SOA Klanına Asla Güvenmeyin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65086

Ziyaretçi
Erhanla aramızda sadece çıkar ilişkileri var ötesi yok :)

zazamontana

Yasaklı
Azrail dostum bu bir oyundur ilk başta bunu söyleyeyim zevkini çıkarmaya bakacaksın bende dehşet klanlarındayım aynı zamanda da w41 de ALAYINA İSYANdayım bu oyun istanbulun havası gibi her an değişebilir dostluk ve iyi arkadaşlıklar baki kalır ve her şey olacagına varır

DeletedUser60613

Ziyaretçi
@bittersteel bunu bi yere yaz uzlasamadiginiz yerde kukla gibi oynatilmis olmayin bir arkadas nasihati bu sadece.

DeletedUser65510

Ziyaretçi
Soanın karakterinden vatan hainine orda bir süre post atımına kapatıldık sonra tekrar açıldı bir süre kavga falan derken karı kız işine döndü arkasından çocuk parkı falan derken yine kızlara nasıl geldiniz ne başlıkmış be

DeletedUser64783

Ziyaretçi
bordo.jpg

SOA NIN GİZLİ SİLAHINI AÇIKLIYORUM...

DeletedUser60613

Ziyaretçi
Soa çöp abi çöp....
Soda olsaydi daha iyiydi be soa da nedir yahu :)
Sanki brezilyada yasıyoruz ;)

DeletedUser65123

Ziyaretçi
Ah ah yazık bana ya engellemiş bak ne üzüldüm. Rüyamda yapmışım bu hareketi tüh. Cidden atakan sen ne zaman "adam" olacaksın ? Yok yani olgunlaşıcağına gittikçe küçülüyorsun. Yok yani artık adam olur belki büyür diye yanında duracak adamda kalmadı. Neymiş vedasında çok düşman edinmiş bak benim çirkin çelimsiz avanağım kendini bu kadar büyütmene gerek yok. Allah korusun birgün biri gerçekten kafaya takar sana elinde kalırsın. Bu whatsapp dan bana bunlar ne sanıyor kolaymı demeye benzemez haberin olsun çokta kolay ama senin gibi el bebek büyüyenler bilmez :)

Oğlum yürü git eski günlerin hatrına yazmıyorum sen hatır nedir bilmez misin? Git @myw** a sor anlatsın.İyi kötü o kadar Skype'lar da muhabbet ettik seninle şurada tartışmam ben.Ha ben bu kalitede bir insanım diyorsan buyur istediğin gibi giydir ben senin burada her dediğini ortaya dökecek,sana hakaret edecek kalitesizlikte birisi değilim.İstediğin gibi giydir buyur.

DeletedUser

Ziyaretçi
upload_2017-10-6_2-35-20.png

Arkadaş benden kami istedi, normalde direkt kamiyi 06.37 de arkadaştan önce sokmam gerekiyor fakat adam olmadığım için 751 ile 100. ms ler arasına sokmaya çalışıcam :D

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Cidden bu foruma yazdığımız herşey silinecek mi böyle?

Neyse size iyi eğlenceler kesmem gereken kamiler var, almam gereken köyler var

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Cidden bu foruma yazdığımız herşey silinecek mi böyle?

Neyse size iyi eğlenceler kesmem gereken kamiler var, almam gereken köyler var

3. defa yazıyorum arkadaşlar bu konu sabit bir konunun tartışılacağı yer özel konuları konuşanlara cezai işlem uygulanacaktır demiştim. Post kasma alanımız var orada devam edin demiştim fakat kimse dinlemedi.

DeletedUser65696

Ziyaretçi
3. defa yazıyorum arkadaşlar bu konu sabit bir konunun tartışılacağı yer özel konuları konuşanlara cezai işlem uygulanacaktır demiştim. Post kasma alanımız var orada devam edin demiştim fakat kimse dinlemedi.

Görevinizi yaptığınız için teşekkür ederim. Baskılar sizi yıldırmasın. daima işini dürüst tarafsız yapan insanlara saygım sonsuz kolay gelsin iyi çalışmalar diliyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.