Sohbet Bölümü

• Konuyu başlatan DeletedUser50631
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser50631

Ziyaretçi
Öncelikle iyi günler. Benim şikayetim sohbet bölümü olayı ile ilgili olacaktır.Malum herkesin bildiği gibi klanlarda casus kişiler oluyor ve sohbet bölümünde klandaki herkes kimin açık olup omadığını görüyor.Bu yüzden bu sohbet sistemi sadece arkadaşlariçin geçerli olsa iyi olur diye düşünüyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu oyun klan oyunu farkındaysanız bizde klanınızla daha rahat konuşun diye bu sistemi getirdik fakat siz klana olmasın diyorsunuz :)

DeletedUser17537

Ziyaretçi
Bu oyun klan oyunu farkındaysanız bizde klanınızla daha rahat konuşun diye bu sistemi getirdik fakat siz klana olmasın diyorsunuz :)

Qyt8FuB.png
ya ben ne yapayım modum :(

DeletedUser50631

Ziyaretçi
Haklısınızda bence sadece arkadaşlar olarak düzenlenmeli örneğin şu şekilkde olabilir.
arkadaşlar için ayrı
klan için ayrı sohbet bölümü açılsa sadece klanı kapatsak yani

DeletedUser35491

Ziyaretçi
Bu öneri bence de saçma sohbeti kapatın arkadaşlar, Guvenmediginiz klanlara geçmeyin ve en önemlisi online olup olmadıgınız size dezavantaj oluşturuyorsa uyumayın pc açık bırakın mobil açık kalsın.

DeletedUser

Ziyaretçi
İlk duyurulduğunda da söylendiği gibi sistem geliştiriliyor bu ilk sunumu ve şuanlık birebir konuşma mevcut gelecek güncellemeler de bu değişebilir.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.