Soa vs Argo

• Konuyu başlatan Deleted User - 5547793
  • Başlangıç tarihi

TyPHonE

Yasaklı
Neden her şeyi ciddiye alıyorsunuz anlamış değilim, diğer başlıkta tebrik ettim, makarasına yazılmış bir şey yani :)

hem soa hemda baba ile savaşacak soadakiler peygamber değil ama gayet etkili oyuncular keza argoda her şeyi geçtim olm? kaç tane var benim yaşımda aslan parçası ... konu dışına çıkmasın her iki tarafada başarılar

Arcanar

Mızrakçı
hem soa hemda baba ile savaşacak soadakiler peygamber değil ama gayet etkili oyuncular keza argoda her şeyi geçtim olm? kaç tane var benim yaşımda aslan parçası ... konu dışına çıkmasın her iki tarafada başarılar

Bir iki yazım yanlışı hepimiz yapıyoruz da bu mesaj nedir ya ? Noktalama kullanılması gereken yerde kullanmamışsınız, kullanılmaması gereken yerde kullanmışsınız. Garip...

Noktalama İşaretleri (Açıklamalar) - Türk Dil Kurumu

YaHepYaHiç

Baltacı
Hem baba değil, hucum ile savasiliyor. Yalan yanlış şeyler yazma

Uyry*

Baltacı
Argo bu savaşı kazanırsa altın harflerle adını yazdıracak
Sanmam. Argo içinde cin, eşkiya, stalker ve mermidon ekibi bulunuyor. Argonun kendi ekibini de sayarsak 5 kaliteli klan bir Arada diyebiliriz. Aynı durum hücumda da bulunuyor ama hucumdaki xxxx klan oyuncuları argo’daki kadar asılmıyor gibi geliyor. Soa zaten genel olarak kendi ekipleri. Baba klanı savaşa hiç karışmasa, argo vs soa hücum savaşı dengeli bir savaş olurdu. Zaten şu an babanın o bölgeye karışma gibi bi’ şansı yok, en fazla sav atabilirler ki soa’ya atıyorlar.

Baba da Bozkurt bölgesine doğru ve argo merkez bölgeye doğru genişlemeye çalışacaktır. O sırada esl vefa Bozkurt bölgesi birbirini yemezse ve babaya karşı kıta savaşı yaparsa, savaşlar dengelenmiş oluyor. Burada dengeyi bozan ise azap’ın geri dönmesi ve req klanı oluyor. Req klanı soa ve hücumla savaşırsa, esl vefa Bozkurt klanları da birbirini yemeden baba klanına karşı cephe alırsa, argonun adını altın harflerle yazdıracağı bi’ harita olmuyor.

Uyry*

Baltacı
-ki bozkurt klanı mecbur olarak baba klanı ile savaşacak. Esl vefa altta argo ile savaşmayacaksa, önünü kapatan Bozkurt mr bey klanı ile savaşacak ya da savaşmayıp birlikte babaya karşı cephe alacak.

Ama bence Bozkurt esl vefa eibo pardon ve mr bey bölgesinde birbirileriyle her türlü savaş çıkacak çünkü klanlar birbirlerinin önlerini kapatacak şekilde yerleşim yapmış. Mesela eibo o kıtada üstündeki mr bey ve bozkurta vurmazsa ilerleyemez, sıkışıp kalır. Vefa da aynı şekilde. Esl de aynı şekilde. Tabi ki bu klanların birbirilerini yemesi (mecburen yemesi) babanın işine yarayacak. Çünkü baba klanını tehdit eden hiçbir şey yok. baba Bozkurt bölgesine doğru yayılırsa, esl vefa eibo ya baba ile diplomasi yapacak ya da savaşacak. Yani o bölgedeki klanların savaşmadan önce iyi düşünmesi gerekiyor ya da benim dünya umurumda değil deyip savaşabilirler de, kendi bilecekleri iş:)