Soa ve ZT Klanı, Genel 71. Dünya

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Narkoz34

Mızrakçı
Oyunun heyecanını , hevesini foruma taşıma gayretinde bulunan oyuncuları yasaklamak. Buranın aktif kullanılmasını engellemektedir. Bu konuda biraz daha kurallarınızı esnetirseniz memnun olacağım. Forum kullanırken neden korkarak yazayım ki , bir üslup hatam olursa düzeltilsin silinsin o metin.

Gelelim ZT , SOA kural ihlaline. Hayırlı olsun tüm klanı ağabeylerinize bakıcı vererek kendinizi aleni toplatma girişimleriniz. Çok enteresan.

Ben Adige Klan Kurucularındanım. Hiçbir şekilde aleni kural ihlaline girişmedim. Oyunun başından beri Artiz klanı ile stratejik müttefikliğim devam etmektedir. Bugüne dek aynı diplomasiyi bile yapmadım.
Savaşlarımız dahi farklı olmuştur. Dünyanın gidişatına göre diplomasi rotalarımız kesişmiştir.

Bakınız Adige klanı kural ihlallerinde bu kadar dikkat ederken , 71. Dünyanın en güçlü klanları kural ihlallerini bu kadar aleni yapması nasıl olabilir ?

Bunu SOA klanı bu denli açık yaptığını hepimizin gördüğü aşikardır.

Family Klanı ne için Soa abileriyle oynamaktadırlar. Nasıl bir stratejik ortaklık içerisinde olabilirler.

Kendilerini ZT klanı gibi teslim etmeyeceklerini düşünüyorum.

Vatan - Anka - Family , sizler Dünya kapatma yarışında olan bir oyun oynamaktasınız. Lakin nasıl olurda 1. nin üzerine gitme stratejisi geliştiremezsiniz ?

Ben bu kadar kötü diplomasiyle yönetilen başka klanlar görmedim.

Artiz Klanı tüm dünyanın tek düşmanı olması ne kadar normal bir durumdur ?
Ki şuan Dünya kapatma favorisi de değildir.

Günün birinde o favoriyi Artiz olsun Artizi vuracağım.

Sevgilerimle Adige Klan Kurucusu Narkoz34

Tibelda

Emekli Görevli
Oyunun heyecanını , hevesini foruma taşıma gayretinde bulunan oyuncuları yasaklamak. Buranın aktif kullanılmasını engellemektedir. Bu konuda biraz daha kurallarınızı esnetirseniz memnun olacağım. Forum kullanırken neden korkarak yazayım ki , bir üslup hatam olursa düzeltilsin silinsin o metin.

İçerikçe bahsettiğiniz şekilde olduğu ve forum kurallarını ihlal etmediği sürece kimsenin mesajını engellemek gibi bir niyetimiz yok. Lütfen forum kurallarını ve uyarılarımızı ciddiye alın. Yetişkin insanlara yapma, etme demekte bahsettiğiniz gibi engellemek de hoş olmuyor ya da iyi hissettirmiyor. Sizinle ceza aldıktan sonra destek sisteminden değil buradan olması gerektiği şekilde sohbet etmek isteriz. İyi geceler dilerim. :)

Narkoz34

Mızrakçı
İçerikçe bahsettiğiniz şekilde olduğu ve forum kurallarını ihlal etmediği sürece kimsenin mesajını engellemek gibi bir niyetimiz yok. Lütfen forum kurallarını ve uyarılarımızı ciddiye alın. Yetişkin insanlara yapma, etme demekte bahsettiğiniz gibi engellemek de hoş olmuyor ya da iyi hissettirmiyor. Sizinle ceza aldıktan sonra destek sisteminden değil buradan olması gerektiği şekilde sohbet etmek isteriz. İyi geceler dilerim. :)

Teşekkürler cevabınız için Ben genel kanıyı dile getirmiş oldum

HEAD.HUNTER

Acemi

Gelelim ZT , SOA kural ihlaline. Hayırlı olsun tüm klanı ağabeylerinize bakıcı vererek kendinizi aleni toplatma girişimleriniz. Çok enteresan.

Ben Adige Klan Kurucularındanım. Hiçbir şekilde aleni kural ihlaline girişmedim. Oyunun başından beri Artiz klanı ile stratejik müttefikliğim devam etmektedir. Bugüne dek aynı diplomasiyi bile yapmadım.
Savaşlarımız dahi farklı olmuştur. Dünyanın gidişatına göre diplomasi rotalarımız kesişmiştir.

Bakınız Adige klanı kural ihlallerinde bu kadar dikkat ederken , 71. Dünyanın en güçlü klanları kural ihlallerini bu kadar aleni yapması nasıl olabilir ?

Bunu SOA klanı bu denli açık yaptığını hepimizin gördüğü aşikardır.

Family Klanı ne için Soa abileriyle oynamaktadırlar. Nasıl bir stratejik ortaklık içerisinde olabilirler.

Kendilerini ZT klanı gibi teslim etmeyeceklerini düşünüyorum.

Vatan - Anka - Family , sizler Dünya kapatma yarışında olan bir oyun oynamaktasınız. Lakin nasıl olurda 1. nin üzerine gitme stratejisi geliştiremezsiniz ?

Ben bu kadar kötü diplomasiyle yönetilen başka klanlar görmedim.

Artiz Klanı tüm dünyanın tek düşmanı olması ne kadar normal bir durumdur ?
Ki şuan Dünya kapatma favorisi de değildir.

Günün birinde o favoriyi Artiz olsun Artizi vuracağım.

