ve op ayarladık ama senin bunlardan habern yoktu vegasa yalakalık ediyordun o sıra olsun :) ben ilk başlarda her zaman dc ye bağlandım ne zaman senin ve birkaç arkadaşının tavrını ve amaçlarını görünce ben dahil birkaç arkadaşım da daha dc ye girmedi bunun farkındasındır girmem de senin salladığın yalanları dinlemek için yalakaa
yazma o zaman bana yalaka neden yazıyorsun yav aaaa :)
Ne benim attığım arayı, ne benim tuttuğum kadar köyü nede benim kadar destekçi puanına yaklaşamadın. Tabi ki bu orada yalaka dediğin oyuncu sayesindedir :) başkalarını katarak kendi değerini göstermeye çalışacağına önce bir bak ben ne yaptım, kime bakıcılık ettin sen? kaç gün kaç gece ettin. Lafla gemi yürümüyor. eğer ki o kadar uykusuz kalacak vaktin varsaydı, neredeydin çelikte sav komutanı lazımken o kadar becerikliysen niye çekip çevirmedin de burada yaygara koparıyorsun. İşine geldiğinde eğlendiğinde buradaydın. Sıkılınca senin için savaş bitmişti. Sen 2 saat uyku uyumadım diyorsun ya karşındaki insanın uyumadığı günler var. Bir şey bilmeden işine geldiğince çevirerek konuşup laf söylüyorsun 1 ay sonra da koskoca dünya benim 6 köyümü toplayamadı da dersin sen :) senin gibi olmayıp emek harcayan herkes çeliğe geçmeden önceki puanını aştı. Neden çünkü 3 4 gün koşturup kaçıp gitmedi emeğinin üstüne emek katıp devam etti. Harita takibin sıfır. Vegas'ın o zamanlar 3 k köy civarı vardı tabi bi kontrol edip bakmak lazım. Karşısındaki büyük klanların ise 6 binden fazla. Şuan da neredeyse durumu eşitledi sayılır. Senin burada yaptığın insanların emeklerine hakaretten başka bir şey değil be ''kardeşim''. bak saat 03.33 klanımdaki oyuncularımın sorunlarıyla ilgilenip klan sorumluluklarımı yerine getiriyorum senin gibi, ne sorumluluktan kaçtım ne de işime gelmediğinde arkadaşlarımı yerip gittim. Burada sidik yarıştırıp laf atmaktan başka yaptığın bir şey yok.

Isengard53

Mızrakçı
Ne benim attığım arayı, ne benim tuttuğum kadar köyü nede benim kadar destekçi puanına yaklaşamadın. Tabi ki bu orada yalaka dediğin oyuncu sayesindedir :) başkalarını katarak kendi değerini göstermeye çalışacağına önce bir bak ben ne yaptım, kime bakıcılık ettin sen? kaç gün kaç gece ettin. Lafla gemi yürümüyor. eğer ki o kadar uykusuz kalacak vaktin varsaydı, neredeydin çelikte sav komutanı lazımken o kadar becerikliysen niye çekip çevirmedin de burada yaygara koparıyorsun. İşine geldiğinde eğlendiğinde buradaydın. Sıkılınca senin için savaş bitmişti. Sen 2 saat uyku uyumadım diyorsun ya karşındaki insanın uyumadığı günler var. Bir şey bilmeden işine geldiğince çevirerek konuşup laf söylüyorsun 1 ay sonra da koskoca dünya benim 6 köyümü toplayamadı da dersin sen :) senin gibi olmayıp emek harcayan herkes çeliğe geçmeden önceki puanını aştı. Neden çünkü 3 4 gün koşturup kaçıp gitmedi emeğinin üstüne emek katıp devam etti. Harita takibin sıfır. Vegas'ın o zamanlar 3 k köy civarı vardı tabi bi kontrol edip bakmak lazım. Karşısındaki büyük klanların ise 6 binden fazla. Şuan da neredeyse durumu eşitledi sayılır. Senin burada yaptığın insanların emeklerine hakaretten başka bir şey değil be ''kardeşim''. bak saat 03.33 klanımdaki oyuncularımın sorunlarıyla ilgilenip klan sorumluluklarımı yerine getiriyorum senin gibi, ne sorumluluktan kaçtım ne de işime gelmediğinde arkadaşlarımı yerip gittim. Burada sidik yarıştırıp laf atmaktan başka yaptığın bir şey yok.
Hey allahım ya :D evren hep sensin en iyisinin moruq hep sen çabaladın sen ve mert harici kimse bir şey yapmadı ama yeterki sus artık
Not:ben kendi bölgemde yeterince savunma yöneticiliği ettim zarlingle birlikte sen bilmezsin bizim ekip özelden konuşur ederdik sizin boş boş muhabbetlerinizi çekemezdik her daim sessizdeydi grubunuz daha yorma beni evren seni de bilen biliyor beni de sağ olsun bilen biliyor aksilik olmazsa 61 de vegasınla birlikte seni ve kurduğun ekibi görmek isteriz çünkü aksilik olmaz da biz orada olacağız iyi pre kas

Vegasın yanlışlarını söyleyen herkes ağlamış mı oluyor valla merak ediyorum
Vegasın 57. Dünyada yaptığı en önemli işler.
1-Yenebileceği klanla dahi askeri gitmesin diye ittifak yapmak
2-kale kurmak
3-altın basmak
4-yaverlerine iyi gaz vermek

gerçekten her konuda olan postlarında ne kadar acınası duruma düştüğünü göremiyor musun? Sadece buna cevap ver lütfen safsataları boşver.

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Hey allahım ya :D evren hep sensin en iyisinin moruq hep sen çabaladın sen ve mert harici kimse bir şey yapmadı ama yeterki sus artık
Not:ben kendi bölgemde yeterince savunma yöneticiliği ettim zarlingle birlikte sen bilmezsin bizim ekip özelden konuşur ederdik sizin boş boş muhabbetlerinizi çekemezdik her daim sessizdeydi grubunuz daha yorma beni evren seni de bilen biliyor beni de sağ olsun bilen biliyor aksilik olmazsa 61 de vegasınla birlikte seni ve kurduğun ekibi görmek isteriz çünkü aksilik olmaz da biz orada olacağız iyi pre kas
Zarlinge op yapılırken onun köylerinin destekleri ben ayarladım bebeğim? Ara sor istersen sonra saldı bıraz...