Son durum

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Nop tan buraya Ünsal dışında kimse yazmasın kalp kırarım, en sevmediğim şey yapılıyor tartışma çıkacak, Ünsal gelince bi iki kelam eder arkadaşlara laflarını söyler tartışmada biter.

Mod lardan ricam, konu amacından çıkıyor kapatırsanız seviniriz.

DeletedUser60795

Ziyaretçi
Ben olayı tam anlayamadım ve burayı okuyanların da tam kavrayamadıklarını düşünüyorum. Konuya hakim olan birisi destek ekibini hesaba katmadan güzel bir açıklama yapabilir mi?

Bak burda Net birşekilde anlatmışım

Bir dakika Durun arkadaşlar Özetliyeyim bildiğim kadarı ile;

Şimdi Olay Yönetim ekipinin Haberi olmadan olmuş ne olmuş ne bitmiş bilmiyorum ortada hesap çalınmış felan fıstık buna ithaben konuşuyorum Sanjiroya Op yapıoduk Saolsun okadar saldırıyı Görünce Şifreyi Bizim klandan bir arkadaşa vermiş Sanırım ,Kendı klan yönetimine Ver hesapını yada kendi klanından birine ver hesapı, Neden düşman gördüğün klana veriyosun Bu durum Vahim bir durumdur, Dediğim gibi net bilmiyorum Şahsen ben hesapıma bakamıyacak olsam hesapımı kendı klanımdan bırıne verirdim

Burda yazan çizen arkadaşlara söylüyorum Sordunuzmu Neden Hesapın Şifresini yada bakıcılığını Nötr durumda olan yada Düşman Klanda olan birine verirsin

Orda köylerim boşaltılmış premıumlarım gitmiş felan demiş ama ben bilseydim köylerin boş olduğunu http://prntscr.com/bcnrjv Bu şekilde gitmezdim (Özellikle NOP Ailesi bilsinki yönetim ekipimizin bu olaydan haberi vede bilgisi yoktur)

Bu yüzden dolayı Dumrul ailesini hiç bir şekilde karalıyamazsınız

İyi Oyunlar

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Casusluktan bahseden subzoro ve tayfası zamanında acınacak halde iken dostlarınızı araya sokarak klana alın diye yalvardınız. Arkadaşı kırmayıp sizlere kapı açtık gelişmenizi sağladık. Siz içten içe hazırlık edip casusluk yaptınız. Hiç önemlimi değil tabiki.

Nop klanları böyle bir hamlesine karşılık en ağrı bedeli ödetmek benim boynumun borcu olmuş oluyordu.
Sanjiroya opr hazırladık.

Kafasına vura vura köyleri alacaktık. 50 hafifle köy aldığımı ispatlayan 1 rapor bulun koyun hesabım sizlere hibe edeceğim bu sözlerinizi kanıtlayamıyorsanız ben attıgım raporları koyarım eğer bahsını ettıgınız gıbı degılse sızler hesaplarınızı sılın gıdın.

Bız zaten opr yapıyoruz vura vura alacaktık elımızden alabılecek kım vardı ? patates edecektık zaten aglata aglata durumu neden kendı lehımıze cevırecek bırsey yapalım ?

Boş laflar yapıp çeneden ılerı gıdemeyecek oyuncularsınız çoğunuz.

Çene çene nereye kadar oyunda tam anlamı ile savaş başladığında göreceğiz.

Beni nop klanında tanıyan çoktur boyle ıslere ıhtıyac duyacak savastan kacacak edecek bır yapım olmadıgını bılen ıyı kısıler var sorun kım bılıyorsan ogrenın nasıl bırı oldugumu

Boş laflar kimselere çamur atmayın 2 kiişi arasında olan bir durum bizi bağlamaz bzi ilgilendirmez.

Paladayı ve vesi yi kardes görüp klana aldım köylerini alacklardı ama ne görelim 1 ay ne köy ne op ne fake görmedik içten içe casusluk yapan subzero sus sen heekes konussun sen otur agzımı mırıltdatma bile.

Ahmet abi bosver konusan konussun
Agzı olan laf kalabalıgı yapıyor.

DeletedUser60284

Ziyaretçi
bende hiç bişi anlamadım sonuc olarak nop ile dumrul arasındaki savaş başladı galiba

DeletedUser12300

Ziyaretçi
Arkadaşım çamur atarak olmaz bu iş bak, açacaksın bir günde yağmalanan maden , yağmalanan köy sayısını oradan oyuna verdiği emeği göreceksin. Belki pre ile belki zaman harcıyarak bi emek verilmiş bu aşikar. Senle bir durumu yoksa senin bu kadar üzeriine düşmeni gerektirecek bir durumda yok demektir zaten. Gürkan da biliyor senin yapmadığını ama senin bilgin veya sizden birilerinin bilgisi oldudğunu söylüyor. Bunu da köylerin surları yıkılmadan 400 500 askerle mis atılarak köylerinin alındığını söyleyerek kanıtlıyor. MEsala patbomcafe nckli arkadaşın aldığı köylere bak hiçbirinin suru yıkılmamış, yani olaydan haberi var köylere asker yok at misi al demiş birileri. Buna sitemi vardı arkadaşımızın sen olayı tam anlayamadın sanırım başka yerlere çekiyorsun.

