Son Dünya Savaşı

DeletedUser53334

Ziyaretçi
siksayikpik.JPG

Gece yapılan operasyonla Barbar 50 köy alıp 15 kaybetti, istatistikte eşitliği sağladı diyebiliriz.

DeletedUser58398

Ziyaretçi
Haş içindeki kendi adamlarınızı toplayınca 50 köyle övünmek çakal işidir

AntenTR

Milis
Klandan çıkıp istatistikleri bozmayalım lütfen arkadaşlar. Gece tekrar istatistik atılırsa güzel olur operasyon yapıldı ve al-verler oldu

hanı ıstersenız bı ıstatıslık alıp kımın gır cık yaptıgına bı bakalım burda herkeste gorsun kım klana gır cık yapıyormus :) bu sozunude gorup artırmıs olayım :)

DeletedUser58288

Ziyaretçi
hanı ıstersenız bı ıstatıslık alıp kımın gır cık yaptıgına bı bakalım burda herkeste gorsun kım klana gır cık yapıyormus :) bu sozunude gorup artırmıs olayım :)

:) Ben de iki tarafı kastederek söylediğimi belirterek arttırıyorum :) Üstünüze alınmış gibi duruyorsun abi ve ben buna bayıldım açıkçası :)

AntenTR

Milis
Op yapılan taraf olarak itham a cvp verdim . Ve Şaşırdım sadece bu tarafta yapan pek göremedim çünkü :) bayılmana sevindim . İyi oyunlar kardeşim

DeletedUser53334

Ziyaretçi
istatistik.PNG

Barbar opunun olduğu gecenin başlangıç istatistiği bu şekildedir sabah op sonrası günceli atarım. (Hallederiz-Nwa paktı önde)

DeletedUser63773

Ziyaretçi
nwa 2 klana karşı mücadele veriyordu haş savaşa girince durum eşitlendi barbarın yarısı star klanı
Bak bu konuyu yanlis biliyorsun biz nwa cehennem beg bickin klanlariyla hepsiyle tek basimiza savasiyorduk barbarla birlestik bizde yine nwa 4 klanla birlesmesiyle geldi bu gune hatta daha eskyi vursan rebel ve vefa klanlarida vardi

DeletedUser53334

Ziyaretçi
istaaa.PNG

Gece yarısından sonra Barbarın aldığı köy 60, verdiği köy 43. Toplam skorda Hallederiz-Nwa paktı hâlâ önde

Seyanora123

Hafif Atlı
Bak bu konuyu yanlis biliyorsun biz nwa cehennem beg bickin klanlariyla hepsiyle tek basimiza savasiyorduk barbarla birlestik bizde yine nwa 4 klanla birlesmesiyle geldi bu gune hatta daha eskyi vursan rebel ve vefa klanlarida vardi

vefa ekibi ile beraber girilmişti zaten rebel klanı ilede savaş oldu birleşme olmadı

ayrıca barbar ekibide tek bi ekip değil haş sınırı lust oyuncularından oluşuyor

şuan gayet eşit bi savaş var benim sözüm savaş eşit değil 2 e 1 savaş oluyor diyenlere harita çıkarılırsa zaten batı barbarın doğuda haş nwa paktının