Solo actionmax

• Konuyu başlatan DeletedUser45369
  • Başlangıç tarihi

kingstone

Ağır Atlı
ovvv tebrikler 3 tam çiftlik saldırı ordusu 4 tane de mis kesmişsin .

helal olsun devamını bekliyoruz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Daha da oynamam. Böyle kesimler yapılıyor, biz hala çiftlik fullemeye çalışıyoruz.. crying

DeletedUser

Ziyaretçi
helal olsun kardeş çok haklısın,ana köyünü alana da söyle bence bunları.cesaretini takdir edecektir belki köyünü geri verir thumbup
ama şaka bi yana azmini takdir ediyorum,köy kaybedip barbar köyüyle devam etmek çoğu kişinin kaldırabileceği birşey değildir..

DeletedUser45369

Ziyaretçi
2 köyüm vardi biri 3k lik , digeri 894 puali
3k olani kaybettim digeri hala duruyor , çevremde alt klanlariyla birlikte 150 kisi varken koy kaybetmekte gayet dogal ;)
Ben diğerleri gibi düşmana yenilince onların klanina girenlerden degilm ;)
Tek basima savasirim kazanırsamda raporumu asarim
Problem?

DeletedUser

Ziyaretçi
dedim ya o durumu takdir ettim çoğu kişinin kaldırabileceği bir durum değil kaldırabileni de takdir ederim sen ol,o olsun başka biri olsun farketmez.
problem şu,bu tarz askeri kesim raporları önceleri güzel sayılabilirdi ama şu aşamadan sonra bu tarz raporlar komik oluyo çoğu kişi bu raporları komik buluyo gülüp geçiyo.ha dersenki sanane kardeşim diye ben yine buraya gelir raporları gördükçe gırgırımı yapar oyunuma devam ederim,zaten 100 küsür okunmamış mesajı okuyamıyo iken burda böyle konular üzerinden kimseyle laf dalaşına girmem.

DeletedUser39894

Ziyaretçi
2 köyüm vardi biri 3k lik , digeri 894 puali
3k olani kaybettim digeri hala duruyor , çevremde alt klanlariyla birlikte 150 kisi varken koy kaybetmekte gayet dogal ;)
Ben diğerleri gibi düşmana yenilince onların klanina girenlerden degilm ;)
Tek basima savasirim kazanırsamda raporumu asarim
Problem?

Neslin tükeniyo kardeşim sen son kalanlardan birisin sanırım. Bence sperm bankasına bağış yap, sen ölünce heba olmasın bu cesaret :)

DeletedUser30392

Ziyaretçi
Tebrikler gerçekten hesabınıza göre çok güzel raporlar

DeletedUser45369

Ziyaretçi
Sagol insan sarrafi sana da kolay gelsin , senin icin zor olacak biliyorum ama mumkunse benim raporlarima yorum yapma bi daha

Teşekkür ederim t0p4l