Her neyse sağlık olsun, umarım böyle olaylarla karşılaşmayız artık, Nop tan daha fazla yorum gelmesin olay tartışmaya dönmesin.

Dostum biri söylemesine gerke yok ben ve klan zaten hazırlıgı yapmstık dibinde zaten 20 kusur mısyoner basmısım hazır beklıyorum 1 tane koy boş yakaladım aldım sonra koyler boş haberi geldi önden bir tur attım. bunlarda onceden attırdıgımız kamılerın arkasına mıs takılarak alımıstır.

Sanjıroyu tanımam etmem ılgımı bıle cekmeyene bır oyuncu koylerı harıc:)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Tamamen konuya hakim değilim fakat az çok şöyle bir durum var ortada

SanJiro operasyon yerken hesaba bakamayacağını söyleyip hesabı 12 yıldır oyundan tanıdığım arkadaşıma bakıcılık attım diyor. 12 yıllık arkadaşı ise operasyon zamanı içerideki destekleri geri gönderiyor, savunmaları ise 80 saatlik yere atıyor köyleri boşaltıyor. Üstüne birde puanı düşük olan köylere hesaptaki 5000 premiumu harcıyor. Yani SanJiro'nun anlattığı şekilde olay bu.

Klan forumunda 50şer hafifle alınmış köy raporları mevcuttu fakat silinmiş o yüzden buraya koyamıyorum.

Mayıs'ın yazdıklarına bakılacak olursak 2 ihtimal var ortada. Birisi hesabın şifresi başkasında da vardı başkası girip bu işi gördü ve bakıcı yaptı gibi olayı anlattı SanJiro. Bu ihtimal ne kadar doğru olur bilmiyorum ama bir nevi yalancı durumuna sokar.
İkincisi ise hesabı bakıcı attığı kişi şifresini birisi ile paylaşmış o yüzden 12 yıldır tanıdığı kişi değil de düşman klandan birisi bu işi yapmış.

Şimdi asıl sorun şurada. Klana casus soktunuz diyen Dumrul'un bu davranışı onaylaması daha doğrusu yapılanı doğru bulmuyoruz demeyişi az çok savaşın ilerleyen zamanlarında nasıl tavır alacakları hakkında bilgi veriyor. NOP'un ise casus sokma konusunda bir açıklama yapması gerekir diye düşünüyorum.

DeletedUser58583

Ziyaretçi
patbon beleş ve free sıralamamı gene :) darbe34 bilirsin beni :))

DeletedUser60497

Ziyaretçi
kimsenin karşı tarafı dinlediği, karşı tarafın yazdıkları ile ilgilendiği yok. haklı haksız dinlemeden bulunduğu klanı ölümüne savunuyor herkes. onun için buradan atışmaya hiç gerek yok NOP klanı mensupları, gerekli cevabı oyunda veririz nasıl olsa.

DeletedUser46266

Ziyaretçi
hakaret etmeden küçülmeden savaşın tadını çıkarın..

bir kişi girip hesabı boşaltıyorsa o konuda dumrulu suçlamayın 12 yıllık denilen dostluğu sorgulayın.. kimse kusura bakmasın bu fırsat hangi klanın eline geçerse aynısını yapar yapmasa bile daha uygun bir zamanda yapmak için bekler.

Bilmedenoldu*

Yasaklı

Şimdi Olay Yönetim ekipinin Haberi olmadan olmuş ne olmuş ne bitmiş bilmiyorum ortada hesap çalınmış felan fıstık buna ithaben konuşuyorum Sanjiroya Op yapıoduk Saolsun okadar saldırıyı Görünce Şifreyi Bizim klandan bir arkadaşa vermiş Sanırım ,Kendı klan yönetimine Ver hesapını yada kendi klanından birine ver hesapı, Neden düşman gördüğün klana veriyosun Bu durum Vahim bir durumdur, Dediğim gibi net bilmiyorum Şahsen ben hesapıma bakamıyacak olsam hesapımı kendı klanımdan bırıne verirdim

Burda yazan çizen arkadaşlara söylüyorum Sordunuzmu Neden Hesapın Şifresini yada bakıcılığını Nötr durumda olan yada Düşman Klanda olan birine verirsin

Orda köylerim boşaltılmış premıumlarım gitmiş felan demiş ama ben bilseydim köylerin boş olduğunu http://prntscr.com/bcnrjv Bu şekilde gitmezdim (Özellikle NOP Ailesi bilsinki yönetim ekipimizin bu olaydan haberi vede bilgisi yoktur)

İyi Oyunlar

güzel saldırı kardeş :) kime ne yapıldı bilmiyorum ama bu saldırıyla köyü hak etmişsin bana kalırsa :D

DeletedUser58583

Ziyaretçi
Bu oyunu bırakmak için bir bahanemi ne?.Şimdi.

DeletedUser54896

Ziyaretçi

İyi Oyunlar

Net olarak bilmediğiniz bir konuyu bu kadar net bir şekilde açıklayabilmek ayrı bir yetenek istiyor.tebrik ederim.bu özelliğinize hayran kaldım.hazır eliniz değmişken bir de izafiyet hakkında bir kaç birşey paylaşırmısınız? O konuda da aydınlanalım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Özel mesajdan veya muhabbet köşesinden devam edebilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.