Sevgilerimle Adige Klan Kurucusu Narkoz34

İnsanların bu kadar bencil ve haddini aşan yazılar yazdığını görünce şaşırıyorum acaba gerçek yaşantınızda da kendi doğrularınızı insanlara dayatmaya çalışıyo musunuz ? Oyunun normal seyrinde son yazdığının gerçekleşme ihtimali düşük olduğu için buradan büyük büyük konuşabiliyorsun ama Artizi asla vuramayacağını, klanların kitleneceğini bile bile Artizin kafa oyuncularından birinin eşini/sevgilisini oyunun başından beri klanında bulundurmandan anlayabiliyorum. Hala oyuna devam ediyor mu bilmiyorum bakmadım. Bunun yanlış olduğunu düşünmüyorm kendi stratejinizdir tek söz söylemeye hakkım yok.

Oyun başında tüm klanların Baba-Fena liderliğinde Nostra üzerine gelme stratejisine hiç birinizin itirazı olmadı olduysa da forumda dile getirilmedi. Artiz klanı batı kıtasında Alay ile kuzeyinde de Baba-Fena ve alt klanlarıyla diplomasi yaparken kimse kalkıp da burada biz hangi bölgeye ilerleyeceğiz diye sorgulamadı. Hayalinizdeki oyun kuzey batıdaki Nostra’ya 3 kıta saldırıp en rahat yerde oynamaktı.

Gelelim haddinizi aşarak başka klanların diplomasilerine yön vermeye çalıştığınız konuya. Sizin fikirlerinizi uygulamak isteseler diplomat olarak sizi seçerlerdi ama onların da kendi diplomatı ve stratejileri olduğuna göre hepsinin stratejilerine saygı duymak zorundasınız.

Family klanı sizinle ve müttefikiniz Alay ile oyun başından beri savaşıyor. Arada tost olma evresinden Alay ile yaptıkları başarılı bir (burada sizin de başarısızlığınız var) s.a ile kurtuldu ve nicel olarak dezavantajlı olmasına rağmen size karşı geri düştüğü savaşta bir şekilde oyunda kalmayı başardı. Büyük gördüğünüz belki o zamanlar köy sayısı Family’nin 2.5 3 katı olan Alay klanı bile Nostraya savaş açacağını belirterek Family cephesini kapatırken (bence yanlış karardı ama bu da Artiz klanınınki bir diplomaside başarasızlığıdır) Family klanının oyun başından beri kendisinden destek alamasa da yanında olduğunu belirten Nostra klanına savaş açıp 2 cephede savaşmasını bekliyorsun. Ya da oyun başından beri güvendiği arkadaşlarının olduğu klanı bırakıp savaştığı klanla diplomasi yapmasını bekliyorsun. Neden çünkü bencil düşünüyorsun. Artiz klanı öne geçsin istiyorsun objektif bakamıyorsun. Bugün Baba-Fena klanı oyunda olsa ve bi şekilde Nostra 3 kıtaya karşı düşse kalkıp Baba-Fena ve Alay çok güçlendi Nostrayla bir olup onu bitirelim mi diyecektin yoksa beleş köy mü kovalayacaktın.

Z-T klanlarına gelecek olursak seninle aynı fikirdeyim tek bir farkla verdikleri karara saygı duyarak. Bence de Z-T klanları bize karşı cephe açmalıydı bunu bir başkaları için değil kendileri için yapmış olacaklardı. Çünkü dünya kapatmaya aday olabilecek konumdalardı ve savaş açtıklarında kimse onlara neden bize savaş açtınız diye sormayacaktı bile. Farklı sebepler sunarak size savaş açmayı seçtiler stratejik olarak doğru bulmasam da saygı duyarım sizin de duymanız gerekirdi. Z-T bana göre yanlış tercih yapmış olsa da bu sadece benim fikrim onlar için doğru ne ise onu yapmakta özgürler.

Bana göre oyun başı kurulan ittifaklar da yanlıştı ama sizin gibi kalıp Artiz yanlış diplomasi yaptı bu işten anlamıyorlar vs deme hadsizliğini yapmadım sizlerin de yapmamasını insanlara ve fikirlere saygı adına tavsiye ederim.

Narkoz16

Acemi
Bir süre foruma giremedik diye herkes canının istediğini yazmaya başlamış diye yorumladım. Biraz zaman geçsin tatillerimiz bitsin o zaman savaşı ilk açtığımız günlerdeki gibi korkarak yazmaya başlarsınız. Şimdilik verilen avansı iyi kullanın yeterli.

İyi oyunlar :)
Sütlü köpüklü kafası mı bu ;)

Narkoz44

Okçu
Kapatılmamış bir konu :D
@Tibelda lütfen buraya da gerekeni yapın Haksızlıkları Susturarak engelleyemezsiniz
Nice Azlar çoklara galip gelmiştir :)

Narkoz44

Okçu
Gerekli işlemler belgeler avukatlar aracılığıyla innogames tarafına ulaştırılmıştır Sonuçlarını hep beraber görelim
Burada Forumda açılan konuları kapatarak üstünü örtemezsiniz

Worafz

Okçu
Gerekli işlemler belgeler avukatlar aracılığıyla innogames tarafına ulaştırılmıştır Sonuçlarını hep beraber görelim
Burada Forumda açılan konuları kapatarak üstünü örtemezsiniz
Şu ağlamaya ayırdığınız mesaiyi ve ciddiyeti oyuna verin bari biraz oyun oynayalım böyle çok sıkıcısınız… Sahada kaybettiklerinizi masada kazanamazsınız

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Konu mahkeme nezdinde şirkete ulaştığına göre hukuk birimi tarafından gerekli yanıt verilecektir. Konu kapatılmıştır ve hukuksal bir sürece dahil olduğu oyuncu tarafından ifade edildiği için bundan sonra kesinlikle bu konu hakkında post açılmasına izin verilmeyecektir.
Şirket yanıtını bekleyebilirsiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.